nitroshare - en to pl translation catalogue (117 entries)

en: About NitroShare
pl: O programie NitroShare

[ctx: CAboutDialog#2]
en: General
pl: Ogólne

en: Special Thanks
pl: Specjalne podziękowania

en: The author would like to thank the following people for their valuable contributions to NitroShare:
pl: Autor chciałby podziękować następującym osobom za ich cenny wkład w program NitroShare:

en: Technical
pl: Techniczne

en: The following technical information was gathered from your computer:
pl: Dostępne są następujące informacje techniczne o twoim komputerze:

en: Name
pl: Nazwa

en: Value
pl: Wartość

en: Yes
pl: Tak

en: No
pl: Nie

en: Qt version
pl: Wersja biblioteki Qt

en: Accept Files
pl: Akceptuj pliki

en: Filename
pl: Nazwa pliku

en: Size
pl: Rozmiar

en: %1 would like to send you the following file(s) (%2):
pl: %1 chce przesłać ci następujące plik(i) (%2):

en: Do you wish to accept the file(s)?
pl: Czy akceptujesz ten plik(i)?

en: %1 bytes
pl: %1 bajtów

en: Unable to find an IPv4 broadcast and netmask address for the current network interface.
pl: Nie znaleziono adresu rozgłoszeniowego i maski podsieci dla tego interfejsu sieciowego.

en: Unable to listen for broadcast notifications.
pl: Brak możliwości nasłuchu powiadomień sieciowych.

[ctx: CBasicListener#2]
en: Warning:
pl: Uwaga:

en: One of the machines on your network ('%1') is running a different version of NitroShare than this machine (%2). Please ensure both machines are running the latest version of NitroShare.
pl: Na jednym z komputerów w twojej sieci ('%1') działa inna wersja programu NitroShare niż na tym (%2). Upewnij się, że obie maszyny posiadają najnowszą wersję programu NitroShare.

en: Broadcast Discovery
pl: Wyszukiwanie usług

en: Idle.
pl: Brak zadań.

en: Searching for other machines...
pl: Szukanie innych komputerów...

en: Network discovery complete!
pl: Skanowanie sieciowe zakończone!

en: %1 has joined the network.
pl: %1 dołączył do sieci.

en: %1 has left the network.
pl: %1 opuścił sieć.

en: %1 file(s) were received.
pl: Otrzymano %1 plik(i).

en: Unable to parse the JSON response sent from the client.
pl: Nie można zinterpretować odpowiedzi JSON otrzymanej od klienta.

en: Unable to create the directory for received files.
pl: Nie można utworzyć katalogu dla otrzymywanych plików.

en: Unable to extract CRC checksum from received file. Skipping file.
pl: Nie można odczytać sumy kontrolnej otrzymanego pliku. Zostanie on pominięty.

en: CRC integrity check failed. Skipping file.
pl: Sprawdzanie sumy kontrolnej nie powiodło się. Pominięcie pliku.

en: Unable to store received file '%1'. Skipping file.
pl: Nie można zapisać otrzymanego pliku '%1'. Zostanie on pominięty.

en: The remote machine aborted the transfer.
pl: Zdalny komputer przerwał transfer.

[ctx: CFileSender#2]
en: Warning:
pl: Uwaga:

en: Transferring files larger than 30 MB with compression enabled can significantly slow down your computer.
    
    Would you like to temporarily disable compression for these files?
pl: Przesyłanie plików większych niż 30 MB z włączoną kompresją może znacząco spowolnić twój komputer.
    
    Czy chcesz tymczasowo wyłączyć kompresję dla tych plików?

en: Unable to open '%1' for reading. Aborting transfer.
pl: Nie można odczytać pliku '%1'. Transfer przerwany.

en: Unable to find an IPv4 address on the current network interface.
pl: Nie można znaleźć adresu IPv4 dla obecnego interfejsu sieciowego.

en: Unable to listen on TCP port %1.
pl: Nie można nasłuchiwać na porcie TCP %1.

en: NitroShare Wizard
pl: Kreator NitroShare

en: NitroShare Setup
pl: Ustawienia NitroShare

en: Gathering information for initial configuration.
pl: Zbieranie informacji dla początkowej konfiguracji.

en: Welcome to NitroShare! To help make it easier to set everything up, NitroShare can guide you through the configuration process.
pl: Witaj w NitroShare! Ten kreator pomoże ci w dopasowaniu ustawień do twoich potrzeb.

en: Help me set up NitroShare
pl: Pomóż mi skonfigurować NitroShare

en: I will configure NitroShare myself
pl: Sam skonfiguruję NitroShare

en: Collecting basic information about the client.
pl: Podstawowe informacje o tym komputerze.

en: Please enter a name for your machine. This name will be displayed to other machines on the network.
pl: Wprowadź nazwę twojego komputera. Będzie ona widoczna dla innych komputerów w sieci.

en: Discovering other machines on the local network.
pl: Poszukiwanie innych komputerów w sieci lokalnej.

en: NitroShare needs to determine which network interface to use. Please run NitroShare (or visit this wizard page) with any other machine on your network. This process may take up to 20 seconds to complete.
pl: NitroShare musi ustalić, którego interfejsu sieciowego używać. Uruchom ten program (lub tego kreatora) na dowolnym komputerze w twojej sieci. Ten etap może potrwać do 20 sekund.

en: Deciding what notifications to receive.
pl: Konfiguracja powiadomień.

en: NitroShare can provide notifications for different events that take place while the program is running. For example, you can choose to receive notifications when a new machine joins the network or when you receive files. Please use the slider to adjust how many notifications you receive.
pl: NitroShare może dostarczać powiadomienia o różnych zdarzeniach dotyczących programu. Na przykład możesz wybrać, czy chcesz otrzymać powiadomienie o nowym komputerze w sieci lub przesłanym pliku. Użyj suwaka, aby określić, ile powiadomień chcesz otrzymywać.

en: Completing the configuration phase.
pl: Kończenie etapu konfiguracji.

en: Thank you! NitroShare has finished collecting all of the information that it needs to complete the configuration process.
pl: Dziękujemy! NitroShare zakończył zbieranie informacji potrzebnych do skonfigurowania programu.

en: The application will start after you click "Finish".
pl: Program uruchomi się, gdy klikniesz na "Zakończ".

en: <b>No notifications:</b> you will not receive any notifications.
pl: <b>Brak powiadomień:</b> nie będziesz otrzymywać żadnych powiadomień.

en: <b>Error notifications:</b> you will only receive a notification when a critical error occurs.
pl: <b>Powiadomienia o błędach:</b> powiadomienia pojawią się tylko wtedy, jeśli wystąpi poważny błąd.

en: <b>Standard notifications:</b> you will receive a notification when errors occur and when files are received.
pl: <b>Standardowe powiadomienia:</b> powiadomienia o zaistniałych błędach i otrzymanych plikach.

en: <b>All notifications:</b> you will receive notifications for all events, including new machines joining and leaving the local network.
pl: <b>Wszystkie powiadomienia:</b> otrzymasz powiadomienia o wszystkich zdarzeniach, takich jak komputer przyłączający się lub opuszczający sieć.

en: Select Machine
pl: Wybierz komputer

[ctx: CMachineSelectionDialog#2]
en: [Select Machine]
pl: [Wybierz komputer]

en: NitroShare Settings
pl: Ustawienia NitroShare

[ctx: CSettingsDialog#2]
en: General
pl: Ogólne

en: Machine name:
pl: Nazwa komputera:

en: Directory to store received files in:
pl: Katalog, w którym zapisywane będą otrzymane pliki:

en: Browse
pl: Przeglądaj

en: Load at startup
pl: Włącz program przy uruchamianiu systemu

en: Compress files (using zlib)
pl: Kompresuj pliki (używając biblioteki zlib)

en: Calculate checksum of files
pl: Obliczaj sumę kontrolną plików

en: Appearance
pl: Wygląd

en: Application indicator / system tray icon:
pl: Ikona programu w zasobniku systemowym:

en: Dark
pl: Ciemna

en: Light
pl: Jasna

en: Notifications
pl: Powiadomienia

en: Display notifications for the following events:
pl: Pokazuj powiadomienia dla następujących zdarzeń:

en: A new PC running NitroShare joins the network
pl: Komputer z uruchomionym programem NitroShare dołączył do sieci

en: A PC running NitroShare leaves the network
pl: Komputer z uruchomionym programem NitroShare opuścił sieć

en: Files are received
pl: Przychodzący plik

en: An error occurs
pl: Pojawił się błąd

en: Security
pl: Bezpieczeństwo

en: Automatically accept all files
pl: Automatycznie akceptuj wszystkie pliki

en: Accept files that match the regular expression below:
pl: Akceptuj pliki nazwą odpowiadające wzorcowi:

en: Always prompt before accepting files
pl: Zawsze pytaj

en: Do not accept any files
pl: Nie akcepuj żadnych plików

en: Network
pl: Sieć

en: Network interface:
pl: Interfejs sieciowy:

en: <b>Warning:</b> changing the settings below may cause NitroShare to stop functioning or use excessive bandwidth. Proceed with caution.
pl: <b>Uwaga:</b> zmiana poniższych ustawień może zablokować NitroShare lub sprawić, że będzie niepotrzebnie zużywał łącze sieciowe. Zachowaj ostrożność.

en: Broadcast Settings
pl: Ustawienia nadawania

en: Broadcast port:
pl: Port nadawania:

en: Broadcast interval (in milliseconds):
pl: Częstotliwość nadawania (w milisekundach):

en: Timeout interval (in seconds):
pl: Przekroczenie czasu oczekiwania nastąpi po (w sekundach):

en: Transmission Settings
pl: Ustawienia transmisji

en: TCP port:
pl: Port TCP:

[ctx: CSettingsDialog#33]
en: Select a Directory
pl: Wybierz katalog

[ctx: CSettingsDialog#34]
en: Warning:
pl: Uwaga:

en: Broadcast intervals less than 2 seconds are strongly discouraged and will have a very negative impact on performance.
    
    Are you sure you want to continue?
pl: Częstotliwość nadawania mniejsza niż 2 sekundy jest wysoce niezalecana, gdyż ma bardzo negatywny wpływ na wydajność.
    
    Czy na pewno chcesz kontynuować?

[ctx: CShareBox#1]
en: Add ShareBox
pl: Dodaj ShareBox

en: Remove
pl: Usuń

en: Quit NitroShare
pl: Wyjdź z NitroShare

[ctx: CShareBox#4]
en: [Select Machine]
pl: [Wybierz komputer]

en: Send Files To
pl: Wyślij pliki do

en: Send Directory To
pl: Wyślij katalog do

en: Please select a machine to create a ShareBox for:
pl: Wybierz komputer, dla którego chcesz utworzyć ShareBox:

en: NitroShare Error
pl: Błąd programu NitroShare

en: NitroShare Notification
pl: Powiadomienie NitroShare

en: Select Files to Send
pl: Wybierz pliki do wysłania

en: Please select a machine to send these files to:
pl: Wybierz komputer, do którego chcesz wysłać te pliki:

[ctx: CTrayIcon#8]
en: Error:
pl: Błąd:

en: There are currently no machines on the local network that can receive files.
pl: W sieci lokalnej nie ma obecnie żadnych komputerów, które mogłyby odbierać pliki.

en: This machine is currently offline.
pl: Ten komputer jest aktualnie poza siecią.

[ctx: CTrayIcon#11]
en: Select a Directory
pl: Wybierz katalog

[ctx: CTrayIcon#12]
en: Add ShareBox
pl: Dodaj ShareBox

en: Settings
pl: Ustawienia

en: About
pl: O programie

en: Exit
pl: Zakończ

en: [empty]
pl: [pusty]

[ctx: QObject#1]
en: Error:
pl: Błąd:

en: NitroShare is already running. Please close the current instance before launching the application again.
pl: NitroShare jest już uruchomiony. Wyłącz go przed ponownym włączeniem programu.
