ubuntu-ui-toolkit - en to pa translation catalogue (15 entries)

en: Select All
pa: ਸਭ ਚੁਣੋ

en: Cut
pa: ਕੱਟੋ

en: Copy
pa: ਕਾਪੀ ਕਰੋ

en: Paste
pa: ਚੇਪੋ

en: Alarm
pa: ਅਲਾਰਮ

en: Alarm has a pending operation.
pa: ਅਲਾਰਮ ਲਈ ਕਾਰਵਾਈ ਬਾਕੀ ਪਈ ਹੈ।

en: Usage:
pa: ਵਰਤੋਂ:

en: Options:
pa: ਚੋਣਾਂ:

en: Cancel
pa: ਰੱਦ ਕਰੋ

en: Confirm
pa: ਪੁਸ਼ਟੀ

en: Close
pa: ਬੰਦ ਕਰੋ

en: Done
pa: ਮੁਕੰਮਲ

en: In Progress
pa: ਜਾਰੀ ਹੈ

en: Release to refresh...
pa: ...ਤਾਜ਼ਾ ਕਰਨ ਲਈ ਰੀਲਿਜ਼

en: Pull to refresh...
pa: ...ਤਾਜ਼ਾ ਕਰਨ ਲਈ ਖਿੱਛੋ
