gtk+ 2.92.x - en to nn translation catalogue (7 entries)

[ctx: Stock label]
note: Type: text Description Translations for this template are imported from GTK. Please keep them in sync.
en: _Cancel
nn: _Avbryt

[ctx: Stock label]
note: Type: text Description Translations for this template are imported from GTK. Please keep them in sync.
en: _Close
nn: _Lukk

[ctx: Stock label, navigation]
note: Type: text Description Translations for this template are imported from GTK. Please keep them in sync.
en: _Back
nn: Til_bake

[ctx: Stock label]
note: Type: text Description Translations for this template are imported from GTK. Please keep them in sync.
en: _Quit
nn: A_vslutt

[ctx: Stock label]
note: Type: text Description Translations for this template are imported from GTK. Please keep them in sync.
en: _Yes
nn: _Ja

[ctx: Stock label]
note: Type: text Description Translations for this template are imported from GTK. Please keep them in sync.
en: _No
nn: _Nei

note: Type: text Description Translations for this template are imported from GTK. Please keep them in sync.
en: %H:%M
nn: %H.%M
