webbrowser-app - en to az translation catalogue (27 entries)

en: JavaScript Alert
az: JavaScript Xəbərdarlığı

en: OK
az: Oldu

en: Username
az: İstifadəçi adı

en: Password
az: Şifrə

en: Cancel
az: İmtina

en: Leave
az: Tərk et

en: Stay
az: Gözlə

en: This connection is untrusted
az: Bu bağlantı etibarlı deyil

en: Proceed anyway
az: Yenə də davam et

en: JavaScript Confirmation
az: JavaScript Təsdiqləməsi

en: Network Error
az: Şəbəkə Xətası

en: Refresh page
az: Səhifəni yenilə

en: Permission Request
az: İcazə İstəyi

en: This page wants to know your device’s location.
az: Bu səhifə avadanlığınızın yerini öyrənmək istəyir.

en: Deny
az: Rədd et

en: Allow
az: İcazə ver

en: JavaScript Prompt
az: JavaScript Dəvəti

en: Back
az: Geri

note: TRANSLATORS: This is a free-form list of keywords associated to the 'Back' action. Keywords may actually be sentences, and must be separated by semi-colons.
en: Older Page
az: Daha köhnə səhifə

en: Bookmark
az: Əlfəcin

en: Clear History
az: Keşmişi Təmizlə

en: Copy
az: Kopyala

en: Copy link
az: Linki kopyala

en: Forward
az: İrəli

note: TRANSLATORS: This is a free-form list of keywords associated to the 'Forward' action. Keywords may actually be sentences, and must be separated by semi-colons.
en: Newer Page
az: Daha yeni səhifə

en: Goto
az: Get

en: Bookmarks
az: Əlfəcinlər
