ufw - en to he translation catalogue (49 entries)

en: Unsupported policy '%s'
he: מדיניות לא נתמכת '%s'

en: (be sure to update your rules accordingly)
he: (ודא כי עדכנת את הכללים שלך בהתאם)

en: Checking iptables
he: בודק את iptables

en: Checking ip6tables
he: בדוק את ip6tables

en: problem running
he: בעיה בהפעלה

en: To
he: עד

en: From
he: מ־

en: Action
he: פעולה

en: Couldn't open '%s' for reading
he: לא ניתן לפתוח את '%s' לקריאה

en: Skipping malformed tuple (bad length): %s
he: מדלג על רשומה פגומה במסד הנתונים (אורך שגוי): %s

en: Skipping malformed tuple: %s
he: מדלג על רשומה פגומה במסד הנתונים: %s

en: Adding IPv6 rule failed: IPv6 not enabled
he: הוספת כלל ה־IPv6 נכשל: IPv6 לא הופעל

en: Skipping unsupported IPv6 '%s' rule
he: מדלג על כלל לא נתמך ב־IPv6 '%s'

en: Couldn't update rules file
he: לא ניתן לעדכן את קובץ הכללים

en: Rules updated
he: הכללים עודכנו

en: Rules updated (v6)
he: הכללים עודכנו (v6)

en: Rule updated
he: הכלל עודכן

en: Rule deleted
he: הכלל נמחק

en: Rule added
he: נוסף כלל

en: Could not update running firewall
he: לא ניתן לעדכן חומת־אש פעילה

en: Couldn't stat '%s'
he: לא ניתן לבצע stat על '%s'

en: Checks disabled
he: הבדיקות בוטלו

en: ERROR: this script should not be SGID
he: שגיאה: סקריפט זה לא אמור להיות SGID

en: You need to be root to run this script
he: עליך להיות משתמש על כדי להריץ סקריפט זה

en: %s is world writable!
he: %s נין לכתיבה עולמית!

en: %s is group writable!
he: %s ניתן לכתיבה קבוצתית!

en: Invalid option
he: אפשרות שגויה

en: Logging disabled
he: הרישום מנוטרל

en: Logging enabled
he: הרישום פעיל

en: Bad port '%s'
he: פתחה שגויה '%s'

en: Unsupported protocol '%s'
he: פרוטוקול לא נתמך '%s'

en: Bad source address
he: כתובת המקור שגויה

en: Bad destination address
he: כתובת היעד שגויה

en: Found exact match
he: נמצאה התאמה מושלמת

en: Firewall stopped and disabled on system startup
he: חומת האש נוטרלה כמו גם הפעלתה עם הפעלת המערכת

en: Invalid IP version '%s'
he: גירסת ה־IP שגויה '%s'

en: IPv6 support not enabled
he: התמיכה ב־IPv6 אינה פעילה

en: Bad port
he: פתחה שגויה

en: Wrong number of arguments
he: מספר הארגומנטים שגוי

en: Need 'to' or 'from' clause
he: זקוק לפיסקת 'to' או 'from'

en: Improper rule syntax
he: תחביר הכלל שגוי

en: Invalid token '%s'
he: אסימון שגוי '%s'

en: Invalid 'proto' clause
he: פסקת 'proto' שגויה

en: Invalid 'from' clause
he: פסקת 'from' שגויה

en: Invalid 'to' clause
he: פסקת 'to' שגויה

en: Invalid 'port' clause
he: פסקת 'port' שגויה

en: Mixed IP versions for 'from' and 'to'
he: גרסאות IP מעורבות עבור 'from' ו־'to'

en: Protocol mismatch (from/to)
he: חוסר תאימות הפרוטוקולים (from/to)

en: Protocol mismatch with specified protocol %s
he: חוסר תאימות הפרוטוקול עם הפרוטוקול שצויין %s
