webbrowser-app - en to sa translation catalogue (8 entries)

en: OK
sa: अस्तु

en: Authentication required.
sa: प्रमाणीकरणमपेक्षितम्।

en: Username
sa: उपयोक्तृनाम

en: Password
sa: कूटसङ्केतः

en: Cancel
sa: निवर्त्यताम्

en: Network Error
sa: जालदोषः

en: Back
sa: प्रतिगम्यताम्

en: Copy
sa: प्रतिलेप्यताम्
