mnemosyne-proj - en to hr translation catalogue (36 entries)

en: Error when running plugin:
hr: Greška pri pokretanju dodatka:

en: Unable to load file.
hr: Nemoguće učitati datoteku.

en: Done!
hr: Završeno!

en: You don't remember this card yet.
hr: Još uvijek se ne sjećate ove kartice.

en: Barely correct answer. The interval was way too long.
hr: Jedva točan odgovor. Interval je bio doista predug.

en: Correct answer, with some effort. The interval was probably just right.
hr: Točan odgovor, sa nešto napora. Interval je vjerojatno bio baš kako treba.

en: Correct answer, but without any difficulties. The interval was probably too short.
hr: Točan odgovor, no bez ikakvih poteškoća. Interval je vjerojatno bio prekratak.

en:  day(s).
hr:  dan(a).

en: Next repetition: today.
hr: Sljedeće ponavljanje: danas.

en: Next repetition: tomorrow.
hr: Sljedeće ponavljanje: sutra.

en:  days.
hr:  dana.

en: Next repetition in
hr: Sljedeće ponavljanje za

en: Show answer
hr: Prikaži odgovor

en: Learn ahead of schedule
hr: Prijevremeno učenje

en: Pick days until next repetition:
hr: Odaberite dane prije sljedećeg ponavljanja:

en: Grade your answer:
hr: Ocijenite vaš odgovor:

en: Current card
hr: Trenutna kartica

en: No current card.
hr: Nema trenutne kartice.

en: Grade
hr: Ocjena

en: Grades
hr: Ocjena

en: Schedule
hr: Raspored

en: &Cancel
hr: &Odustani

en: Abandon current card?
hr: Odustani od trenutne kartice?

en: &No
hr: &Ne

en: &Yes
hr: &Da

en: &Edit
hr: &Uredi

en: &Preview
hr: &Pregled

en: &Delete
hr: &Obriši

en: Answer
hr: Odgovor

en: Question
hr: Pitanje

en: Insert &image
hr: Umetni &sliku

en: Insert &sound
hr: Umetni &zvuk

en: For optimal results, it's best to do your repetitions every day.
hr: Za optimalne rezultate, najbolje je svakodnevno ponavljati.

en: Mnemosyne can use LaTeX to render mathematical formulas, e.g. <$>x^2+y^2=z^2</$>. (For this, you need LaTeX and dvipng installed.)
hr: Mnemosyne može koristiti LaTeX za prikaz matematičkih formula, npr. <$>x^2+y^2=z^2</$>. (Za to vam su vam potrebne LaTeX i dvipng instalacije.)

en: If you want more fine-grained control over LaTeX's behaviour, see the explanation of the <$$>...</$$> and <latex>...</latex> tags on Mnemosyne's website.
hr: Ukoliko želite finiju kontrolu nad ponašanjem programa LaTeX, proučite objašnjenja <$$>...</$$> i <latex>...</latex> tagova na internetskoj stranici programa Mnemosyne.

en: Answer:
hr: Odgovor:
