ubuntu-ui-toolkit - en to ug translation catalogue (26 entries)

en: Select All
ug: ھەممىنى تاللا

en: Cut
ug: كەس

en: Copy
ug: كۆچۈر

en: Paste
ug: چاپلا

en: Back
ug: كەينى

en: Delete
ug: ئۆچۈر

en: property "%1" of object %2 has type %3 and cannot be set to value "%4" of type %5
ug: نەڭ %2 نىڭ خاسلىقى "%1" نىڭ تىپى %3 بولغاچقا، تىپى %5 بولغان قىممەت "%4" بېرىشكە بولمايدۇ

en: property "%1" does not exist or is not writable for object %2
ug: نەڭ %2 نىڭ خاسلىقى "%1" مەۋجۇت ئەمەس ياكى يازغىلى بولمايدۇ

en: Alarm
ug: قوڭغۇراق

en: Alarm has a pending operation.
ug: قوڭغۇراق توڭلىتىلغان ھالەتتە.

en: Usage:
ug: ئىشلىتىش ئۇسۇلى:

en: Options:
ug: تاللانمىلار:

en: %1 is expecting an additional argument: %2
ug: %1 نىڭغا قوشۇمچە پارامېتىر زۆرۈر: %2

en: %1 is expecting a value for argument: %2
ug: %1 پارامېتىر ئۈچۈن بىر قىممەت تەلەپ قىلىدۇ:  %2

en: %1 is expecting additional arguments: %2
ug: %1 قوشۇمچە پارامېتىر تەلەپ قىلىدۇ:  %2

en: Ignoring AfterItem priority for InverseMouse filters.
ug: InverseMouse سۈزگۈچى ئۈچۈن AfterItem نىڭ مەرتىۋىسىگە پىسەنت قىلمايدۇ

en: Warning: attachee must have an ID. State will not be saved.
ug: ئاگاھلاندۇرۇش: قوشۇلمىنىڭ چوقۇم ID سى بولۇشى كېرەك. ھالەت ساقلانمايدۇ.

en: Warning: attachee's UUID is already registered, state won't be saved: %1
ug: ئاگاھلاندۇرۇش: قوشۇلمىنىڭ ID سى خەتلىنىپ بولغان. ھالەت ساقلانمايدۇ:%1

en: All the parents must have an id.
    State saving disabled for %1, class %2
ug: بارلىق ئاتا-ئانىنىڭ چوقۇم ID سى بولۇشى كېرەك.
    ھالەت ساقلاش %1، ۋە تىپ %2 ئۈچۈن  ئىناۋەتسىز قىلىنغان.

en: Cancel
ug: ئەمەلدىن قالدۇر

en: Confirm
ug: جەزملە

en: Close
ug: ياپ

en: Done
ug: تامام

en: In Progress
ug: بىر تەرەپ قىلىۋاتىدۇ

en: Release to refresh...
ug: قويۇۋېتىپ يېڭىلاش…

en: Pull to refresh...
ug: تارتىپ يېڭىلاش…
