kazam - en to sr translation catalogue (52 entries)

en: Kazam Screencaster
sr: Казам снимач екрана

en: Select the video source
sr: Изаберите извор видеа

en: Speakers:
sr: Звучници:

en: Select your audio ouput device (speakers of headphones)
sr: Изаберите ваш излазни аудио уређај  (звучници или слушалице)

en: Set volume
sr: Подеси јачину

en: Microphone:
sr: Микрофон:

en: Select your audio input device (microphone)
sr: Изаберите ваш улазни аудио уређај ( микрофон)

en: Toggle recording from your microphone
sr: Де(активирај) снимање са микрофона

en: Record with:
sr: Снимај са:

en: Select what encoder you want to use
sr: Изаберите шта желите да кодер користи

en: Toggle recording from the video source
sr: Де(активирај) снимање из видео извора

en: Toggle recording from your speakers or headphones
sr: Де(активирај) снимање из ваших звучника или слушалица

en: Countdown timer:
sr: Тајмер:

en: Framerate:
sr: Проток кадрова:

en: Set the coundown time (in seconds)
sr: Подеси одбројавање времена  (у секундама)

en: Set the number of frames per second
sr: Подесите број кадрова у секунди

en: Show countdown splash:
sr: Прикажи одбројавање:

en: Capture mouse:
sr: Снимак миша:

en: Toggle display of countdown splash
sr: Де(активирај) приказ одбројавања

en: Toggle capturing of mouse cursor
sr: Де(активирај) снимање курсора миша

en: Record Region
sr: Снимак области

en: Select a screen region to record
sr: Изаберите област екрана за снимање

en: Quit
sr: Изађи

en: Quit Kazam
sr: Прекини Kazam

en: Close
sr: Затвори

en: Minimize the app to the appindicator
sr: Умањи програм у системску палету

en: About
sr: О програму

en: About Kazam
sr: О Kazam-у

en: Record
sr: Снимај

en: Start recording
sr: Започни снимање

en: Screencaster
sr: Праћење снимка екрана

en: Record a video of activity on your screen
sr: Снимање активности видео записа  на екрану

en: Finish recording
sr: Заврши снимање

en: Cancel countdown
sr: Откажи одбројавање

en: Unknown
sr: Непознато

en: Combined ({w}x{h})
sr: Усклади ({w}x{h})

en: Display {n} ({w}x{h})
sr: Приказ {n} ({w}x{h})

en: Kazam Screencaster - Recording finished
sr: Kazam Screencaster - завршено је снимање

en: Kazam finished recording.
    What do you want to do now?
sr: Kazam је завршио снимање.
    Шта желите да урадите сада?

en: Edit with:
sr: Уреди помоћу:

en: Save for later
sr: Сачувај за касније

en: Cancel
sr: Одустани

en: Continue
sr: Настави

en: Save screencast
sr: Сачувај снимак екрана

en: Pause recording
sr: Пауза за снимање

en: Record setup
sr: Подеси снимање

en: Recording will start in ...
sr: Снимање ће почети у ...

en: Select region by resizing the window
sr: Изаберите област променом величине прозора

en: Press ENTER to confirm or ESC to cancel.
sr: Притисни ENTER да бисте потврдили или ESC да откажете.

en: Save
sr: Сачувај

en: Untitled_Screencast
sr: Неименовано_праћењe_ екрана

en: Record a video of activity on your screen.
sr: Снимање видео  активности на екрану.
