audience - en to lv translation catalogue (5 entries)

en: Open file
lv: Atvērt failu

en: Open
lv: Atvērt

en: Video files
lv: Video faili

en: Media Player
lv: Mediju atskaņotājs

en: Error
lv: Kļūda
