kazam - en to el translation catalogue (12 entries)

en: Quit
el: Έξοδος

en: Close
el: Κλείσιμο

en: About
el: Σχετικά

en: Record
el: Εγγραφή

en: Screencaster
el: Εγγραφή βίντεο οθόνης

en: Record a video of activity on your screen
el: Εγγραφή ενός βίντεο με τη δραστηριότητα στην οθόνη σας

en: Edit with:
el: Επεξεργασία με:

en: Cancel
el: Άκυρο

en: Continue
el: Συνέχεια

en: Save screencast
el: Αποθήκευση βίντεο οθόνης

en: Pause recording
el: Παύση εγγραφής

en: Record a video of activity on your screen.
el: Εγγραφή βίντεο από μία δραστηριότητα στην οθόνη σας
