ubuntu-ui-toolkit - en to mr translation catalogue (18 entries)

en: Select All
mr: सर्व निवडा

en: Cut
mr: कट करा

en: Copy
mr: प्रत करा

en: Paste
mr: पेस्ट करा

en: Back
mr: मागे

en: Delete
mr: काढून टाका

en: Alarm
mr: अलार्म

en: Usage:
mr: उपयोग:

en: Options:
mr: पर्याय:

en: %1 is expecting an additional argument: %2
mr: %1 ला अतिरिक्त वितर्क %2 अपेक्षित आहे

en: %1 is expecting a value for argument: %2
mr: %1 ला वितर्क %2 चे मूल्य अपेक्षित आहे

en: %1 is expecting additional arguments: %2
mr: %1 ला अतिरिक्त एकापेक्षा जास्त वितर्क %2 अपेक्षित आहे

en: Cancel
mr: रद्द करा

en: Confirm
mr: पुष्टी करा

en: Close
mr: बंद करा

en: Done
mr: पूर्ण झाले

en: In Progress
mr: प्रगती मध्ये

en: Release to refresh...
mr: रीफ्रेश करण्यासाठी सोडा ...
