audience - en to ca translation catalogue (31 entries)

en: No videos are open.
ca: No hi ha cap vídeo obert

en: Select a source to begin playing.
ca: Seleccioneu una font per començar la reproducció.

en: Open file
ca: Obre un fitxer

en: Open a saved file.
ca: Obre un fitxer desat.

en: Resume last video
ca: Reprèn el darrer vídeo

en: Play from Disc
ca: Reprodueix des d'un disc

en: Watch a DVD or open a file from disc
ca: Ves un DVD o obre un fitxer des d'un disc

en: Open location
ca: Obre una ubicació

en: Choose location
ca: Tria una ubicació

en: Add from Harddrive
ca: Afegeix des del disc dur

en: Play a DVD
ca: Reprodueix un DVD

en: Network File
ca: Fitxer de la xarxa

en: Open
ca: Obre

en: All files
ca: Tots els fitxers

en: Video files
ca: Fitxers de vídeo

en: Play your media
ca: Reproduïu els vostres elements multimèdia

en: Media Player
ca: Reproductor multimèdia

en: External Subtitle
ca: Subtítol extern

en: Language
ca: Idioma

en: Subtitles
ca: Subtítols

en: External Subtitles
ca: Subtítols externs

en: Playlist
ca: Llista de reproducció

en: Options
ca: Opcions

en: Default
ca: Predeterminat

en: None
ca: Cap

en: Error
ca: S'ha produït un error

en: Oops! Audience can't play this file!
ca: L'Audience no pot reproduir aquest fitxer.

en: Some media files need extra software to be played. Audience can install this software automatically.
ca: Alguns fitxers multimèdia necessiten programari adicional per ser reproduïts. L'Audience pot instal·lar aquest programari automàticament.

en: Audience needs %s to play this file.
ca: L'Audience necessita %s per reproduir aquest fitxer.

en: Don't install
ca: No l'instal·lis

en: Install
ca: Instal·la'l
