audience - en to gl translation catalogue (27 entries)

en: Open file
gl: Abrir un ficheiro

en: Open a saved file.
gl: Abrir un ficheiro gardado.

en: Resume last video
gl: Continuar reproducindo o último vídeo

en: Play from Disc
gl: Reproducir desde un disco

en: Watch a DVD or open a file from disc
gl: Ver un DVD uo abrir un ficheiro desde un disco

en: Open location
gl: Abrir unha localización

en: Choose location
gl: Escoller unha localización

en: Add from Harddrive
gl: Engadir desde o disco ríxido

en: Play a DVD
gl: Reproducir un DVD

en: Network File
gl: Ficheiro na rede

en: Open
gl: Aberto

en: All files
gl: Todos os ficheiros

en: Video files
gl: Ficheiros de vídeo

en: Play your media
gl: Reproduza contidos multimedia

en: Media Player
gl: Reprodutor multimedia

en: Language
gl: Idioma

en: Subtitles
gl: Subtítulos

en: Playlist
gl: Lista de reprodución

en: Options
gl: Opcións

en: Default
gl: Predeterminado

en: None
gl: Ningún

en: Error
gl: Produciuse un erro

en: Oops! Audience can't play this file!
gl: Vites! Audience non pode reproducir este ficheiro.

en: Some media files need extra software to be played. Audience can install this software automatically.
gl: Algúns ficheiros multimedia precisan software adicional para a súa reprodución. Audience pode instalalo automaticamente.

en: Audience needs %s to play this file.
gl: Audience precisa de %s para reproducir este ficheiro.

en: Don't install
gl: Non instalar

en: Install
gl: Instalar
