lightdm - en to km translation catalogue (12 entries)

en: Failed to start session
km: បាន​បរាជ័យ​ក្នុង​ការ​ចាប់ផ្ដើម​សម័យ

en: Incorrect password, please try again
km: ពាក្យ​សម្ងាត់​មិន​ត្រឹមត្រូវ សូម​ព្យាយាម​ម្ដង​ទៀត

en: Failed to authenticate
km: បាន​បរាជ័យ​ក្នុងការ​ផ្ទៀងផ្ទាត់​ភាព​ត្រឹមត្រូវ

en: Cancel
km: បោះបង់

en: Restart
km: ចាប់ផ្ដើម​ឡើងវិញ

en: Are you sure you want to close all programs and restart the computer?
km: តើ​អ្នក​ប្រាកដ​ជា​ចង់​បិទ​កម្មវិធី​ទាំងអស់​ ហើយ​ចាប់ផ្ដើម​កុំព្យូទ័រ​ឡើង​វិញ​ឬ ?

en: Other...
km: ផ្សេង​​ទៀត...

en: Suspend
km: ផ្អាក

en: Hibernate
km: សម្ងំ

en: Restart...
km: ចាប់ផ្ដើម​ឡើងវិញ...

en: Large Font
km: ពុម្ពអក្សរ​ធំ

en: High Contrast
km: កម្រិត​ពណ៌​ខ្ពស់
