audience - en to ms translation catalogue (27 entries)

en: Open file
ms: Buka fail

en: Open a saved file.
ms: Buka fail tersimpan.

en: Resume last video
ms: Sambung semula video terakhir

en: Play from Disc
ms: Main dari Cakera

en: Watch a DVD or open a file from disc
ms: Tonton DVD atau buka fail dari cakera

en: Open location
ms: Buka lokasi

en: Choose location
ms: Pilih lokasi

en: Add from Harddrive
ms: Tambah dari Pemacu Keras

en: Play a DVD
ms: Main DVD

en: Network File
ms: Fail Rangkaian

en: Open
ms: Buka

en: All files
ms: Semua fail

en: Video files
ms: Fail video

en: Play your media
ms: Main media anda

en: Media Player
ms: Pemain Media

en: Language
ms: Bahasa

en: Subtitles
ms: Sarikata

en: Playlist
ms: Senarai Main

en: Options
ms: Pilihan

en: Default
ms: Lalai

en: None
ms: Tiada

en: Error
ms: Ralat

en: Oops! Audience can't play this file!
ms: Alamak! Audience tidak dapat mainkan fail ini!

en: Some media files need extra software to be played. Audience can install this software automatically.
ms: Beberapa fail media perlukan perisian tambahan untuk dimainkan. Audience boleh pasang perisian ini secara automatik.

en: Audience needs %s to play this file.
ms: Audience perlukan %s untuk mainkan fail ini.

en: Don't install
ms: Jangan pasang

en: Install
ms: Pasang
