checkbox - en to af translation catalogue (14 entries)

en: Further information:
af: Verdere inligting

en: Ne_xt
af: _Volgende

note: Title of the user interface
en: System Testing
af: Stelseltoetsing

en: _Deselect All
af: _Ontmerk alle

en: _No
af: _Nee

en: _Previous
af: Vo_rige

en: _Select All
af: _Kies alle

en: _Skip this test
af: _Slaan hierdie toets oor

en: _Test
af: _Toets

en: _Yes
af: _Ja

en: Test and report system information
af: Toets en rapporteer stelsel informasie

note: description
en: Is this correct?
af: Is hierdie korrek?

note: description
en: Please connect a pair of headphones to your audio device.
af: Konnekteer asseblief 'n paar oorfone aan u klanktoestel

note: description
en: The following hard drives were detected:
af: Die volgende hardeskywe is opgetel:
