ubuntu-calculator-app - en to sv translation catalogue (17 entries)

en: Favorite
sv: Favorit

en: Cancel
sv: Avbryt

en: Select All
sv: Markera alla

en: Select None
sv: Markera ingen

en: Copy
sv: Kopiera

en: Delete
sv: Ta bort

en: Edit
sv: Redigera

en: Add to favorites
sv: Lägg till i favoriter

en: No favourites
sv: Inga favoriter

en: Swipe calculations to the left
    to mark as favourites
sv: Svep beräkningar till vänster
    för att markera dem som favoriter

en: log
sv: logg

en: Just now
sv: Just nu

en: Today
sv: Idag

en: Yesterday
sv: Igår

en: Calculator
sv: Kalkylator

en: A calculator for Ubuntu.
sv: En kalkylator för Ubuntu.

en: math;addition;subtraction;multiplication;division;
sv: matematik;addition;subtraktion;multiplikation;division
