ubuntu-system-settings - en to sl translation catalogue (291 entries)

en: Display language
sl: Prikazni jezik

en: Cancel
sl: Prekliči

en: Confirm
sl: Potrdi

note: TRANSLATORS: This is a keyword or name for the language plugin which is used while searching
en: Language & Text
sl: Jezik in besedilo

en: Display language…
sl: Prikazni jezik ...

en: Keyboard layouts
sl: Razporeditve tipk

en: Spell checking
sl: Preverjanje črkovanja

en: Auto completion
sl: Samodejno dopolnjevanje

en: Word suggestions
sl: Besedni predlogi

en: Auto capitalization
sl: Samodejno spreminjanje velikih začetnic

en: Turns on Shift to capitalize the first letter of each sentence.
sl: Vklopi tipko Shift za spreminjanje velikih začetnic v vsaki povedi.

en: Keyboard sound
sl: Zvok tipkovnice

en: Current layouts:
sl: Trenutne razporeditve:

en: All layouts available:
sl: Vse razpoložljive razporeditve:

en: Current spelling languages:
sl: Trenutni jeziki za črkovanje:

en: All languages available:
sl: Vsi razpoložljivi jeziki:

en: Stop playing
sl: Ustavi predvajanje

note: TRANSLATORS: This is a keyword or name for the sound plugin which is used while searching
en: Sound
sl: Zvok

en: Phone calls:
sl: Telefonski klici:

en: Ringtone
sl: Ton zvonjenja

en: Vibrate when ringing
sl: Vibriraj med zvonenjem

en: Vibrate in Silent Mode
sl: Vibriraj v Tihem načinu

en: Messages:
sl: Sporočila:

en: Message received
sl: Sporočilo je bilo prejeto

en: Vibrate with message sound
sl: Vibriraj z zvokom sporočila

en: Other sounds:
sl: Drugi zvoki:

en: Lock sound
sl: Zvok zaklepa

en: The phone is in Silent Mode.
sl: Telefon je v Tihem načinu.

en: Phone locking
sl: Zaklepanje telefona

en: None
sl: Brez

en: Passcode
sl: Geslo

en: Passphrase
sl: šifrirnim reklom

en: Lock security
sl: Zakleni varnost

en: Lock when idle
sl: Zakleni med nedejavnostjo

en: Sleep when idle
sl: V pripravljenost med nedejavnostjo

note: TRANSLATORS: %1 is the number of minutes
en: %1 minute | %1 minutes
sl[0]: %1 minut
sl[1]: %1 minuta
sl[2]: %1 minuti
sl[3]: %1 minute

en: Sleep locks immediately
sl: Način pripravljenosti zaklene takoj

note: TRANSLATORS: This is a keyword or name for the security-privacy plugin which is used while searching
en: Security & Privacy
sl: Varnost in zasebnost

en: Phone and Internet
sl: telefona in interneta

en: Phone only
sl: samo telefona

en: Security:
sl: Varnost:

en: SIM PIN
sl: Geslo PIN kartice SIM

en: Privacy:
sl: Zasebnost:

en: Stats on welcome screen
sl: Statistika na pozdravnem zaslonu

en: Messages on welcome screen
sl: Sporočila na pozdravnem zaslonu

en: Dash search
sl: Iskanje v pregledni plošči

en: Location access
sl: Dostop do položaja

en: Other app access
sl: Dostop do drugega programa

en: Diagnostics
sl: Diagnostika

note: TRANSLATORS: This string is shown when crash reports are to be sent by the system.
en: Sent
sl: Poslano

note: TRANSLATORS: This string is shown when crash reports are not to be sent by the system
en: Not sent
sl: Ni poslano

en: Return results from:
sl: Vrni rezultate od:

en: Location
sl: Položaj

en: Location detection
sl: Odkrivanje položaja

en: Uses GPS to detect your rough location. When off, GPS turns off to save battery.
sl: Uporabi GPS za odkritje Vaše grobega položaja. Kadar je ugasnjen, se GPS izklopi za varčevanje energije.

en: Uses wi-fi and GPS to detect your rough location. Turning off location detection saves battery.
sl: Uporablja wi-fi in GPS za odkrivanje Vašega grobega položaja. Izklop odkrivanja položaja prihrani energijo.

en: Uses wi-fi (currently off) and GPS to detect your rough location. Turning off location detection saves battery.
sl: Uporablja wi-fi (trenutno izklopljen) in GPS za odkrivanje Vašega grobega položaja. Izklop odkrivanja položaja prihrani energijo.

en: Uses wi-fi, cell tower locations, and GPS to detect your rough location. Turning off location detection saves battery.
sl: Uporablja wi-fi, položaje baznih postaj in GPS za odkrivanje Vašega grobega položaja. Izklop odkrivanja položaja prihrani energijo.

en: Uses wi-fi, cell tower locations (no current cellular connection), and GPS to detect your rough location. Turning off location detection saves battery.
sl: Uporablja wi-fi, položaje baznih postaj (trenutno ni mobilne povezave) in GPS za odkrivanje Vašega grobega položaja. Izklop odkrivanja položaja prihrani energijo.

en: Uses wi-fi (currently off), cell tower locations, and GPS to detect your rough location. Turning off location detection saves battery.
sl: Uporablja wi-fi (trenutno izklopljen), položaje baznih postaj in GPS za odkrivanje Vašega grobega položaja. Izklop odkrivanja položaja prihrani energijo.

en: Uses wi-fi (currently off), cell tower locations (no current cellular connection), and GPS to detect your rough location. Turning off location detection saves battery.
sl: Uporablja wi-fi (trenutno izklopljen), položaje baznih postaj (trenutno ni mobilne povezave) in GPS za odkrivanje Vašega grobega položaja. Izklop odkrivanja položaja prihrani energijo.

en: Allow access to location:
sl: Dovoli dostop do mesta:

en: Change passcode
sl: Spremeni geslo

en: Change passphrase
sl: Spremeni šifrirno reklo

en: Switch to swipe
sl: Preklopi na poteg

en: Switch to passcode
sl: Preklopi na geslo

en: Switch to passphrase
sl: Preklopi na šifrirno reklo

en: Existing passcode
sl: Obstoječe geslo

en: Existing passphrase
sl: Obstoječe šifrirno reklo

en: Incorrect passcode. Try again.
sl: Nepravilno geslo. Poskusite znova.

en: Incorrect passphrase. Try again.
sl: Nepravilno šifrirno reklo. Poskusite znova.

en: Choose passcode
sl: Izberite geslo

en: Choose passphrase
sl: Izberi šifrirno reklo

en: Confirm passcode
sl: Potrdi geslo

en: Confirm passphrase
sl: Potrdi šifrirno reklo

en: Those passcodes don't match. Try again.
sl: Ti gesli se ne ujemata. Poskusite znova.

en: Those passphrases don't match. Try again.
sl: Ti šifrirni rekli se ne ujemata. Poskusite znova.

en: Unset
sl: Prekliči nastavitev

en: Continue
sl: Nadaljuj

en: Unlock the phone using:
sl: Odkleni telefon s:

en: Swipe (no security)
sl: potegom (brez varnosti)

en: 4-digit passcode
sl: 4-mestno številko

en: Swipe (no security)…
sl: Poteg (brez varnosti) ...

en: 4-digit passcode…
sl: 4-mestna številka ...

en: Passphrase…
sl: Šifrirno reklo ...

en: Change passcode…
sl: Spremeni geslo ...

en: Change passphrase…
sl: Spremeni šifrirno reklo ...

note: TRANSLATORS: This is a keyword or name for the cellular plugin which is used while searching
en: Cellular
sl: Mobilno omrežje

en: Cellular data:
sl: mobilni podatki

en: Off
sl: Izklopljeno

en: 2G only (saves battery)
sl: Samo 2G (prihrani baterijo)

en: 2G/3G/4G (faster)
sl: 2G/3G/4G (hitrejše)

en: Cellular data
sl: Mobilni podatki

en: Data roaming
sl: Podatkovno gostovanje

en: Data usage statistics
sl: Statistika uporabe podatkov

en: Choose carrier:
sl: Izberite operaterja:

en: Automatically
sl: Samodejno

en: Manually
sl: Ročno

en: Carrier
sl: Operater

en: N/A
sl: Ni na voljo

en: Refresh
sl: Osveži

en: Searching
sl: Iskanje

en: The contents and layout of the launcher, and the filters in the home screen will be returned to their original settings.
sl: Vsebina in razporeditev zaganjalnika in filtri v domačem zaslonu bodo povrnjeni na izvirne nastavitve.

en: Reset launcher & home screen
sl: Ponastavi zaganjalnik in domači zaslon

note: TRANSLATORS: This is a keyword or name for the reset plugin which is used while searching
en: Reset phone
sl: Ponastavi telefon

en: Reset launcher & home screen…
sl: Ponastavi zaganjalnik in domači zaslon ...

en: Reset all system settings…
sl: Ponastavi vse sistemske nastavitve ...

en: Erase & reset everything…
sl: Izbriši in ponastavi vse ...

en: All documents, saved games, settings, and other items will be permanently deleted from this phone.
sl: Vsi dokumenti, shranjene igre, nastavitve in drugi predmeti bodo trajno izbrisani iz tega telefona.

en: Erase & reset everything
sl: Izbriši in ponastavi vse

en: Reset all system settings
sl: Ponastavi vse sistemske nastavitve

note: TRANSLATORS: This is a keyword or name for the time-date plugin which is used while searching
en: Time & Date
sl: Datum in čas

en: Time zone:
sl: Časovni pas:

en: Set the time and date:
sl: Nastavi čas in datum:

en: Set time & date
sl: Nastavi čas in datum

en: Time
sl: Čas

en: Hour
sl: Ura

en: Second
sl: Sekunde

en: Date
sl: Datum

en: Day
sl: Dan

en: Month
sl: Mesec

en: Year
sl: Leto

en: Set
sl: Nastavi

en: Time zone
sl: Časovni pas

en: Set the time zone:
sl: Nastavi časovni pas:

en: Enter your current location.
sl: Vnesite Vaš trenutni kraj.

en: No matching place
sl: Kraja ni mogoče najti

en: Software licenses
sl: Programska dovoljenja

en: Storage
sl: Shramba

en: Used by Ubuntu
sl: Uporablja Ubuntu

en: Videos
sl: Video

en: Audio
sl: Zvok

en: Pictures
sl: Slike

en: Other files
sl: Druge datoteke

en: Used by apps
sl: Uporabljajo programi

en: Total storage
sl: Celotna shramba

en: Free space
sl: Nezaseden prostor

en: By name
sl: Po imenu

en: By size
sl: Po velikosti

note: TRANSLATORS: This is a keyword or name for the about plugin which is used while searching
en: About this phone
sl: O tem telefonu

en: Serial
sl: Zaporedna številka

en: Software:
sl: Programska oprema:

en: Last updated
sl: Nazadnje posodobljeno

en: Never
sl: Nikoli

en: Check for updates
sl: Preveri za posodobitve

en: Legal:
sl: Pravno:

en: Regulatory info
sl: Regulatorni podatki

note: TRANSLATORS: %1 is the display name of the device that is connecting
en: %1 (Connecting…)
sl: %1 (Povezovanje …)

note: TRANSLATORS: %1 is the display name of the device that is disconnecting
en: %1 (Disconnecting…)
sl: %1 (Prekinjanje …)

en: Computer
sl: Računalnik

note: TRANSLATORS: This is a keyword or name for the phone plugin which is used while searching
en: Phone
sl: Telefon

en: Network
sl: Omrežje

en: Headset
sl: Slušalke z mikrofonom

en: Headphones
sl: Slušalke

en: Other Audio
sl: Drugi zvoki

en: Joypad
sl: Igralni plošček

en: Keyboard
sl: Tipkovnica

en: Tablet
sl: Tablični računalnik

en: Mouse
sl: Miška

en: Printer
sl: Tiskalnik

en: Camera
sl: Fotoaparat

en: Other
sl: Drugo

en: Excellent
sl: Odlično

en: Good
sl: Dobro

en: Fair
sl: Zadovoljivo

en: Poor
sl: Slabo

en: Connected headset:
sl: Povezane slušalke z mikrofonom:

en: Connect a different headset:
sl: Poveži druge slušalke z mikrofonom:

en: Connect a headset:
sl: Poveži slušalke z mikrofonom:

en: None detected
sl: Ni zaznanih

en: Name
sl: Ime

en: Type
sl: Vrsta

en: Signal Strength
sl: Moč signala

en: Disconnect
sl: Prekini povezavo

en: Bluetooth Pairing Request
sl: Zahteva seznanjenja naprav Bluetooth

en: PIN for '%1'
sl: PIN za '%1'

en: Pair
sl: Seznani

note: TRANSLATORS: %1 is the name of the bluetooth device being paired
en: Please confirm that the PIN displayed on '%1' matches this one
sl: Potrdite, da se PIN, prikazan na '%1', ujema s tem

en: Confirm PIN
sl: Potrdi PIN

en: Remove
sl: Odstrani

en: Choose background
sl: Nastavi ozadje

en: Home screen
sl: Domači zaslon

en: Welcome screen
sl: Pozdravni zaslon

en: Photo/Image
sl: Fotografija/slika

en: Ubuntu Art
sl: Galerija Ubuntu

en: Custom
sl: Po meri

en: Preview
sl: Predogled

note: TRANSLATORS: This is a keyword or name for the background plugin which is used while searching
en: Background
sl: Ozadje

en: Same background for both
sl: Enako ozadje za oboje

en: Different background for each
sl: Različna ozadja za oboje

note: TRANSLATORS: This is a keyword or name for the battery plugin which is used while searching
en: Battery
sl: Baterija

note: TRANSLATORS: %1 is the number of seconds
en: %1 second ago | %1 seconds ago
sl[0]: Pred %1 sekundami
sl[1]: Pred %1 sekundo
sl[2]: Pred %1 sekundama
sl[3]: Pred %1 sekundami

note: TRANSLATORS: %1 is the number of minutes
en: %1 minute ago | %1 minutes ago
sl[0]: pred %1 minutami
sl[1]: pred %1 minuto
sl[2]: pred %1 minutama
sl[3]: pred %1 minutami

note: TRANSLATORS: %1 is the number of hours
en: %1 hour ago | %1 hours ago
sl[0]: Pred %1 urami
sl[1]: pred %1 uro
sl[2]: pred %1 urama
sl[3]: pred %1 urami

note: TRANSLATORS: %1 is the number of days
en: %1 day ago | %1 days ago
sl[0]: pred %1 dnevi
sl[1]: pred %1 dnevom
sl[2]: pred %1 dnevoma
sl[3]: pred %1 dnevi

en: Charging now
sl: Polnjenje

en: Last full charge
sl: Zadnja napolnitev

en: Fully charged
sl: Popolnoma napolnjeno

en: Charge level
sl: Raven napolnjenosti

en: Ways to reduce battery use:
sl: Načini za zmanjšanje porabe baterije:

en: Display brightness
sl: Svetlost zaslona

note: TRANSLATORS: %1 is the number of minutes
en: After %1 minute | After %1 minutes
sl[0]: Po %1 minutah
sl[1]: Po %1 minuti
sl[2]: Po %1 minutah
sl[3]: Po %1 minutah

en: Accurate location detection requires GPS and/or Wi-Fi.
sl: Odkrivanje točnega položaja zahteva GPS in/ali Wi-Fi.

en: Lock the phone when it's not in use:
sl: Zakleni telefon, ko ni v uporabi:

en: Put the phone to sleep when it is not in use:
sl: Daj telefon v pripravljenost, ko ni v uporabi:

en: Shorter times are more secure. Phone won't lock during calls or video playback.
sl: Krajši časi so varnejši. Telefon se med klici ali predvajanjem videa ne bo zaklenil.

en: Phone won’t sleep during calls or video playback.
sl: Telefon med klici ali predvajanjem videa ne bo prešel v pripravljenost.

en: Auto download
sl: Samodejni prejem

en: Download future updates automatically:
sl: Prejmi prihodnje posodobitve samodejno:

en: When on wi-fi
sl: kadar je vključen wi-fi

en: On any data connection
sl: ob vsakršni podatkovni povezavi

en: Data charges may apply.
sl: Prenosi podatkov bodo morda zaračunani.

note: TRANSLATORS: This is a keyword or name for the system-update plugin which is used while searching
en: Updates
sl: Posodobitve

en: Update System
sl: Posodobi sistem

en: The phone needs to restart to install the system update.
sl: Telefon se mora zaradi namestitve posodobitev sistema znova zagnati.

en: Install & Restart
sl: Namesti in ponovno zaženi

en: Not Now
sl: Ne zdaj

en: Install
sl: Namesti

en: Software is up to date
sl: Programska oprema je posodobljena

en: System update has failed.
sl: Posodobitev sistema ni uspela.

en: System update failed.
sl: Posodobitev sistema ni uspela.

en: Checking for updates…
sl: Preverjanje za posodobitve ...

en: Install %1 update | Install %1 updates
sl[0]: Namesti %1 posodobitev
sl[1]: Namesti %1 posodobitev
sl[2]: Namesti %1 posodobitvi
sl[3]: Namesti %1 posodobitve

en: Pause All
sl: Premor vsega

en: Retry
sl: Poskusi znova

en: Download
sl: Prejem

en: Update
sl: Posodobi

en: Resume
sl: Nadaljuj

en: Pause
sl: Premor

en: Installing
sl: Nameščanje

en: Version:
sl: Različica:

en: On wi-fi
sl: Ob povezavi wi-fi

en: Always
sl: Vedno

en: Installing update…
sl: Nameščanje posodobitev ...

en:  bytes
sl:  bajtov

en: Call forwarding
sl: Posredovanje klica

en: Call waiting
sl: Dajanje klica na čakanje

note: TRANSLATORS: %1 is the name of the (network) carrier
en: %1 Services
sl: %1 storitve

en: Lets you answer or start a new call while on another call, and switch between them
sl: Vam omogoči, da odgovorite ali začnete nov klic, medtem ko ste na drugem klicu in preklopi med njima

en: Call
sl: Klic

en: Redirects phone calls to another number whenever you don't answer, or your phone is busy, turned off, or out of range.
sl: Preusmeri telefonske klice na drugo številko, kadarkoli ne odgovorite na klic ali je Vaš telefon zaposlen, ugasnjen ali izven dosega.

en: Call forwarding status can’t be checked right now. Try again later.
sl: Stanja posredovanja klica trenutno ni mogoče preveriti. Poskusite ponovno kasneje.

en: Divert to
sl: Preusmeri na

en: Contacts…
sl: Stiki ...

en: System Settings
sl: Sistemske nastavitve

en: Search
sl: Iskanje

en: Personal
sl: Osebno

en: System
sl: Sistem

note: TRANSLATORS: This is a keyword or name for the orientation-lock plugin which is used while searching
en: Orientation Lock
sl: Zaklep usmerjenosti

note: TRANSLATORS: This is a keyword or name for the orientation-lock plugin which is used while searching
en: rotation
sl: obračanje

note: TRANSLATORS: This is a keyword or name for the orientation-lock plugin which is used while searching
en: orientation
sl: usmerjenost

note: TRANSLATORS: This is a keyword or name for the orientation-lock plugin which is used while searching
en: lock
sl: zakleni

note: TRANSLATORS: This is a keyword or name for the orientation-lock plugin which is used while searching
en: screen
sl: zaslon

note: TRANSLATORS: This is a keyword or name for the language plugin which is used while searching
en: language
sl: jezik

note: TRANSLATORS: This is a keyword or name for the language plugin which is used while searching
en: lang
sl: jezik

note: TRANSLATORS: This is a keyword or name for the language plugin which is used while searching TRANSLATORS: This is a keyword or name for the wifi plugin which is used while searching TRANSLATORS: This is a keyword or name for the sound plugin which is used while searching TRANSLATORS: This is a keywo
en: settings
sl: nastavitve

note: TRANSLATORS: This is a keyword or name for the wifi plugin which is used while searching TRANSLATORS: This is a keyword or name for the cellular plugin which is used while searching
en: network
sl: omrežje

note: TRANSLATORS: This is a keyword or name for the wifi plugin which is used while searching
en: wireless
sl: brezžično

note: TRANSLATORS: This is a keyword or name for the sound plugin which is used while searching
en: sound
sl: zvok

note: TRANSLATORS: This is a keyword or name for the security-privacy plugin which is used while searching
en: security
sl: varnost

note: TRANSLATORS: This is a keyword or name for the security-privacy plugin which is used while searching
en: privacy
sl: zasebnost

note: TRANSLATORS: This is a keyword or name for the cellular plugin which is used while searching
en: cellular
sl: mobilno

note: TRANSLATORS: This is a keyword or name for the cellular plugin which is used while searching
en: mobile
sl: mobilno

note: TRANSLATORS: This is a keyword or name for the reset plugin which is used while searching
en: reset
sl: ponastavi

note: TRANSLATORS: This is a keyword or name for the time-date plugin which is used while searching
en: time
sl: čas

note: TRANSLATORS: This is a keyword or name for the time-date plugin which is used while searching
en: date
sl: datum

note: TRANSLATORS: This is a keyword or name for the time-date plugin which is used while searching
en: timezone
sl: časovni pas

note: TRANSLATORS: This is a keyword or name for the about plugin which is used while searching
en: about
sl: o programu

note: TRANSLATORS: This is a keyword or name for the about plugin which is used while searching
en: device
sl: naprava

note: TRANSLATORS: This is a keyword or name for the about plugin which is used while searching
en: info
sl: podrobnosti

note: TRANSLATORS: This is a keyword or name for the flight-mode plugin which is used while searching
en: Flight Mode
sl: Način letenja

note: TRANSLATORS: This is a keyword or name for the flight-mode plugin which is used while searching
en: flight
sl: let

note: TRANSLATORS: This is a keyword or name for the flight-mode plugin which is used while searching
en: plane
sl: letalo

note: TRANSLATORS: This is a keyword or name for the flight-mode plugin which is used while searching
en: offline
sl: nepovezan

note: TRANSLATORS: This is a keyword or name for the background plugin which is used while searching
en: appearance
sl: izgled

note: TRANSLATORS: This is a keyword or name for the background plugin which is used while searching
en: background
sl: ozadje

note: TRANSLATORS: This is a keyword or name for the background plugin which is used while searching
en: wallpaper
sl: ozadje

note: TRANSLATORS: This is a keyword or name for the example plugin which is used while searching
en: Example
sl: Primer

note: TRANSLATORS: This is a keyword or name for the example plugin which is used while searching
en: example
sl: primer

note: TRANSLATORS: This is a keyword or name for the example plugin which is used while searching
en: test
sl: preizkus

note: TRANSLATORS: This is a keyword or name for the example plugin which is used while searching
en: sample
sl: primer

note: TRANSLATORS: This is a keyword or name for the battery plugin which is used while searching
en: battery
sl: baterija

note: TRANSLATORS: This is a keyword or name for the battery plugin which is used while searching
en: power
sl: energija

note: TRANSLATORS: This is a keyword or name for the system-update plugin which is used while searching
en: system
sl: sistem

note: TRANSLATORS: This is a keyword or name for the system-update plugin which is used while searching
en: software
sl: programska oprema

note: TRANSLATORS: This is a keyword or name for the system-update plugin which is used while searching
en: update
sl: posodobitve

note: TRANSLATORS: This is a keyword or name for the phone plugin which is used while searching
en: phone
sl: telefon

note: TRANSLATORS: This is a keyword or name for the brightness plugin which is used while searching
en: Brightness
sl: Svetlost

note: TRANSLATORS: This is a keyword or name for the brightness plugin which is used while searching
en: brightness
sl: svetlost

note: TRANSLATORS: This is a keyword or name for the accessibility plugin which is used while searching
en: Accessibility
sl: Dostopnost

note: TRANSLATORS: This is a keyword or name for the accessibility plugin which is used while searching
en: accessibility
sl: dostopnost
