lightdm - en to pl translation catalogue (17 entries)

en: Are you sure you want to close all programs and restart the computer?
pl: Zakończyć działanie wszystkich programów i ponownie uruchomić komputer?

en: Cancel
pl: Anuluj

en: Restart
pl: Uruchom ponownie

en: Are you sure you want to close all programs and shutdown the computer?
pl: Zakończyć działanie wszystkich programów i wyłączyć komputer?

en: Shutdown
pl: Wyłącz

en: Large Font
pl: Duża czcionka

en: High Constrast
pl: Wysoki kontrast

en: Options
pl: Opcje

en: Language
pl: Język

en: Keyboard Layout
pl: Układ klawiatury

en: Session
pl: Sesja

en: Suspend
pl: Wstrzymaj

en: Hibernate
pl: Zahibernuj

en: Restart...
pl: Uruchom ponownie...

en: Shutdown...
pl: Wyłącz...

note: Description on how to use Light Display Manager displayed on command-line
en: Usage:
      %s - Display Manager
pl: Użycie:
      %s - menedżer logowania

note: Description on how to use Light Display Manager displayed on command-line
en: Help Options:
      -c, --config <file>             Use configuration file
          --pid-file <file>           File to write PID into
      -d, --debug                     Print debugging messages
          --test-mode                 Run as unprivileged user
      -v, --version                   Show release version
      -h, --help                      Show help options
pl: Opcje:
      -c, --config <plik>             Określa plik konfiguracji
          --pid-file <plik>           Określa plik z przechowywanym PID
      -d, --debug                     Wypisuje komunikaty diagnozowania błędów
          --test-mode                 Uruchamia jako zwykły użytkownik
      -v, --version                   Wypisuje informacje o wersji
      -h, --help                      Wypisuje komunikat pomocy
