pantheon-files - en to ne translation catalogue (11 entries)

en: Home
ne: गृहपृष्ठ

en: File System
ne: फाइल प्रणाली

en: Properties
ne: गुणहरू

en: The folder "%s" can't be found.
ne: "%s" नामक फोल्डर पाइएन।

en: Create
ne: सृजना गर्नुहोस्

en: Create the folder "%s"
ne: "%s" नामक फोल्डर बनाउनुहोस।

en: Failed to create the folder
    
    %s
ne: फोल्डर बनाउन सकिएन।
    
    %s

en: General
ne: सामान्य

en: (as Administrator)
ne: (एडमिनिस्ट्रेटर भएर)

en: You don't have permission to view this folder.
ne: तपाईसँग यो फोल्डर खोल्ने इजाजत छैन।

en: A simple and powerful file manager
ne: एउटा सरल र शक्तिशाली फाउल म्यानेजर
