audience - en to hu translation catalogue (31 entries)

en: No videos are open.
hu: Nincs videó megnyitva

en: Select a source to begin playing.
hu: Válasszon egy forrást a lejátszás elindításához

en: Open file
hu: Fájl megnyitása

en: Open a saved file.
hu: Mentett fájl megnyitása.

en: Resume last video
hu: Utoljára lejátszott videó folytatása

en: Play from Disc
hu: Lemez lejátszása

en: Watch a DVD or open a file from disc
hu: DVD vagy egy fájl lejátszása lemezről

en: Open location
hu: Hely megnyitása

en: Choose location
hu: Hely kiválasztása

en: Add from Harddrive
hu: Hozzáadás a merevlemezről

en: Play a DVD
hu: DVD lejátszása

en: Network File
hu: Hálózati fájl

en: Open
hu: Megnyitás

en: All files
hu: Minden fájl

en: Video files
hu: Videófájlok

en: Play your media
hu: Médiatartalmak lejátszása

en: Media Player
hu: Médialejátszó

en: External Subtitle
hu: Külső felirat

en: Language
hu: Nyelv

en: Subtitles
hu: Feliratok

en: External Subtitles
hu: Külső feliratok

en: Playlist
hu: Lejátszólista

en: Options
hu: Beállítások

en: Default
hu: Alapértelmezett

en: None
hu: Nincs

en: Error
hu: Hiba

en: Oops! Audience can't play this file!
hu: Hoppá! Az Audience nem tudja lejátszani ezt a fájlt!

en: Some media files need extra software to be played. Audience can install this software automatically.
hu: Néhány médiafájl lejátszásához további szoftverek szükségesek. Az Audience automatikusan telepítheti ezeket.

en: Audience needs %s to play this file.
hu: Ezen fájl lejátszásához %s szükséges.

en: Don't install
hu: Ne telepítse

en: Install
hu: Telepítés
