apport - en to hr translation catalogue (95 entries)

en: This package does not seem to be installed correctly
hr: Čini se da ovaj paket nije ispravno instaliran

en: This is not an official %s package. Please remove any third party package and try again.
hr: Ovo nije službeni %s paket. Molim vas da uklonite sve nepodržane pakete i pokušate ponovno.

en: You have some obsolete package versions installed. Please upgrade the following packages and check if the problem still occurs:
    
    %s
hr: Instalirane su vam neke od zastarjelih verzija paketa. Molim, nadogradite sljedeće pakete i provjerite ponavlja li se problem:
    
    %s

en: unknown program
hr: nepoznati program

en: Sorry, the program "%s" closed unexpectedly
hr: Ispričavam se, program "%s" se neočekivano zatvorio

en: Problem in %s
hr: Problem u %s

en: Your computer does not have enough free memory to automatically analyze the problem and send a report to the developers.
hr: Vaše računalo nema dovoljno slobodne memorije za automatsku analizu problema i slanje izvještaja razvojnom timu.

note: package does not exist
en: Invalid problem report
hr: Neispravan izvještaj o problemu

en: This problem report is damaged and cannot be processed.
hr: Ovaj izvještaj o problemu je oštećen i ne može biti obrađen.

en: The report belongs to a package that is not installed.
hr: Izvještaj pripada paketu koji nije instaliran.

en: An error occurred while attempting to process this problem report:
hr: Došlo je do greške pri pokušaju obrade izvještaja o problemu:

en: You are not allowed to access this problem report.
hr: Niste ovlašteni za pristup ovom izvještaju o problemu.

en: Error
hr: Greška

en: There is not enough disk space available to process this report.
hr: Nema dovoljno prostora na disku za obradu ovog izvještaja.

en: No package specified
hr: Nema određenih paketa

en: You need to specify a package or a PID. See --help for more information.
hr: Morate odrediti paket ili PID. Pogledajte --help za više informacija.

en: Permission denied
hr: Dozvola je uskraćena

en: The specified process does not belong to you. Please run this program as the process owner or as root.
hr: Određeni proces vam ne pripada. Molimo pokrenite program kao vlasnik procesa ili kao root.

en: Invalid PID
hr: Neispravan PID

en: The specified process ID does not belong to a program.
hr: Navedeni ID procesa ne pripada programu.

en: Symptom script %s did not determine an affected package
hr: Skripta za simptome %s nije odredila pogođen paket

en: Package %s does not exist
hr: Paket %s ne postoji

en: Cannot create report
hr: Ne mogu napraviti izvještaj

en: Updating problem report
hr: Ažuriranje izvještaja o problemu

en: You are not the reporter or subscriber of this problem report, or the report is a duplicate or already closed.
    
    Please create a new report using "apport-bug".
hr: Niste autor ili pretplatnik izvještaja ovog problema, moguće da je izvještaj duplikat ili je već zatvoren.
    
    Molim napravite novi izvještaj koristeći "apport-bug".

en: No additional information collected.
hr: Nisu prikupljene dodatne informacije.

en: What kind of problem do you want to report?
hr: Kakav problem želite prijaviti?

en: Unknown symptom
hr: Nepoznat simptom

en: The symptom "%s" is not known.
hr: Simptom "%s" nije poznat.

en: After closing this message please click on an application window to report a problem about it.
hr: Nakon zatvaranja ove poruke, molim kliknite na prozor aplikacije za prijavu problema o ovome.

en: xprop failed to determine process ID of the window
hr: xprop nije uspio odrediti proces ID prozora

en: %prog <report number>
hr: %prog <broj izvještaja>

en: Specify package name.
hr: Odredite ime paketa.

en: Add an extra tag to the report. Can be specified multiple times.
hr: Dodajte dodatnu oznaku u izvještaju. Moguće je odrediti više puta.

en: Click a window as a target for filing a problem report.
hr: Kliknite na prozor kao cilj za podnošenje izvještaja o problemu.

en: Start in bug updating mode. Can take an optional --package.
hr: Početak načina za bug ažuriranje. Opcionalno se može dodati --package.

en: Specify package name in --file-bug mode. This is optional if a --pid is specified. (Implied if package name is given as only argument.)
hr: Navedite ime paketa u --file-bug načinu. Ovo je opcija ukoliko je --pid naveden. (Podrazumijeva se ako je ime paketa navedeno kao jedini argument.)

en: Print the Apport version number.
hr: Ispis broja Apport inačice.

en: This will launch apport-retrace in a terminal window to examine the crash.
hr: To će pokrenuti apport-retrace u prozoru terminala za ispitivanje kraha.

en: Run gdb session
hr: Pokreni gdb sesiju

en: Run gdb session without downloading debug symbols
hr: Pokreni gdb sesiju bez preuzimanja simbola za ispravljanje pogrešaka

note: TRANSLATORS: %s contains the crash report file name
en: Update %s with fully symbolic stack trace
hr: Ažuriranje %s sa punim simboličkim stack tragovima

en: The problem happened with the program %s which changed since the crash occurred.
hr: Došlo je do problema s programom %s koji se promijenio otkako da se srušio.

en: Could not determine the package or source package name.
hr: Ne može se odrediti paket ili naziv izvornog paketa.

en: Unable to start web browser
hr: Nije moguće pokrenuti internet preglednik

en: Unable to start web browser to open %s.
hr: Nije moguće pokrenuti internet preglednik za otvaranje %s.

en: Network problem
hr: Problem s mrežom

en: Memory exhaustion
hr: Nedostatak memorije

en: Your system does not have enough memory to process this crash report.
hr: Vaš sustav nema dovoljno memorije za obradu ovog izvještaja o rušenju sustava.

en: The problem cannot be reported:
    
    %s
hr: Ne može se prijaviti ovaj problem:
    
    %s

en: Problem already known
hr: Problem je već poznat

en: This problem was already reported in the bug report displayed in the web browser. Please check if you can add any further information that might be helpful for the developers.
hr: Ovaj problem je već prijavljen u izvještaju grešaka koji je prikazan u internet pregledniku. Molim provjerite možete li dodati neke dodatne informacije koje mogu pomoći razvojnom timu.

en: Press any key to continue...
hr: Pritisnite bilo koju tipku za nastavak...

en: What would you like to do? Your options are:
hr: Što želite napraviti? Vaše mogućnosti su:

en: Please choose (%s):
hr: Molim odaberite (%s):

en: (%i bytes)
hr: (%i bajtova)

en: (binary data)
hr: (binarni podatci)

en: Send problem report to the developers?
hr: Pošaljite izvještaj o problemu razvojnom timu?

en: After the problem report has been sent, please fill out the form in the
    automatically opened web browser.
hr: Nakon slanja izvještaja o problemu, molimo ispunite formular u
    automatski otvorenom internet pregledniku.

en: &Send report (%s)
hr: &Pošaljite izvještaj (%s)

en: &View report
hr: &Pogledajte izvještaj

en: &Keep report file for sending later or copying to somewhere else
hr: &Zadržite dokument izvještaja za kasnije slanje ili kopiranje na neko drugo mjesto

en: Cancel and &ignore future crashes of this program version
hr: Poništi i &ignoriraj buduća rušenja ove verzije programa

en: &Cancel
hr: &Odustani

en: Problem report file:
hr: Dokument izvještaja o problemu:

en: &Confirm
hr: &Potvrdi

en: Error: %s
hr: Greška: %s

en: Collecting problem information
hr: Skupljanje informacija o problemu

en: The collected information can be sent to the developers to improve the
    application. This might take a few minutes.
hr: Prikupljene informacije mogu biti poslane razvojnom timu kako bi se aplikacija
    poboljšala. To može potrajati nekoliko minuta.

en: Uploading problem information
hr: Slanje informacija o problemu

en: The collected information is being sent to the bug tracking system.
    This might take a few minutes.
hr: Prikupljene informacije se šalju sustavu za praćenje grešaka.
    Ovo može potrajati nekoliko minuta.

en: &Done
hr: &Obavljeno

en: none
hr: nijedno

en: Selected: %s. Multiple choices:
hr: Označeno: %s. Višestruki izbori:

en: Choices:
hr: Izbori:

en: Path to file (Enter to cancel):
hr: Putanja do datoteke ( Enter za prekid):

en: File does not exist.
hr: Datoteka ne postoji.

en: This is a directory.
hr: Ovo je direktorij.

en: To continue, you must visit the following URL:
hr: Da biste nastavili, morate posjetiti sljedeći URL:

en: You can launch a browser now, or copy this URL into a browser on another computer.
hr: Sada možete pokrenuti pretreživač, ili kopirati URL u pretreživač na drugom računalu.

en: Launch a browser now
hr: Sada pokrenite preglednik

en: No pending crash reports. Try --help for more information.
hr: Nema neposlanih izvještaja o rušenju. Pokušajte --help za više informacija.

en: Rebuild report's Package information
hr: Obnovi izvješća o informacijama paketa.

en: incorrect number of arguments; use --help for a short help
hr: Netočan broj argumenata; upotrijebite --pomoć(ili --help) za kratku pomoć.

note: translators: don't translate y/n, apport currently only checks for "y"
en: OK to send these as attachments? [y/n]
hr: Jeli u redu otposlati ove privitke? [d/n]

en: Report a problem...
hr: Prijavite problem...

en: Report a malfunction to the developers
hr: Prijavite kvar razvojnom timu

en: Collecting Problem Information
hr: Prikupljanje Informacija o Problemu

en: Uploading Problem Information
hr: Prenos Informacija o Problemu

en: The collected information is being sent to the bug tracking system. This might take a few minutes.
hr: Prikupljene informacije se šalju sustavu za praćenje grešaka. Ovo može potrajati nekoliko minuta.

en: <big><b>Collecting problem information</b></big>
hr: <big><b>Sakupljanje podataka o problemu</b></big>

en: Information is being collected that may help the developers fix the problem you report.
hr: Skupljaju se informacije koje mogu pomoći razvojnom timu pri rješavanju problema koje prijavljujete.

en: <big><b>Uploading problem information</b></big>
hr: <big><b>Učitavanje informacija o problemu</b></big>

en: Apport crash file
hr: Apport datoteka o rušenju

en: Destination directory exists and is not empty.
hr: Odredišni direktorji postiji i nije prazan.
