audience - en to fi translation catalogue (27 entries)

en: Open file
fi: Avaa tiedosto

en: Open a saved file.
fi: Avaa tallennettu tiedosto.

en: Resume last video
fi: Jatka viimeisintä videota

en: Play from Disc
fi: Toista levyltä

en: Watch a DVD or open a file from disc
fi: Katso DVD tai tiedosto levyltä

en: Open location
fi: Avaa sijainti

en: Choose location
fi: Valitse sijainti

en: Add from Harddrive
fi: Lisää kiintolevyltä

en: Play a DVD
fi: Toista DVD

en: Network File
fi: Verkkotiedosto

en: Open
fi: Avaa

en: All files
fi: Kaikki tiedostot

en: Video files
fi: Videotiedostot

en: Play your media
fi: Toista eri medioita

en: Media Player
fi: Mediasoitin

en: Language
fi: Kieli

en: Subtitles
fi: Tekstitys

en: Playlist
fi: Soittolista

en: Options
fi: Valinnat

en: Default
fi: Oletus

en: None
fi: Ei mitään

en: Error
fi: Virhe

en: Oops! Audience can't play this file!
fi: Valitettavasti Audience ei voi toistaa tätä tiedostoa.

en: Some media files need extra software to be played. Audience can install this software automatically.
fi: Jotkin mediatiedostot tarvitsevat ylimääräisiä ohjelmistoja, jotta kyseiset tiedostot on mahdollista toistaa. Audience voi asentaa tarvittavat ohjelmistot automaattisesti.

en: Audience needs %s to play this file.
fi: %s tarvitaan tämän tiedoston toistamiseksi.

en: Don't install
fi: Älä asenna

en: Install
fi: Asenna
