checkbox - en to ne translation catalogue (52 entries)

en: _Deselect All
ne: सबै चयन हटाउनुहोस् (_D)

en: _No
ne: होइन (_N)

en: _Previous
ne: पहिलेको (_P)

en: _Test
ne: परीक्षण (_T)

en: Test and report system information
ne: प्रणाली जानकारीको परीक्षण तथा प्रतिवेदन

note: description
en: Detecting your sound device(s):
ne: आवाज उपकरणको खोजी गरिदैं:

note: description
en: Is this correct?
ne: के यो ठीक छ?

note: description
en: Please connect a pair of headphones to your audio device.
ne: कृपया आफ्नो हेडफोन आवाज यन्त्रमा जोड्नुहोस्

note: description
en: Did you hear your speech played back?
ne: के तपाई आफ्नो बोलीको प्रतिध्वनी सुन्नुभयो?

note: description
en: Autotest suite (destructive)
ne: स्वतःपरीक्षण सूईट (विनाशक)

note: description
en: The following hard drives were detected:
ne: निम्न हार्ड ड्राइभहरू पत्ता लगाइए:

note: description
en: Did the authentication procedure work correctly?
ne: के प्रमाणीकरण प्रक्रिया ठीकसँग भइरहेको छ?

note: description
en: Do the copy operations work as expected?
ne: के प्रतिलिपि कार्य तपाईको अपेक्षा अनुसार भयो?

note: description
en: This display is using the following resolution:
ne: यस प्रदर्शनले निम्न रिजोलुसनको उपयोग गरिरहेको छ:

note: description
en: Is this acceptable for your display?
ne: के यो तपाईको प्रदर्शनको लागि स्वीकार्य छ?

note: description
en: Moving the mouse should move the cursor on the screen.
ne: माउस चलाउदा पर्दामा कर्सर पनि चल्नुपर्दछ।

note: description
en: Is your mouse working properly?
ne: के तपाईको माउस ठीकसँग काम गरिरहेको छ?

note: description
en: Is your keyboard working properly?
ne: के तपाईको कुञ्जीपाटी ठीकसँग काम गरिरहेको छ?

note: description
en: Audio tests
ne: ध्वनी परीक्षण

note: description
en: Disk tests
ne: डिस्क परीक्षण

note: description
en: Fingerprint reader tests
ne: औंठाछाप वाचक परीक्षण

note: description
en: Firewire disk tests
ne: फायरवायर डिस्क परीक्षण

note: description
en: Monitor tests
ne: मोनिटर परीक्षण

note: description
en: Linux Test Project
ne: लिनक्स परीक्षण परियोजना

note: description
en: Note that this test may require you to enter your password.
ne: याद राख्नुहोस् यो परीक्षणको लागि तपाईको पासवर्डको आवश्यकता पर्नसक्छ।

note: description
en: Did the monitor go blank?
ne: के मोनिटर खाली देखियो?

note: description
en: Detecting your network controller(s):
ne: तपाईको सञ्जाल नियन्त्रक(हरू) पत्ता लगाइँदै:

note: description
en: Testing your connection to the Internet:
ne: इन्टरनेटमा तपाईको जोडाइको परीक्षण गरिँदै:

note: description
en: Did the file play?
ne: के त्यो फाइल चल्यो?

note: description
en: Automated benchmark testing
ne: स्वचालित मानदण्ड परीक्षण

note: description
en: QA regression tests (destructive)
ne: QA प्रतिगमन परीक्षण (ध्वंसात्मक)

en: Print version information and exit.
ne: संस्करण सूचना छाप्नुहोस् र बाहिर निस्कनुहोस्।

en: One of debug, info, warning, error or critical.
ne: त्रुटिमोचन, सूचना, चेतावनी, गल्ति वा नाजुकमध्ये एक।

en: Interrupt from keyboard
ne: कुञ्जीपाटीबाट व्यवधान

en: Illegal Instruction
ne: अमान्य आदेश

en: Termination signal
ne: समाप्ति सङ्केत

en: UNKNOWN
ne: अज्ञात

en: Unknown signal
ne: अज्ञात सङ्केत

en: yes
ne: हो

en: no
ne: होइन

en: skip
ne: छोड्नुहोस्

en: Press any key to continue...
ne: जारी राख्नको लागि कुनै कुञ्जी थिच्नुहोस्...

en: Please choose (%s):
ne: कृपया रोज्नुहोस् (%s):

en: test
ne: परीक्षण

en: test again
ne: फेरि परीक्षण गर्नुहोस्

en: _Test Again
ne: फेरि परीक्षण गर्नुहोस् (_T)

en: Info
ne: जानकारी

en: Error
ne: त्रुटि

en: Unable to start web browser to open %s.
ne: %s को लागि वेव ब्राउजर खोल्न अक्षम।

en: Successfully finished testing!
ne: परीक्षण सफलतापूर्वक सम्पन्न भयो!

en: _Finish
ne: समाप्त (_F)

en: Email address must be in a proper format.
ne: ईमेल ठेगाना सही ढाँचामा हुनुपर्छ।
