checkbox - en to mr translation catalogue (16 entries)

en: Further information:
mr: अधीक माहिती:

en: Ne_xt
mr: पुढे(_X)

note: Title of the user interface
en: System Testing
mr: प्रणाली परिक्षण

en: _No
mr: नाही(_N)

en: _Previous
mr: मागील  (_P)

en: _Skip this test
mr: हे परिक्षण वगळा (_S)

en: _Test
mr: परिक्षण (_T)

en: _Yes
mr: होय(_Y)

en: Test and report system information
mr: प्रणाली परिक्षण करुन अहवाल द्या

note: description
en: Detecting your sound device(s):
mr: तुमचे आवाज-उपकरण ओळखतोय

note: description
en: Is this correct?
mr: हे बरोबर आहे का?

note: description
en: Audio tests
mr: आवाज परिक्षण

note: description
en: Disk tests
mr: साठवण परिक्षण

note: description
en: Fingerprint reader tests
mr: ठसेवाचकाचे परिक्षण

note: description
en: Firewire disk tests
mr: फायरवायर साठा परिक्षण

note: description
en: Peripheral tests
mr: ऊपकरणांचे परिक्षण
