audience - en to da translation catalogue (10 entries)

en: Open file
da: Åbn fil

en: Open a saved file.
da: Åben en gemt fil.

en: Open location
da: Åbn placering

en: Choose location
da: Vælg placering

en: Network File
da: Fil på netværk

en: Open
da: Åbn

en: All files
da: Alle filer

en: Video files
da: Videofiler

en: Media Player
da: Medieafspiller

en: Error
da: Fejl
