cairo-dock-core - en to lt translation catalogue (178 entries)

en: Behaviour
lt: Elgsena

en: Appearance
lt: Išvaizda

en: Files
lt: Failai

en: Internet
lt: Internetas

en: Desktop
lt: Darbo aplinka

en: Accessories
lt: Reikmenys

en: System
lt: Sistema

en: Fun
lt: Linksmybės

en: All
lt: Viskas

en: Set the position of the main dock.
lt: Nustatykite pagrindinio skydelio vietą

en: Position
lt: Padėtis

en: Visibility
lt: Matomumas

en: Taskbar
lt: Programų juosta

en: Shortkeys
lt: Klav. kombinacijos

en: Docks
lt: Skydeliai

en: Background
lt: Fonas

en: Views
lt: Vaizdavimas

en: Indicators
lt: Indikatoriai

en: Themes
lt: Temos

en: Hide others
lt: Slėpti kitus

en: Search in description
lt: Ieškoti aprašymuose

en: Hide disabled
lt: Slėpti išjungtus

en: Categories
lt: Kategorijos

en: Enable this module
lt: Įjungti šį modulį

en: Close
lt: Užverti

en: Cairo-Dock configuration
lt: Cairo-Dock skydelių konfigūravimas

en: Simple Mode
lt: Paprastas konfigūravimas

en: Add-ons
lt: Įtaisai ir papildiniai

en: Delete this dock?
lt: Pašalinti šį skydelį?

en: About Cairo-Dock
lt: Apie Cairo-Dock

en: Get more applets!
lt: Gauti daugau papildinių!

en: Donate
lt: Paaukoti

en: Developers
lt: Kūrėjai

en: Website
lt: Tinklalapis

en: Translators for this language
lt: Išvertė į lietuvių kalbą

en: Support
lt: Pagalba

en: Thanks
lt: Dėkojame

en: Quit Cairo-Dock?
lt: Išjungti Cairo-Dock skydelius?

en: Separator
lt: Skirtukas

en: Add
lt: Pridėti

en: Main dock
lt: Atskiras skydelis

en: separator
lt: skirtukas

en: Move to another dock
lt: Perkelti į kitą skydelį

en: New main dock
lt: Naujas atskiras skydelis

en: You're about to remove this applet (%s) from the dock. Are you sure?
lt: Ar tikrai norite pašalinti šį įtaisą (%s) iš skydelio?

en: Pick up an image
lt: Pasirinkite paveikslėlį

en: Image
lt: Paveikslas

en: Configure
lt: Skydelio nustatymai

en: Configure behaviour, appearance, and applets.
lt: Konfigūruoti išvaizdą, elgseną bei įtaisus.

en: Configure this dock
lt: Konfigūruoti šį skydelį

en: Delete this dock
lt: Pašalinti šį skydelį

en: Manage themes
lt: Keisti temas

en: Launch Cairo-Dock on startup
lt: Įjungti Cairo-Dock paleidžiant sistemą

en: Help
lt: Pagalba

en: About
lt: Apie

en: Quit
lt: Išjungti Cairo-Dock

en: You're using a Cairo-Dock Session!
    It's not advised to quit the dock but you can press Shift to unlock this menu entry.
lt: Jūs naudojatės Cairo-Dock grafine aplinka!
    Nerekomenduojame išjungti skydelius dabar, bet jūs galite atrakinti šį meniu punktą paspausdami Shift (Lyg2).

en: Applet's handbook
lt: Įtaiso aprašymas

en: Edit
lt: Keisti nustatymus

en: Remove
lt: Pašalinti

en: Make it a launcher
lt: Įdėti leistuką į skydelį

en: Detach
lt: Atkabinti

en: Return to the dock
lt: Sugrąžinti į skydelį

en: Duplicate
lt: Sukurti kopiją

en: Move all to desktop %d
lt: Perkelti visus į darbalaukį %d

en: Move to desktop %d
lt: Perkelti į darbalaukį %d

en: middle-click
lt: vidurinis klavišas

en: Maximise
lt: Išdidinti

en: Minimise
lt: Sumažinti

en: Show
lt: Parodyti

en: Other actions
lt: Kiti veiksmai

en: Move to this desktop
lt: Perkelti į šį darbalaukį

en: Fullscreen
lt: Išdidinti visame ekrane

en: Below other windows
lt: Po kitais langais

en: Kill
lt: Nutraukti darbą

en: Close all
lt: Užverti visus

en: Minimise all
lt: Sumažinti visus

en: Show all
lt: Rodyti visus

en: Move all to this desktop
lt: Perkelti visus į šį darbalaukį

en: Always on top
lt: Visada viršuje

en: On all desktops
lt: Visuose darbalaukiuose

en: Animation:
lt: Animacija:

en: Effects:
lt: Efektai:

en: Remove this item
lt: Pašalinti šį elementą

en: Configure this applet
lt: Keisti šio įtaiso nustatymus

en: Plug-in
lt: Įtaisas

en: Category
lt: Kategorija

en: Press the shortkey
lt: Paspauskite klavišų kombinaciją

en: Change the shortkey
lt: Pakeisti klavišų kombinaciją

en: Action
lt: Veiksmas

en: Shortkey
lt: Klav. kombinacija

en: The theme has been deleted
lt: Tema buvo ištrinta

en: Delete this theme
lt: Ištrinti šią temą

en: Theme
lt: Tema

en: Rating
lt: Įvertinimas

en: Sobriety
lt: Saikingumas

en: Save as:
lt: Įrašyti kaip:

en: Importing theme ...
lt: Importuojama tema...

en: Theme has been saved
lt: Tema įrašyta

en: Happy new year %d !!!
lt: Laimingų Naujųjų metų (%d) !!!

en: Use OpenGL in Cairo-Dock
lt: Naudoti OpenGL Cairo-Dock skydeliams

en: OpenGL allows you to use the hardware acceleration, reducing the CPU load to the minimum.
    It also allows some pretty visual effects similar to Compiz.
    However, some cards and/or their drivers don't fully support it, which may prevent the dock from running correctly.
    Do you want to activate OpenGL ?
     (To not show this dialog, launch the dock from the Application menu,
      or with the -o option to force OpenGL and -c to force cairo.)
lt: OpenGL technologija leidžia programai naudoti aparatinį vaizdo spartinimą ir ženkliai sumažina procesoriaus apkrovimą.
    Taip pat tai leidžia naudoti šaunius vaizdo efektus.
    Kita vertus, kai kurios vaizdo plokštės ir/arba vaizdo valdyklės nepilnai palaiko OpenGL, todėl skydeliai gali veikti nekorektiškai.
    Ar jūs norite aktyvuoti OpenGL technologiją?
     (Jei nenorite matyti šio perspėjimo - paleiskite Cairo-Dock iš Programų meniu,
      arba naudokit -o parametrą OpenGL įjungimui ar -c parametrą OpenGL išjungimui.)

en: Remember this choice
lt: Atsiminti dabartinį pasirinkimą

en: Sorry but the dock is locked
lt: Atsiprašome, bet skydelis yra užrakintas

en: Bottom dock
lt: Apatinis skydelis

en: Top dock
lt: Viršutinis skydelis

en: Right dock
lt: Dešinysis skydelis

en: Left dock
lt: Kairysis skydelis

en: User
lt: Naudotojas

en: New
lt: Naujas

en: Updated
lt: Atnaujintas

en: Pick up a file
lt: Pasirinkite failą

en: Pick up a directory
lt: Pasirinkite aplanką

en: left
lt: kairėje

en: right
lt: dešinėje

en: top
lt: viršuje

en: bottom
lt: apačioje

en: Enter a command
lt: Įrašykite komandą

en: New launcher
lt: Naujas leistukas

en: Don't ask me any more
lt: Neklausinėti daugiau apie tai

en: To remove the black rectangle around the dock, you need to activate a composite manager.
    Do you want to activate it now?
lt: Norėdami pašalinti juodą kvadratą, esantį aplink skydelius, turite įjungti kompozicijos tvarkyklę.
    Ar pašalinti juodą kvadratą ir įjungti kompozicijos tvarkyklę dabar?

en: Do you want to keep this setting?
    In 15 seconds, the previous setting will be restored.
lt: Ar palikti šį nustatymą? Jei nepatvirtinsite - 
    po 15 sek. bus grąžinti ankstesni nustatymai.

en: To remove the black rectangle around the dock, you will need to activate a composite manager.
    For instance, this can be done by activating desktop effects, launching Compiz, or activating the composition in Metacity.
    If your machine can't support composition, Cairo-Dock can emulate it. This option is in the 'System' module of the configuration, at the bottom of the page.
lt: Juodą kvadratą, esantį aplink skydelius, pašalinsite aktyvuodami kompozicijos tvarkyklę arba įjungdami nustatymą "Imituoti kompoziciją naudojant dirbtinį permatomumą".
    Tai galite padaryti įjungdami vaizdo efektus, paleisdami Compiz langų tvarkyklę arba įjungiant kompoziciją Metacity tvarkyklėje.
    Jei jūsų kompiuteris ar vaizdo valdyklės nepalaiko kompozicijos, tuomet reikia įjungti nustatymą "Imituoti langų kompoziciją naudojant dirbtinį permatomumą", esantį kategorijoje „Elgsena“, skyriuje „Sistema->Kompozicija“

en: Disable the gnome-panel
lt: Išjungti gnome-panel skydelį

en: Online help
lt: Pagalba internete

en: Tips and Tricks
lt: Patarimai ir gudrybės

en: Using the dock
lt: Skydelio naudojimas

en: Removing a launcher
lt: Leistuko pašalinimas

en: Using the dock as a taskbar
lt: Skydelio naudojimas veikiančių programų valdymui

en: Importing a folder into the dock
lt: Aplanko importavimas į skydelį

en: Documentation
lt: Dokumentacija

en: 
    
    The Cairo-Dock Team
lt: 
    
    Cairo-Dock kūrėjų komanda

en: Websites
lt: Internetinės svetainės

en: Community site
lt: Bendruomenės puslapis

en: Repositories
lt: Saugyklos

en: Image filename:
lt: Paveikslėlio failo pavadinimas:

en: Is detached from the dock
lt: Atkabintas nuo skydelio

en: Visibility:
lt: Matomumas:

en: Should be visible on all desktops?
lt: Rodyti visuose darbalaukiuose?

en: Background image:
lt: Fono paveikslas:

en: Background transparency:
lt: Fono permatomumas:

en: Behavior
lt: Elgsena

en: Position on the screen
lt: Padėtis ekrane

en: Visibility of the main dock
lt: Pagrindinio skydelio rodymas

en: Reserve space for the dock
lt: Rezervuoti vietą skydeliui ekrane

en: Keep the dock below
lt: Rodyti skydelį žemiau kitų langų

en: Hide the dock when it overlaps the current window
lt: Slėpti skydelį jei jis persidengia su aktyviu langu

en: Hide the dock whenever it overlaps any window
lt: Slėpti skydelį jei jis persidengia su bet kuriuo langu

en: Keep the dock hidden
lt: Paslėptas skydelis (rodomas užvedus pelės kursorių)

en: Effect used to hide the dock:
lt: Vaizdo efektas, rodomas paslepiant skydelį

en: Keyboard shortcut to pop-up the dock:
lt: Skydelio parodymui skirta klavišų kombinacija

en: Appear on click
lt: Parodomi paspaudus

en: Behaviour of the Taskbar:
lt: Programų juostos elgsena:

en: At the beginning of the dock
lt: Skydelio pradžioje

en: Before the launchers
lt: Prieš įdėtus leistukus

en: After the launchers
lt: Po įdėtų leistukų

en: At the end of the dock
lt: Skydelio gale

en: On click:
lt: Paspaudus:

en: Random
lt: Atsitiktinis

en: Very small
lt: Labai mažos

en: Small
lt: Mažos

en: Medium
lt: Vidutinės

en: Big
lt: Didelės

en: Very Big
lt: Labai didelės

en: Choose the default view for main docks :
lt: Pasirinkite įprastą pagrindinių skydelių išvaizdą:

en: Accessibility
lt: Pritaikymas neįgaliesiems

en: TaskBar
lt: Programų juosta

en: Show currently opened applications in the dock?
lt: Rodyti dabar atvertas programas skydelyje?

en: Refresh rate
lt: Atnaujinimo dažnis

en: User :
lt: Naudotojas:

en: Password :
lt: Slaptažodis:

en: Use a background image.
lt: Naudoti fono paveikslą.

en: Several applets can be visible even when the dock is hidden
lt: Kai kurie įtaisai gali būti matomi net kai skydelis paslėptas

en: Default background color when the dock is hidden
lt: Įprasta fono spalva kai skydelis yra paslėptas

en: Main Dock
lt: Pagrindinis skydelis

en: Rotate the indicator with dock?
lt: Pasukti indikatorių kartu su skydeliu?

en: Visibility of the dock
lt: Skydelio rodymas

en: Choose the view for this dock :/
lt: Pasirinkite šio skydelio išvaizdą :
