acire - en to eu translation catalogue (16 entries)

en: Acire application
eu: Acire aplikazioa

en: Available Snippets
eu: Mozkin eskuragarriak

en: All
eu: Denak

en: Please choose a snippet first.
eu: Aukeratu lehenengo mozkin bat mesedez

en: Sorry, PyGTK must be at least version 2.4 to display the Save As dialog!
eu: Baraktu, gutxienez PyGTK-ren 2.4 bertsioa behar da Gorde Honela elkarrizketa koadroa erakusteko!

en: Save Snippet As...
eu: Gorde mozkina honela

en: All files
eu: Fitxategi guztiak

en: Python scripts
eu: Pyton script-ak

en: No snippets data has been found. Please install the python-snippets package to get them.
eu: Ez da mozkinen daturik aurkitu. Instalatu mesedez python-snippets paketea hauek lortzeko.

en: Show debug messages
eu: Erakutsi arazketako mezuak

en: Browse, run and learn from Python code snippets easily
eu: Nabigatu, exekutatu eta ikasi Python kode mozkinetatik modu errazean

en: Learn how to contribute your own snippets!
eu: Ikasi nola lagundu zure mozkin propioekin!

en: No snippet loaded.
eu: Ez da mozkinik kargatu.

en: Terminal Output
eu: Terminaleko irteera

en: _File
eu: _Fitxategia

en: _Help
eu: _Laguntza
