ubuntu-tweak - en to be translation catalogue (20 entries)

en: None
be: Няма

en: Hostname
be: Назва вузла

en: Distribution
be: Размеркаванне

en: Kernel
be: Ядро

en: Memory
be: Памяць

en: User information
be: Звесткі пра карыстальніка

en: Shell
be: Абалонка

en: Language
be: Мова

en: Homepage
be: Старонка праэкта:

en: Description
be: Апісанне

en: Never show this dialog
be: Больш ніколі не паказвать гэты дыялог

en: Roll up
be: Згарнуць уверх

en: Maximize
be: Найбольшыць

en: Minimize
be: Згарнуць

en: Lower
be: Пасунуць ніжэй

en: Menu
be: Мэню

en: PNG image (*.png)
be: PNG малюнак (*.png)

en: _Name:
be: _Імя:

en: No description
be: Няма апісання

en: Select a folder
be: Абярыце каталог
