cairo-dock-core - en to eo translation catalogue (74 entries)

en: Behaviour
eo: Konduto

en: Appearance
eo: Apero

en: Files
eo: Dosieroj

en: Internet
eo: Interreto

en: Desktop
eo: Labortablo

en: Accessories
eo: Utilaĵoj

en: System
eo: Sistemo

en: Fun
eo: Amuzo

en: All
eo: Ĉio

en: Set the position of the main dock.
eo: Agordi la pozicion de la ĉefa doko

en: Position
eo: Pozicio

en: Visibility
eo: Videblo

en: Taskbar
eo: Taskopleto

en: Background
eo: Fono

en: Views
eo: Vidoj

en: Icons
eo: Piktogramoj

en: Indicators
eo: Indikiloj

en: Captions
eo: Etikedoj

en: Themes
eo: Etosoj

en: Filter
eo: Filtrilo

en: All words
eo: Ĉiuj vortoj

en: Highlighted words
eo: Markitaj vortoj

en: Hide others
eo: Kaŝi aliajn

en: Search in description
eo: Serĉi en priskribo

en: Categories
eo: Kategorioj

en: Enable this module
eo: Enŝalti ĉi tiun modulon

en: More applets
eo: Pliaj aplikaĵetoj

en: Get more applets online !
eo: Obtenu pliajn aplikaĵetojn interrete!

en: Simple Mode
eo: Simpla reĝimo

en: Add-ons
eo: Aldonaĵoj

en: Configuration
eo: Agordoj

en: Advanced Mode
eo: Spertula reĝimo

en: Delete this dock?
eo: Ĉu forigi ĉi tiun dokon?

en: About Cairo-Dock
eo: Pri Kajro-Doko

en: Development site
eo: Retejo por programado

en: Find the latest version of Cairo-Dock here !
eo: Tovu la lastan version de Kajro-Doko ĉi tie!

en: Get more applets!
eo: Obtenu pliajn aplikaĵetojn!

en: Donate
eo: Donaci

en: Developers
eo: Programistoj

en: Main developer and project leader
eo: Ĉefprogramisto kaj projektĉefo

en: Development
eo: Programado

en: Website
eo: Retejo

en: Translators for this language
eo: Tradukantoj por tiu lingvo

en: Support
eo: Subteno

en: How to help us?
eo: Kiel helpi nin?

en: Don't hesitate to join the project, we need you ;)
eo: Ne hezitu aliĝi al la projekto, ni bezonas vin ;)

en: Former contributors
eo: Antaŭaj kontribuantoj

en: Artwork
eo: Artaĵoj

en: Thanks
eo: Dankoj

en: Quit Cairo-Dock?
eo: Ĉu fermi Kajro-Dokon?

en: Separator
eo: Disigilo

en: Add
eo: Aldoni

en: Main dock
eo: Ĉefa doko

en: separator
eo: disigilo

en: Configure
eo: Agordi

en: Configure behaviour, appearance, and applets.
eo: Agordi konduton, aperon kaj aplikaĵetojn.

en: Configure this dock
eo: Agordi ĉi tiun dokon

en: Delete this dock
eo: Forigi ĉi tiun dokon

en: Manage themes
eo: Mastrumi etosojn

en: Quick-Hide
eo: Rapide kaŝi

en: Launch Cairo-Dock on startup
eo: Lanĉi Kajro-Dokon je startigo

en: Help
eo: Helpo

en: About
eo: Pri

en: Quit
eo: Eliri

en: Animation:
eo: Animacio:

en: Effects:
eo: Efektoj:

en: Configure this applet
eo: Agordi ĉi tiun aplikaĵeton

en: Accessory
eo: Utilaĵoj

en: Category
eo: Kategorio

en: Could not import the theme.
eo: Neeblas importi la etoson.

en: Please wait while importing the theme...
eo: Bonvole atendu dum importado de etoso...

en: Importing theme ...
eo: Importanta etoson...

en: Theme has been saved
eo: Etoso estas konservita

en: Tips and Tricks
eo: Konsiloj
