ubuntu-system-settings - en to lv translation catalogue (104 entries)

en: Cancel
lv: Atcelt

en: Confirm
lv: Apstiprināt

note: TRANSLATORS: This is a keyword or name for the language plugin which is used while searching
en: Language & Text
lv: Valoda un teksts

en: Keyboard layouts
lv: Tastatūras izkārtojumi

en: Spell checking
lv: Pareizrakstības pārbaude

en: All languages available:
lv: Visas pieejamas valodas:

en: Stop playing
lv: Apturēt spēlēšanu

note: TRANSLATORS: This is a keyword or name for the sound plugin which is used while searching
en: Sound
lv: Skaņa

en: Phone calls:
lv: Tālruņa zvani:

en: Ringtone
lv: Zvana melodija

en: Vibrate when ringing
lv: Vibrēt, kad zvana

en: Message received
lv: Saņemts ziņojums

en: Other sounds:
lv: Citas skaņas:

en: Lock sound
lv: Aizslēgšanas skaņa

en: The phone is in Silent Mode.
lv: Tālrunis ir klusuma režīmā

en: Phone locking
lv: Tālruņa bloķēšana

en: None
lv: Nav

en: Passphrase
lv: Parole

en: Lock security
lv: Aizslēgšanas drošība

note: TRANSLATORS: %1 is the number of minutes
en: %1 minute | %1 minutes
lv[0]: %1 minūte
lv[1]: %1 minūtes
lv[2]: %1 minūšu

note: TRANSLATORS: This is a keyword or name for the security-privacy plugin which is used while searching
en: Security & Privacy
lv: Drošība & privātums

en: Phone and Internet
lv: Tālrunis un internets

en: Phone only
lv: Tikai tālrunis

en: Security:
lv: Drošība:

en: Privacy:
lv: Privātums:

en: Stats on welcome screen
lv: Statistika sākuma ekrānā

note: TRANSLATORS: This string is shown when crash reports are to be sent by the system.
en: Sent
lv: Nosūtīts

note: TRANSLATORS: This string is shown when crash reports are not to be sent by the system
en: Not sent
lv: Nav nosūtīts

en: Location
lv: Atrašanās vieta

en: Location detection
lv: Atrašanās vietas noteikšana

en: Uses GPS to detect your rough location. When off, GPS turns off to save battery.
lv: Izmanto GPS, lai noteiktu aptuvenu atrašanās vietu. Kad izslēgts, GPS izslēdzas, lai taupītu bateriju.

en: Uses wi-fi and GPS to detect your rough location. Turning off location detection saves battery.
lv: Izmanto wi-fi un GPS, lai noteiktu aptuvenu atrašanās vietu. Izslēdzot atrašanās vietas noteikšanu, tiek taupīta baterija.

en: Uses wi-fi (currently off) and GPS to detect your rough location. Turning off location detection saves battery.
lv: Izmanto wi-fi (pašreiz izslēgts) un GPS, lai noteiktu aptuvenu atrašanās vietu. Izslēdzot atrašanās vietas noteikšanu, tiek taupīta baterija.

en: Uses wi-fi, cell tower locations, and GPS to detect your rough location. Turning off location detection saves battery.
lv: Izmanto wi-fi, mobilo tīklu torņu atrašanos un GPS, lai noteiktu aptuvenu atrašanās vietu. Izslēdzot atrašanās vietas noteikšanu, tiek taupīta baterija.

en: Uses wi-fi, cell tower locations (no current cellular connection), and GPS to detect your rough location. Turning off location detection saves battery.
lv: Izmanto wi-fi, mobilo tīklu torņu atrašanos (pašreiz nav pieejams mobilais savienojums) un GPS, lai noteiktu aptuvenu atrašanās vietu. Izslēdzot atrašanās vietas noteikšanu, tiek taupīta baterija.

en: Uses wi-fi (currently off), cell tower locations, and GPS to detect your rough location. Turning off location detection saves battery.
lv: Izmanto wi-fi (pašreiz izslēgts), mobilo tīklu torņu atrašanos un GPS, lai noteiktu aptuvenu atrašanās vietu. Izslēdzot atrašanās vietas noteikšanu, tiek taupīta baterija.

en: Uses wi-fi (currently off), cell tower locations (no current cellular connection), and GPS to detect your rough location. Turning off location detection saves battery.
lv: Izmanto wi-fi (pašreiz izslēgts), mobilo tīklu torņu atrašanos (pašreiz nav pieejams mobilais savienojums) un GPS, lai noteiktu aptuvenu atrašanās vietu. Izslēdzot atrašanās vietas noteikšanu, tiek taupīta baterija.

en: Allow access to location:
lv: Atļaut piekļuvi atrašanās vietai:

en: Change passcode
lv: Mainīt kodu

en: Change passphrase
lv: Mainīt paroles frāzi

en: Switch to passcode
lv: Pārslēgties uz kodu

en: Switch to passphrase
lv: Pārslēgties uz paroles frāzi

en: Existing passcode
lv: Esošais paroles kods

en: Existing passphrase
lv: Esošā paroles frāze

en: Incorrect passcode. Try again.
lv: Nepareizs kods. Mēģiniet vēlreiz.

en: Incorrect passphrase. Try again.
lv: Nepareiza parole. Mēģiniet vēlreiz.

en: Choose passcode
lv: Izvēlieties kodu

en: Choose passphrase
lv: Izvēlieties paroli

en: Confirm passcode
lv: Apstipriniet kodu

en: Confirm passphrase
lv: Apstipriniet paroli

en: Those passcodes don't match. Try again.
lv: Šie kodi nesakrīt. Mēģiniet vēlreiz.

en: Those passphrases don't match. Try again.
lv: Šīs paroļes nesakrīt. Mēģiniet vēlreiz.

en: Unset
lv: Atstatīt

en: Continue
lv: Turpināt

en: Unlock the phone using:
lv: Atbloķēt tālruni ar:

en: 4-digit passcode
lv: 4 ciparu kods

en: 4-digit passcode…
lv: 4 ciparu kods...

en: Passphrase…
lv: Parole...

en: Change passcode…
lv: Mainīt kodu...

en: Change passphrase…
lv: Mainīt paroli...

en: Off
lv: Izslēgts

en: 2G only (saves battery)
lv: Tikai 2G (taupa bateriju)

en: 2G/3G/4G (faster)
lv: 2G/3G/4G (atraks)

en: Automatically
lv: Automātiski

en: Manually
lv: Pašrocīgi

en: Refresh
lv: Atsvaidzināt

en: Searching
lv: Meklē

note: TRANSLATORS: This is a keyword or name for the time-date plugin which is used while searching
en: Time & Date
lv: Laiks un datums

en: Time zone:
lv: Laika josla:

en: Set the time and date:
lv: Iestatīt laiku un datumu

en: Set time & date
lv: Iestatīt laiku & datumu

en: Time
lv: Laiks

en: Hour
lv: Stunda

en: Minute
lv: Minūte

en: Second
lv: Sekunde

en: Date
lv: Datums

en: Day
lv: Diena

en: Month
lv: Mēnesis

en: Year
lv: Gads

en: Set
lv: Uzstādīt

en: Time zone
lv: Laika josla

en: Set the time zone:
lv: Iestatīt laika joslu

en: Enter your current location.
lv: Ievadiet savu pašreizējo atrašanos vietu

en: No matching place
lv: Vietu nevar atrast

en: Storage
lv: Krātuve

en: Used by Ubuntu
lv: Ubuntu izmantots

en: Videos
lv: Video

en: Pictures
lv: Attēli

en: Other files
lv: Citas datnes

en: Used by apps
lv: Aplikāciju izmantots

en: Free space
lv: Brīva vieta

en: Serial
lv: Sērija

en: Software:
lv: Programmatūra:

en: OS
lv: Operētājsistēma

en: Never
lv: Nekad

en: Check for updates
lv: Pārbaudīt atjauninājumus

note: TRANSLATORS: This is a keyword or name for the system-update plugin which is used while searching
en: system
lv: sistēma

note: TRANSLATORS: This is a keyword or name for the system-update plugin which is used while searching
en: software
lv: programmatūra

note: TRANSLATORS: This is a keyword or name for the system-update plugin which is used while searching
en: update
lv: atjaunināt

note: TRANSLATORS: This is a keyword or name for the phone plugin which is used while searching
en: phone
lv: tālrunis

note: TRANSLATORS: This is a keyword or name for the brightness plugin which is used while searching
en: Brightness
lv: Spilgtums

note: TRANSLATORS: This is a keyword or name for the brightness plugin which is used while searching
en: brightness
lv: spilgtums

note: TRANSLATORS: This is a keyword or name for the accessibility plugin which is used while searching
en: Accessibility
lv: Pieejamība

note: TRANSLATORS: This is a keyword or name for the accessibility plugin which is used while searching
en: accessibility
lv: pieejamība
