audience - en to et translation catalogue (31 entries)

en: No videos are open.
et: Ühtegi videot pole avatud

en: Select a source to begin playing.
et: Video esitamiseks vali DVD või videofail

en: Open file
et: Ava fail

en: Open a saved file.
et: Kindla videofaili esitamine

en: Resume last video
et: Ava eelnev video

en: Play from Disc
et: Ava plaadilt

en: Watch a DVD or open a file from disc
et: DVD või sellelt kindla videofaili esitamine

en: Open location
et: Ava asukoht

en: Choose location
et: Vali asukoht

en: Add from Harddrive
et: Ava kõvakettalt

en: Play a DVD
et: Esita DVD

en: Network File
et: Võrgufailid

en: Open
et: Ava

en: All files
et: Kõik Failid

en: Video files
et: Videofailid

en: Play your media
et: Videode esitaja

en: Media Player
et: Video esitaja

en: External Subtitle
et: Välised subtiitrid

en: Language
et: Keel

en: Subtitles
et: Sise-subtiitrid

en: External Subtitles
et: Subtiitrid

en: Playlist
et: Esitusloend

en: Options
et: Eelistused

en: Default
et: Vaikimisi

en: None
et: Puuduvad

en: Error
et: Tõrge

en: Oops! Audience can't play this file!
et: Seda faili pole võimalik esitada!

en: Some media files need extra software to be played. Audience can install this software automatically.
et: Mõned failid vajavad esitamiseks lisatarkvara, mille Audience saab sinu jaoks automaatselt paigaldada.

en: Audience needs %s to play this file.
et: Selle faili esitamiseks on Audience'il vajalik %s.

en: Don't install
et: Ära paigalda

en: Install
et: Paigalda
