lightdm - en to eo translation catalogue (12 entries)

en: Failed to start session
eo: Starto de seanco fiaskis

en: Incorrect password, please try again
eo: Malĝusta pasvorto, bonvolu provi denove

en: Failed to authenticate
eo: Aŭtentigado fiaskis

en: Cancel
eo: Nuligi

en: Restart
eo: Restartigi

en: Are you sure you want to close all programs and restart the computer?
eo: Ĉu vi certe volas fermi ĉiujn programojn kaj restartigi la komputilon?

en: Other...
eo: Alia...

en: Suspend
eo: Paŭzigi

en: Hibernate
eo: Pasivumigi

en: Restart...
eo: Restartigi...

en: Large Font
eo: Granda tiparo

en: High Contrast
eo: Alta kontrasto
