Ubuntu Tweak 0.2.4 - en to cs translation catalogue (540 entries)

en: Update Manager
cs: Správce aktualizací

en: Downloading...%d
cs: Stahování...%d

en: Finished
cs: Hotovo

en: Welcome to
cs: Vítejte v

en: Tweak otherwise hidden settings.
cs: Nastavujte jinak skrytá nastavení.

en: Clean up unneeded packages to free diskspace.
cs: Uvolněte místo na disku vyčistěním nepotřebných balíků.

en: Easily install up-to-date versions of many applications.
cs: Snadno instalujte aktuální verze mnoha aplikací

en: Configure file templates and shortcut scripts for easy access to common tasks.
cs: Konfigurujte šablony souborů a zjednodušující skripty pro snadný přístup k běžným úkonům

en: And many more useful features!
cs: A spousta dalších užitečných vlastností!

en: Please wait a moment...
cs: Čekejte prosím

en: This feature isn't currently available in your distribution
cs: Tato funkce není momentálně dostupná ve vaší distribuci

en: This feature is currently only available in GNOME Desktop Environment
cs: Tato funkce je momentálně dostupná pouze v prostředí Gnome

en: This module is error while loading.
cs: Tento modul se při načítání ukázal být chybným.

en: This is a major failure of your software management system. Please check for broken packages with synaptic, check the file permissions and correctness of the file '/etc/apt/sources.list' and reload the software information with: 'sudo apt-get update' and 'sudo apt-get install -f'.
cs: Toto je zásadní chyba vašeho systému na správu softwaru. Zkontrolujte pomocí Synapticu, zda nemáte poškozené balíky, zkontrolujte oprávnění souborů a správnost souboru "/etc/apt/sources.list" a znovu načtěte informace o softwaru pomocí: "sudo apt-get update" a "sudo apt-get install -f".

en: Welcome
cs: Vítejte

en: Applications
cs: Aplikace

en: Startup
cs: Spuštění

en: Desktop
cs: Plocha

en: Personal
cs: Osobní

en: System
cs: Systém

en: _Donate
cs: _Přispěj

en: Help the development of Ubuntu Tweak
cs: Pomozte při vývoji Ubuntu Tweak

en: Ubuntu Tweak is a free-software, you can use it for free. If you like it, Please consider to donate for Ubuntu Tweak.
cs: Ubuntu Tweak je freeware, můžete jej používat zdarma. Jestliže se vám líbí, prosím zvažte možnost finančního příspěvku na Ubuntu Tweak.

en: Never Show This Again
cs: Již nezobrazuj

en: Ubuntu Tweak Website
cs: Webová stránka Ubuntu Tweak

en: Ubuntu Tweak is a tool for Ubuntu that makes it easy to configure your system and desktop settings.
cs: Ubuntu Tweak je nástroj pro Ubuntu, který umožňuje jednoduše měnit nastavení.

en: A newer version: %s is available online.
    Would you like to update?
cs: Novější verze: %s je dostupná na síti.
    Chcete provést aktualizaci?

en: Software Update
cs: Aktualizace softwaru

en: None
cs: Žádná

en: Enable Check Update
cs: Povolit ověření aktualizací

en: Use Separated Sources
cs: Použít oddělené zdroje

en: A color scheme designer
cs: Návrhář barevných motivů

en: Development version of an audio player for KDE
cs: Vývojová verze hudebního přehrávače pro KDE

en: Client for the eD2k and Kad networks
cs: Klient pro sítě eD2k a Kad

en: GNOME IDE for C/C++, Java, Python
cs: GNOME IDE pro C/C++, Java, Python

en: Arc-Colors is a set of wallpapers and GDM themes made to complement the Shiki-Colors GTK+ themes and the GNOME-Colors icon themes.
cs: Set pozadí plochy a GDM témat, který doplňuje  Shiki-Colors GTK+ témata a GNOME-Colors téma ikon.

en: A skinned multimedia player for many platforms
cs: Multiplatformní multimediální přehrávač s upravitelným vzhledem

en: Record and edit audio files
cs: Zaznamenávání a úprava hudebních souborů

en: Fully customisable dock-like window navigator
cs: Plně nastavitelný dokovací prohlížeč oken

en: Fully customisable dock-like window navigator(Unstable)
cs: Plně nastavitelný dokovatelný okenní navigátor (Nestabilní)

en: A free video editor
cs: Svobodný editor videa

en: BitTorrent client written in Java
cs: Klient sítě BitTorrent napsaný v Javě

en: Audio Management and Playback application
cs: Aplikace pro správu a přehrávání hudby

en: GTK+ Bluetooth Manager
cs: GTK+ správce Bluetooth

en: Simple backup system for GNOME Desktop
cs: Jednoduchý zálohovací systém pro GNOME

en: Simple backup system for KDE4 Desktop
cs: Jednoduchý zálohovací systém pro KDE 4

en: A true dock for linux
cs: Pravý dokovací panel pro Linux

en: A chm file viewer written in GTK+
cs: Prohlížeč souborů chm napsaný v GTK+

en: Desired to be small and fast, christine is a simple media player, that let you play your favorite music and videos from one single application.
cs: Navržen pro rychlost a nenáročnost. Christine je jednoduchý multimediální přehrávač, který vám umožní přehrávat svou oblíbenou hudbu a videa z jedné aplikace.

en: Chromium is an open-source browser project that aims to build a safer, faster, and more stable way for all Internet users to experience the web.
cs: Chromium je open-source projekt webového prohlížeče, který si klade za cíl vybudovat bezpečnější, rychlejší a stabilnější cestu pro všechny uživatele internetu k prozkoumávání webu.

en: The open source, cross-platform IDE
cs: Otevřené multiplatformní IDE

en: Advanced Desktop Effects Settings Manager
cs: Správce nastavení pokročilých efektů plochy

en: An API documentation browser for GNOME.
cs: Prohlížeč dokumentace API pro GNOME.

en: A Bittorrent client written in PyGTK
cs: Klient sítě BitTorrent napsaný v PyGTK

en: Store, Sync and Share your files online.
cs: Ukládat, synchronizovat a sdílet svoje soubory online.

en: Extensible Tool Platform and Java IDE
cs: Rozšiřitelná nástrojová platforma a Javové IDE

en: EIOffice Personal 2009. Free for Chinese users. See http://www.evermoresw.com.
cs: EIOffice Personal 2009. Zdarma pro čínské uživatele. Viz: http://www.evermoresw.com (anglicky).

en: A client for the Windows Live Message network
cs: Klient pro síť Windows Live Message

en: Empathy consists of a rich set of reusable instant messaging widgets, and a GNOME client using those widgets.
cs: Empathy obsahuje bohatou množinu znovu-využitelných prvků pro okamžitou komunikaci a GNOME klienta využívajícího tyto prvky.

en: flexible audio player, similar to Amarok, but written in GTK+
cs: Flexibilní zvukový přehrávač, podobný Amarok, ale pro GTK+

en: File transmission via ftp, sftp and ftps
cs: Přenos souborů přes ftp, sftp a ftps

en: An extremly fast and lightweight file manager
cs: Extrémně rychlý a lehký správce souborů

en: Galaxium is an instant messenger application designed for the GNOME desktop
cs: Galaxium je komunikátor navržený pro prostředí GNOME

en: A GTK+ jabber client
cs: GTK+ klient sítě Jabber

en: A fast and lightweight IDE
cs: Rychlé a lehké IDE

en: A multithreaded FTP client
cs: Vícevláknový klient FTP

en: GNOME Hex editor
cs: Hexadecimální editor pro GNOME

en: Gloobus is an extension of Gnome designed to enable a full screen preview of any kind of file.
cs: Gloobus je rozšíření pro GNOME navržený pro zobrazení některých souborů přes celou obrazovku.

en: The GNU Image Manipulation Program
cs: GNU Image Manipulation Program

en: A simple file sharing desktop application
cs: Jednoduchá aplikace pro sdílení

en: Notifies the user upon arrival of new mail in Gmail
cs: Upozorní uživatele po přijetí nové zprávy v Gmail

en: GMChess is chinese chess game write by gtkmm
cs: GMChess jsou čínské šachy napsané v gtkmm

en: A powerful, speedy, and sexy remote control for the GNOME Desktop
cs: Mocné, rychlé a sexy dálkové ovládání pro prostředí GNOME

en: Extra functionality for GNOME-Do launcher
cs: Extra funkce pro spouštěč GNOME-Do

en: Global Menu Bar for GNOME
cs: Globální menu pro GNOME

en: a C++ port of Tomboy
cs: C++ port programu Tomboy

en: A program that combines satellite imagery and maps to put the world's geographic information at your fingertips.
cs: Program kombinující satelitní obrázky a mapy, který vám dává světové geografické informace až na dosah prstů.

en: Platform for running Google Gadgets on Linux
cs: Platforma pro spouštění Google Gadgets v Linuxu

en: Google Chrome is a browser that combines a minimal design with sophisticated technology to make the web faster, safer, and easier.
cs: Google Chrome je prohlížeč, který kombinuje jednoduchý vzhled se sofistikovanou technologií, která činí web rychlejší, bezpečnější a jednodušší.

en: GNOME partition editor
cs: Editor oblastí disku pro GNOME

en: Lightweight image viewer
cs: Lehký prohlížeč souborů

en: Graphical frontend for recordmydesktop
cs: Grafická nadstavba pro recordmydesktop

en: GTG is a personal organizer for the GNOME desktop environment, it focuses on ease of use and flexibility, while keeping things simple.
cs: GTG je osobní organizér pro desktopové prostředí GNOME se zaměřením na snadnost použití a flexibilitu při zachování jednoduchosti.

en: Gwibber is an open source microblogging client for GNOME
cs: Gwibber je open-source mikroblogovací klient pro GNOME

en: A graphical CD image editor
cs: Grafický editor obrazu CD

en: Intelligent Input Bus for Linux / Unix OS
cs: Inteligentní sběrnice vstupu pro Linux / Unix

en: It is a PinYin engine for IBus.
cs: Toto je systém PinYin pro IBus.

en: IBus-Table is the IM Engine framework for table-based input methods, such as ZhengMa, WuBi, ErBi, ChangJie and so on.
cs: IBus-Table je rámec pro tabulkové vstupní metody, jako je ZhengMa, WuBi, ErBi, ChangJie a další.

en: Wubi input method based on table engine of ibus
cs: Vstupní metoda Wubi založena na tabulkovém enginu iBus

en: Create and edit Scalable Vector Graphics images
cs: Program pro tvorbu a úpravu vektorové grafiky (SVG)

en: Non-linear editor for Digital Video data
cs: Nelineární editor digitálního videa

en: A music player for Last.fm personalized radio
cs: Hudební přehrávač pro přizpůsobené rádio Last.fm

en: GTK+ based simple text editor
cs: Jednoduchý textový editor založený na GTK+

en: Feed aggregator for GNOME
cs: Čtečka kanálů pro GNOME

en: Mail notification in system tray
cs: Upozornění na e-mail v oznamovací oblasti

en: Adcal tool to diff and merge files
cs: Nástroj pro porovnávání a slučování souborů

en: A fast and simple GTK+ Image Viewer
cs: Rychlý a jednoduchý prohlížeč obrázků v GTK+

en: Open internet TV, beyond anything else
cs: Především otevřená internetová televize

en: Webkit based lightweight web browser
cs: Lehký webový prohlížeč s jádrem Webkit

en: The free media player - play all your files
cs: Svobodný přehrávač médií - přehraje všechny vaše soubory

en: An IDE to Develop .NET applications.
cs: IDE pro vývoj .NET aplikací.

en: The Ultimate Movie Player For Linux
cs: Ultimátní přehrávač filmů pro Linux

en: IDE for Java, C/C++, Ruby, UML, etc.
cs: IDE pro Java, C/C++, Ruby, UML, atd.

en: The Opera Web Browser
cs: Webový prohlížeč Opera

en: Pidgin is a graphical modular messaging client based on libpurple which is capable of connecting to AIM, MSN, Yahoo!, XMPP, ICQ, IRC, SILC, SIP/SIMPLE, Novell GroupWise, Lotus Sametime, Bonjour, Zephyr, MySpaceIM, Gadu-Gadu, and QQ all at once.
cs: Pidgin je grafický modulární komunikátor založený na libpurple, který je schopen zároveň se připojit k AIM, MSN, Yahoo!, XMPP, ICQ, IRC, SILC, SIP/SIMPLE, Novell GroupWise, Lotus Sametime, Bonjour, Zephyr, MySpaceIM, Gadu-Gadu a QQ.

en: PlayOnLinux is a front-end for wine. It permits you to install Windows Games and softwares on Linux.
cs: PlayOnLinux je frontend pro WINE. Umožňuje vám nainstalovat hry a aplikace pro Windows.

en: Image management application from Google
cs: Aplikace pro správu obrázků od Google

en: IDE for Development with Qt
cs: IDE pro vývoj s Qt

en: A framework for desktop widgets
cs: Rámec pro aplikace na plochu

en: Feature-rich screenshot application(formerly known as GScrot)
cs: Nadupaný program pro snímání obrazovky (kdysi známý jako GScrot)

en: Make audio/video calls using this VoIP Software
cs: Uskutečněte audio/video hovory pomocí tohoto VoIP programu

en: A great MPlayer front-end, written in QT4
cs: Skvělá nadstavba pro MPlayer napsaná v QT4

en: Convert audio files into other formats
cs: Převod zvukových souborů do jiných formátů

en: A fully integrated mail, PIM and instant messaging client
cs: Plně integrovaný mail, PIM a klient pro instant messenger

en: An international dictionary
cs: Mezinárodní slovník

en: Swiftweasel is an optimized build of the Mozilla Firefox web browser for Linux
cs: Swiftweasel je optimalizované sestavení webového prohlížeče Mozilla Firefox pro Linux

en: A desktop application that will watch for events (website updates, emails, file and folder changes...)
cs: Aplikace sledující události (aktualizace webových stránek, emailů, změn v souborech a složkách...)

en: An instant messaging application powered by qt-mono-bindings
cs: Kecátko běžící na qt-mono-bindings

en: A Useful Task List
cs: Užitečný seznam úloh

en: Multiple GNOME terminals in one window
cs: Více terminálů GNOME v jediném okně

en: Transmission is a fast, easy, and free multi-platform BitTorrent client.
cs: Transmission je rychlý, jednoduchý a svobodný multiplatformní BitTorrent klient.

en: Ubuntu Tweak makes it easier to configure Ubuntu
cs: Ubuntu Tweak usnadňuje nastavení Ubuntu

en: Commonly used restricted packages
cs: Běžně používané nesvobodné balíky

en: configure your USB ADSL modem and connection easier than ever!
cs: Nastavte Váš USB ADSL modem a připojení snadněji, než kdy jindy!

en: A feature rich, high performance virtualization software
cs: Velice schopný a výkonný virtualizační software

en: Read, capture, broadcast your multimedia streams
cs: Přehrávání, zaznamenávání a vysílání vašich multimediálních proudů

en: Run Virtual Machines using VMware
cs: Spouštějte virtuální stroje pomocí VMware

en: A compatibility layer for running Windows programs
cs: Kompatibilní vrstva pro spouštění programů pro Windows

en: Wine-doors is an application designed to make installing windows software on Linux, Solaris or other Unix systems easier.
cs: Wine-doors je aplikace navržena ke snadnější instalaci windowsovského software na GNU/Linux, Solaris a další Unixové systémy.

en: XBMC is a free and open source software media player and entertainment hub
cs: XBMC je svobodný a otevření multimediální přehrávač a zábavní centrum

en: Zim is a WYSIWYG text editor. It aims at bringing the concept of a wiki to your desktop.
cs: Zim je WYSIWYG textový editor. Jeho cílem je přinést koncept wiki na vaši plochu.

en: Step-into-freedom theme contains a full theme for GNOME based system.
cs: Téma "Step-into-freedom" obsahuje kompletní téma pro systémy založené na GNOME.

en: Ubuntu-sunrise theme contains a full theme for GNOME based system.
cs: Téma "Ubuntu-sunrise" obsahuje kompletní téma pro systémy založené na GNOME.

en: Bamboo-zen theme contains a full theme for GNOME based system.
cs: Téma "Bamboo-zen-theme" obsahuje kompletní téma pro systémy založené na GNOME.

en: Exotic theme contains a full theme for GNOME based system.
cs: Téma "Exotic" obsahuje kompletní téma pro systémy založené na GNOME.

en: Aquadreams theme contains a full theme for GNOME based system.
cs: Téma "Aquadreams" obsahuje kompletní téma pro systémy založené na GNOME.

en: Showtime theme contains a full theme for GNOME based system.
cs: Téma "Showtime" obsahuje kompletní téma pro systémy založené na GNOME.

en: Infinity theme contains a full theme for GNOME based system.
cs: Téma "Infinity" obsahuje kompletní téma pro systémy založené na GNOME.

en: Tropical theme contains a full theme for GNOME based system.
cs: Téma "Tropical" obsahuje kompletní téma pro systémy založené na GNOME.

en: Wild-shine theme contains a full theme for GNOME based system.
cs: Téma "Wild-shine" obsahuje kompletní téma pro systémy založené na GNOME.

en: Balanzan theme contains a full theme for GNOME based system.
cs: Téma "Balanzan" obsahuje kompletní téma pro systémy založené na GNOME.

en: Dia is an editor for diagrams, graphs, charts etc.
cs: Dia je editor diagramů, grafů, tabulek atd.

en: non-linear audio/video editor using GStreamer
cs: Nelineární editor audia a videa používající GStreamer

en: Development Version of Mozilla Firefox
cs: Vývojová verze Mozilla Firefox

en: Development version of Compiz
cs: Vývojová verze Compizu

en: Google's Linux Repository
cs: Linuxový zdroj od Google

en: Development Version of K Desktop Environment
cs: Vývojová verze KDE

en: Lightweight X11 Desktop Environment: GPicView, PCManFM
cs: Nenáročné X11 pracovní prostředí: GPicView, PCManFM

en: WebkitGtk+, Liferea (Webkit), Midori and other WebKit related projects.
cs: WebkitGtk+, Liferea (Webkit), Midori a další WebKit projeky

en: Multimedia, Entertainment and Distraction In Ubuntu
    Medibuntu is a repository of packages that cannot be included into the Ubuntu distribution for legal reasons (copyright, license, patent, etc).
cs: Multimédia, zábava a rozptýlení v Ubuntu
    Medibuntu je zdroj balíků, které nemohou být zahrnuty v distribuci Ubuntu kvůli právním důvodům (copyright, licence, patenty, atd).

en: Ubuntu repository for Chinese users.
    Including EIOffice, Ubuntu Tweak, ibus input method, OpenOffice.org 3.0 and other softwares.
cs: Ubuntu zdroje pro čínské uživatele.
    Obsahuje EIOffice, Ubuntu Tweak, IBus vstupní metodu, OpenOffice.org 3.0 a další programy.

en: GetDeb extends the existing software options for Ubuntu (and derived) Linux distributions by providing major updates and software not yet available on the official Ubuntu repositories.
cs: GetDeb rozšiřuje existující softwarové možnosti Ubuntu (a odvozených) Linuxových distribucí poskytováním hlavních aktualizací a softwaru, který doposud není k dispozici v oficiálních Ubuntích repozitářích.

en: Updated versions of X.org drivers, libraries, etc. for Ubuntu.
cs: Aktualizovaná verze X.org ovladačů, knihoven atd. pro Ubuntu.

en: Ubuntu Mozilla Security Team provides beta and final stable/security updates for mozilla software in its PPA
cs: Bezpečnostní tým Mozilly pro Ubuntu poskytuje beta a finální stabilní/bezpečnostní aktualizace pro software mozilla  ve svém PPA.

en: File-Sharing Clients
cs: Klienti sdílení souborů

en: Image Tools
cs: Obrazové nástroje

en: Sound Tools
cs: Zvukové nástroje

en: Video Tools
cs: Video nástroje

en: Text Tools
cs: Textové nástroje

en: Instant Messengers
cs: Komunikátory

en: Internet Tools
cs: Internetové nástroje

en: FTP Tools
cs: FTP nástroje

en: Desktop Tools
cs: Nástroje pro plochu

en: CD/Disk Tools
cs: CD/Diskové nástroje

en: Development
cs: Vývoj

en: Emulators
cs: Emulátory

en: Themes
cs: Témata

en: E-mail Tools
cs: E-mailové nástroje

en: Avant Window Navigator (Unstable Version)
cs: Avant Window Navigator (nestabilní verze)

en: aMule (Stable Version)
cs: aMule (Stabilní verze)

en: Breathe Icon Theme
cs: Téma Breathe Icon

en: Ubuntu Chinese Repository
cs: Čínský repozitář Ubuntu

en: IBus (Old Version)
cs: IBus (stará verze)

en: IBus 1.2 for intrepid
cs: IBus 1.2 pro intrepid

en: IBus 1.2 for jaunty
cs: IBus 1.2 pro jaunty

en: IBus 1.2 for karmic
cs: IBus 1.2 pro karmic

en: Christine Media Player
cs: Multimediální přehrávač Christine

en: Experimental Gnome Games
cs: Experimentální hry pro GNOME

en: Chinese Chess
cs: Čínské šaty

en: Gnome Global Menu
cs: Globální menu GNOME

en: GetDeb.net (Mirror)
cs: GetDeb.net (zrcadlo)

en: Gwibber (Daily Version)
cs: Gwibber (denní verze)

en: GIMP (Testing Version)
cs: GIMP (Testovací verze)

en: Banshee (Stable Version)
cs: Banshee (stabilní verze)

en: Banshee (Unstable Version)
cs: Banshee (nestabilní verze)

en: Google Repository
cs: Repozitář Google

en: Google Testing Repository
cs: Testovací repozitář Google

en: Ubuntu Tweak (Unstable Version)
cs: Ubuntu Tweak (Nestabilní Verze)

en: SMPlayer (Unstable Version)
cs: SMPlayer (Nestabilní verze)

en: VirtualBox (Open Source Edition)
cs: VirtualBox (Open Source edice)

en: VLC media player
cs: Multimediální přehrávač VLC

en: Moblin Desktop for Ubuntu 9.04 Jaunty
cs: Moblin Desktop pro Ubuntu 9.04 Jaunty

en: Moblin Desktop for Ubuntu 9.10 Karmic
cs: Moblin Desktop pro Ubuntu 9.10 Karmic

en: Bisigi Theme Project
cs: Projekt tématu Bisigi

en: Unset
cs: Nevyplněno

en: Please press the new key combination
cs: Stiskněte prosím novou kombinaci kláves

en: Disabled
cs: Zakázané

en: Create folder
cs: Vytvořit složku

en: Rename
cs: Přejmenovat

en: Delete
cs: Odstranit

en: Input the dir name
cs: Zadejte název složky

en: Can't rename the root folder
cs: Nelze přejmenovat kořenovou složku

en: Can't delete the root folder
cs: Nelze odstranit kořenovou složku

en: Can't rename!
    
    There are files in it!
cs: Nelze přejmenovat!
    
    Uvnitř jsou soubory!

en: An unexpected error has occurred.
cs: Došlo k neočekávané chybě.

en: Could not authenticate
cs: Nelze autentizovat

en: You need to restart your computer.
cs: Potřebujete restartovat svůj počítač.

en: Service hasn't initialized yet
cs: Služba ještě nebyla spuštěna

en: _Unlock
cs: Odemkno_ut

en: (Not available)
cs: (Nedostupné)

en: %(size)d byte | %(size)d bytes
cs[0]: %(size)d bajt
cs[1]: %(size)d bajtů
cs[2]: %(size)d bajtů

en: %.1f KB
cs: %.1f KiB

en: %.1f MB
cs: %.1f MiB

en: %.1f GB
cs: %.1f GiB

en: Download
cs: Stažené

en: Templates
cs: Šablony

en: Public
cs: Veřejné

en: Document
cs: Dokumenty

en: Music
cs: Hudba

en: Pictures
cs: Obrázky

en: Videos
cs: Videa

en: Choose a folder
cs: Zvolte složku

en: Ubuntu Tweak will restore the chosen directory to the default location.
    However, you must move your files back into place by yourself.
    Do you wish to continue?
cs: Ubuntu Tweak obnoví zvolenou složku do jejího výchozího umístění.
    Nicméně své soubory si musíte přesunout ručně.
    Chcete pokračovat?

en: Directory
cs: Složka

en: Path
cs: Cesta

en: Change
cs: Změnit

en: Restore to default
cs: Obnovit výchozí

en: Default Folder Locations
cs: Výchozí umístění složek

en: You can change the paths of the default folders here.
    Don't change the location of your desktop folder unless you know what you are doing.
cs: Zde můžete změnit cesty k výchozím složkám.
    Neměňte umístění složky plochy, pokud si nejste stoprocentně jisti tím, co děláte.

en: Update successful!
cs: Aktualizace byla úspěšná!

en: Unknown
cs: Neznámý

en: System information
cs: Informace o systému

en: Hostname
cs: Jméno počítače

en: Distribution
cs: Distribuce

en: Desktop environment
cs: Pracovní prostředí

en: Kernel
cs: Jádro

en: Platform
cs: Platforma

en: CPU
cs: Procesor

en: Memory
cs: Paměť

en: User information
cs: Informace o uživateli

en: Current user
cs: Aktuální uživatel

en: Home directory
cs: Domovská složka

en: Language
cs: Jazyk

en: System Security options
cs: Volby systémové bezpečnosti

en: Disable "Run Application" dialog (Alt+F2)
cs: Zakázat dialog "Spustit aplikaci" (Alt+F2)

en: Disable "Lock Screen"
cs: Zakázat "Uzamknout obrazovku"

en: Disable printing
cs: Zakázat tisk

en: Disable print setup
cs: Zakázat nastavení tisku

en: Disable save to disk
cs: Zakázat ukládání na disk

en: Disable "Fast User Switching"
cs: Zakázat "Rychlé přepínání uživatelů"

en: Fix the theme appearance when grant the root privileges
cs: Uzamknou téma vzhledu při udělování superuživatelských oprávnění

en: Miscellaneous Options
cs: Různé volby

en: Choose the sources
cs: Zvolte zdroje

en: You can read the title and comment to determine which source is suitable for you.
cs: Vybrat, které zdroje jsou vhodné pro vás, si můžete přečtením názvu a komentáře.

en: Details
cs: Podrobnosti

en: Submit your sources
cs: Odeslat své zdroje

en: You can submit your sources to the server for other people to use.
cs: Své zdrojové kódy můžete odeslat na server, aby je mohli používat i ostatní lidé,

en: _Source Title:
cs: _Název zdroje:

en: _Locale:
cs: _Lokalizace:

en: Comm_ent:
cs: _Komentář:

en: Enter the title of the source, e.g. "Ubuntu Official Repostory"
cs: Napište název zdroje, např. "Oficiální repozitář Ubuntu"

en: If the locale isn't correct you can edit manually
cs: Pokud shledáte překlad nesprávným, můžete jej upravit ručně

en: Submit
cs: Odeslat

en: Please check your network connection!
cs: Zkontrolujte prosím své síťové připojení!

en: Network Error
cs: Chyba sítě

en: Uploading...
cs: Odesílám...

en: Updating...
cs: Aktualizuje se…

en: Source Editor
cs: Editor zdrojů

en: Freely edit your software sources to fit your needs.
    Click "Update Sources" if you want to change the sources.
    Click "Submit Sources" if you want to share your sources with other people.
cs: Svobodně upravte vaše zdroje softwaru pro přizpůsobení vašich potřeb.
    Klikněte na "Aktualizovat zdroje", pokud chcete změnit své zdroje.
    Klikněte na "Odeslat zdroje", pokud chcete sdílet své zdroje.

en: Update Sources
cs: Aktualizovat zdroje

en: Submit Sources
cs: Odeslat zdroje

en: Please input the correct information about sources!
cs: Prosím, zadejte správné informace o zdrojích!

en: You can submit your sources to our server to help building the sources list, or you can use the official sources.
    Do you wish to use the official sources?
cs: Můžete své zdroje odeslat na náš server, čímž nám pomůžete sestavit seznam zdrojů, nebo můžete použít oficální zdroje.
    Přejete si použít oficiální zdroje?

en: No source data available
cs: Zdrojová data nedostupná

en: Your sources will be reviewed and made available for others soon.
    Thank you!
cs: Vaše zdroje budou zkontrolovány a brzy zpřístupněny i ostatním.
    Díky!

en: Successfully submitted
cs: Úspěšně odesláno

en: You've changed the sources.list without saving it.
    Do you want to save it?
cs: Změnili jste sources.list bez uložení.
    Přejete si ho uložit?

en: Please check the permission of the sources.list file
cs: Prosím, ověřte oprávnění souboru sources.list v /etc/apt

en: Save failed!
cs: Ukládání selhalo!

en: The current content will be lost after reloading!
    Do you wish to continue?
cs: Aktuální obsah bude po obnovení ztracen!
    Přejete si pokračovat?

en: You can't delete sources.list!
cs: Nemůžeš smazat sources.list!

en: The "%s" will be deleted!
    Do you wish to continue?
cs: "%s" budou smazány!
    Chcete pokračovat?

en: You can install the new applications by selecting them and choose "Yes".
    Or you can install them at Add/Remove by choose "No".
cs: Nové aplikace můžete nainstalovat vybráním "Ano".
    Nebo můžete instalovat přes Přidat/odstranit vybráním "ne"

en: New applications are available to update
cs: Nové aplikace mají aktualizace

en: Update Successful!
cs: Aktualizace byla úspěšná!

en: Update Failed!
cs: Aktualizace selhala!

en: Your system is clean and there's no update yet.
cs: Váš systém je čistý a žádná aktualizace není momentálně dostupná.

en: The software information is up-to-date now
cs: Informace o softwaru jsou nyní aktuální

en: Available New Applications
cs: K dispozici jsou nové aplikace

en: Available Package Updates
cs: Jsou k dispozici aktualizace balíků

en: To install software and updates from newly added or changed sources, you have to reload the information about available software.
    
    You need a working internet connection to continue.
cs: Pro instalaci softwaru a aktualizaci z nově přidaných nebo změněných zdrojů musíte nejprve obnovit informace o dostupném softwaru.
    
    Pro pokračování potřebujete funkční internetové připojení.

en: The information about available software is out-of-date
cs: Informace o dostupném softwaru jsou zastaralé

en: Third-Party Sources
cs: Zdroje třetích stran

en: To enable this Source, You need to enable "%s" at first.
    Do you wish to continue?
cs: Pro povolení zdroje potřebujete povolit nejprve "%s".
    Přejete si pokračovat?

en: Dependency Notice
cs: Oznámení o závislosti

en: You can't disable this Source because "%(SOURCE)s" depends on it.
    To continue you need to disable "%(SOURCE)s" first.
cs: Nemůžete zakázat tento zdroj protože "%(SOURCE)s" na něm závisí.
    Pro pokračování potřebujete nejdříve zakázat "%(SOURCE)s".

en: You can't enable this Source because "%(SOURCE)s" conflicts with it.
    To continue you need to disable "%(SOURCE)s" first.
cs: Nemůžete povolit tento zdroj, protože tento zdroj koliduje se zdrojem "%(SOURCE)s".
    Pro pokračování musíte nejprve zakázat "%(SOURCE)s".

en: New source has been enabled
cs: Nový zdroj byl povolen

en: %s is enabled now, Please click the refresh button to update the application cache.
cs: %s je nyní povolen, klikněte prosím na tlačítko Obnovit k aktualizaci cache s aplikacemi.

en: Homepage
cs: Domovská stránka

en: Source URL
cs: Adresa zdroje

en: Description
cs: Popis

en: Description is here
cs: Zde je popis

en: Third-Party Software Sources
cs: Zdroje softwaru třetích stran

en: After every release of Ubuntu there comes a feature freeze.
    This means only applications with bug-fixes get into the repository.
    By using third-party DEB repositories, you can always keep up-to-date with the latest version.
    After adding these repositories, locate and install them using Add/Remove.
cs: Po každém vydaní Ubuntu nastává "zmražení vlastností".
    To znamená, že se do zdrojů nahrávají pouze opravné aktualizace balíků.
    Použitím zdrojů balíků třetích stran můžete mít vždy nainstalovanou nejnovější verzi.
    Po přidaní těchto zdrojů najdete a nainstalujete aplikace pomocí Přidat/Odstranit.

en: Some of your PPA Sources need to be updated.
    Do you wish to continue?
cs: Některé z vašich PPA zdrojů potřebují být aktualizovány.
    Přejete si pokračovat?

en: PPA Sources has expired
cs: PPA zdroje vypršely.

en: It is a possible security risk to use packages from Third-Party Sources.
    Please be careful and use only sources you trust.
cs: Instalace balíčků třetích stran může představovat určité bezpečnostní riziko.
    Buďte prosím opatrní, a používejte pouze zdroje, kterým důvěřujete.

en: Warning
cs: Varování

en: Never show this dialog
cs: Nezobrazovat tento dialog

en: Categories
cs: Kategorie

en: All Categories
cs: Všechny kategorie

en: Add/Remove Applications
cs: Přidat/Odstranit aplikace

en: A simple but more effecient method for finding and installing popular packages than the default Add/Remove.
cs: Jednodušší, ale efektivnější metoda pro hledání a instalaci oblíbených balíčků než klasické Přidat/Odstranit

en: Audio
cs: Zvuk

en: Image
cs: Obrázek

en: Application
cs: Program

en: All
cs: Vše

en: File Type
cs: Typ souboru

en: Associated Application
cs: Přiřazený program

en: Open the files of type "%s" with:
cs: Otevřít soubory typu "%s" programem:

en: Choose an application
cs: Vyberte aplikaci

en: Select an application to open the type <b>%s</b>
cs: Vyberte program k otevření souboru typu <b>%s</b>

en: Could not find %s
cs: Nemohu nalézt %s

en: Could not find application
cs: Nemohu nalézt program

en: File Type Manager
cs: Správce typů souborů

en: Here you can manage which application will open which filetypes.
cs: Zde můžete nastavovat, které aplikace budou otevírat jednotlivé typy souborů

en: Only show filetypes with an associated application
cs: Zobrazuj pouze typy souborů s asociovanou aplikací

en: Window Decorate Effect
cs: Efekt dekorace okna

en: Use Metacity window theme
cs: Použít motivy oken Metacity

en: Enable active window transparency
cs: Povolit průhlednost aktivního okna

en: Active window transparency level
cs: Úroveň průhlednosti aktivního okna

en: Enable inactive window transparency
cs: Povolit průhlednost neaktivního okna

en: Inactive window shade transparency level
cs: Úroveň průhlednosti neaktivního okna

en: Window Titlebar Action
cs: Akce titulku okna

en: Titlebar mouse wheel action
cs: Akce při použití kolečka myši na titulek okna

en: Roll up
cs: Zasunout

en: Titlebar double-click action
cs: Akce při dvojkliku na titulek okna

en: Maximize
cs: Maximalizovat

en: Minimize
cs: Minimalizovat

en: Lower
cs: Přenést na pozadí

en: Titlebar middle-click action
cs: Akce při kliknutí prostředním tlačítkem myši na titulek okna

en: Titlebar right-click action
cs: Akce při kliknutí pravým tlačítkem myši na titulek okna

en: Enable Metacity's Compositing feature
cs: Povolit kompozitní funkce u Metacity

en: Compositing Manager
cs: Kompozitní správce

en: To enable the compositing feature of metacity, you should manually disable Visual Effects in "Appearance".
cs: Chcete-li zapnout kompozitní efekty Metacity, měli by jste ručně vypnout vizuální efekty v Systém > Volby >Vzhled.

en: Show "Computer" icon on desktop
cs: Zobrazit na ploše ikonu "Počítač"

en: Show "Home Folder" icon on desktop
cs: Zobrazit na ploše ikonu "Domovská složka"

en: Show "Trash" icon on desktop
cs: Zobrazit na ploše ikonu "Koš"

en: Desktop Icon settings
cs: Nastavení ikon na ploše

en: Show "Network" icon on desktop
cs: Zobrazit na ploše ikonu "Síťové servery"

en: Show mounted volumes on desktop
cs: Zobrazit na ploše připojená zařízení

en: Use "Home Folder" as desktop (Logout for changes to take effect)
cs: Použít "Domovskou složku" jako plochu (Odhlaste se pro použití nastavení)

en: Panel and Menu
cs: Panel a nabídka

en: Display warning when removing a panel
cs: Potvrzovat odstranění panelu

en: Complete lockdown of all panels
cs: Kompletně uzamknout všechny panely

en: Enable panel animations
cs: Povolit animaci panelu

en: Show Input Method menu on the context menu
cs: Zobrazit nabídku vstupní metody v místní nabídce

en: Show Unicode Method menu on the context menu
cs: Zobrazit nabídku řídících znaků Unicode v místní nabídce

en: Screensaver
cs: Šetřič obrazovky

en: Enable user switching when screen is locked.
cs: Povolit přepínání uživatelů při zamknuté obrazovce

en: Enable system-wide "Recently Documents" list
cs: Povolit systémový seznam "Nedávných dokumentů"

en: History
cs: Historie

en: Notification-daemon popup location
cs: Umístění upozornění

en: Top Left
cs: Nahoře vlevo

en: Top Right
cs: Nahoře vpravo

en: Bottom Left
cs: Dole vlevo

en: Bottom Right
cs: Dole vpravo

en: Click the button to change the menu logo
cs: Klikněte na tlačítko pro změnu loga nabídky

en: Choose a new logo
cs: Zvolte nové logo

en: PNG image (*.png)
cs: Obrázek PNG (*.png)

en: The size isn't suitable for the panel.
    It should be 24x24.
cs: Velikost není pro panel vhodná.
    Měla by být 24x24.

en: Do you want your changes to take effect immediately?
cs: Přejete si, aby se změny projevily okamžitě?

en: Advanced Power Management Settings
cs: Nastavení pokročilé správy napájení

en: Enable "Hibernation"
cs: Povolit uspání na disk

en: Enable "Suspend"
cs: Povolit uspání do paměti

en: Show "CPU frequency control option" in Power Management Preferences
cs: Zobrazit volbu ovládání frekvence procesoru v nastavení správy napájení

en: Disable Network Manager when asleep
cs: Je-li počítač uspán, deaktivovat správce sítě

en: Enable "Lock screen" when "Blank Screen" activates
cs: Zamknout obrazovku pokud se aktivuje prázdná obrazovka

en: Display "Power Manager" panel item
cs: Zobrazit položku správce napájení na panelu

en: Never display
cs: Nezobrazovat

en: When charging
cs: Při nabíjení

en: Always display
cs: Zobrazit vždy

en: Normal
cs: Normální

en: On Demand
cs: Na požádání

en: Power Save
cs: Šetřit energií

en: Performance
cs: Výkon

en: CPU Policy
cs: Pravidla CPU

en: The Performance value when on AC power
cs: Výkon při napájení ze sítě

en: The Performance value when on battery power
cs: Výkon při napájení z baterie

en: The CPU frequency policy when on AC power
cs: Frekvence procesoru při napájení ze sítě

en: The CPU frequency policy when on battery power
cs: Frekvence procesoru při napájení z baterie

en: Show Windows
cs: Zobrazovat okna

en: Show Desktop
cs: Zobrazit plochu

en: Install Advanced Desktop Effects Settings Manager
cs: Nainstalovat pokročilého správce nastavení efektů plochy

en: Install Simple Desktop Effects Settings manager
cs: Nainstalovat jednoduchého správce nastavení efektů plochy

en: Install Screenlets Widget Application
cs: Nainstalovat aplikaci Screenlets

en: Edge Settings
cs: Nastavení hran

en: Enable snapping windows
cs: Přichytávající se okna

en: Enable wobbly windows
cs: Vlnící se okna

en: Window Effects
cs: Efekty oken

en: Enable transparent menus
cs: Průhledné nabídky

en: Enable wobbly menus
cs: Vlnící se nabídky

en: Menu Effects
cs: Efekty nabídek

en: Useful Extensions
cs: Užitečná rozšíření

en: Prerequisite Conditions
cs: Předpoklady

en: Create Launcher ...
cs: Vytvořit spouštěč...

en: Copy to ...
cs: Kopírovat do ...

en: Copy to Desktop
cs: Kopírovat na Plochu

en: Copy to Download
cs: Kopírovat do Stažené

en: Copy to Home
cs: Kopírovat do Domova

en: Check md5 sum
cs: Zkontrolovat kontrolní součet md5

en: Move to ...
cs: Přesunout do ...

en: Move to Desktop
cs: Přesunout na Plochu

en: Move to Download
cs: Přesunout do Stažené

en: Move to Home
cs: Přesunout do Domova

en: Link to ...
cs: Odkázat na ...

en: Link to Desktop
cs: Umístit odkaz na Plochu

en: Link to Download
cs: Umístit odkaz do Stažené

en: Link to Home
cs: Umístit odkaz do Domova

en: Open with your favourite text editor
cs: Otevřít ve Vašem oblíbeném textovém editoru

en: Open with your favourite text editor (as root)
cs: Otevřít ve Vašem oblíbeném textovém editoru (s právy superuživatele)

en: Browse as root
cs: Procházet jako root

en: Search in current folder
cs: Hledat v současné složce

en: Convert image to JPG
cs: Převeď obrázek na JPG

en: Convert image to PNG
cs: Převeď obrázek na PNG

en: Convert image to GIF
cs: Převést obrázek na formát GIF

en: Set image as wallpaper
cs: Nastav obrázek jako pozadí plochy

en: Make hard shadow to image
cs: Vytvořit u obrázku silný stín

en: Enabled Scripts
cs: Povolené skripty

en: Disabled Scripts
cs: Zakázané skripty

en: Manage Scripts
cs: Spravovat skripty

en: You can do all kinds of tasks with scripts.
    You can drag and drop from File Manager.
    'Scripts' will be added to the context menu.
cs: Pomocí skriptů můžete vykonávat rozličné úlohy.
    Můžete přetahovat myší objekty ze Správce souborů.
    "Skripty" se přidají do kontextové nabídky.

en: Rebuild System Scripts
cs: Přetvořit systémové skripty

en: This will delete all disabled scripts.
    Do you wish to continue?
cs: Tímto odstraníte všechny zakázané skripty.
    Chcete pokračovat?

en: HTML document
cs: Dokument HTML

en: ODB Database
cs: Databáze ODB

en: ODS Spreadsheet
cs: Tabulka ODS

en: ODT Document
cs: Dokument ODT

en: Plain text document
cs: Textový dokument

en: ODP Presentation
cs: Prezentace ODP

en: Python script
cs: Skript Pythonu

en: Pygtk Example
cs: Příklad Pygtk

en: Shell script
cs: Skript shellu

en: Enabled Templates
cs: Povolené šablony

en: Disabled Templates
cs: Zakázané šablony

en: Manage Templates
cs: Spravovat šablony

en: Here you can freely manage your document templates.
    You can add files as templates by dragging them onto this window.
    You can create new documents based on these templates from the Nautilus right-click menu.
cs: Zde můžete spravovat šablony svých dokumentů.
    Soubory a šablony můžete přidávat/odstraňovat přetáhnutím z jednoho okna do druhého.
    Nové dokumenty založené na těchto šablonach můžete vytvářet přímo z Nautilu po kliknutí pravým tlačítkem myši.

en: Templates path is wrong! The current path is point to "%s".
    Please reset it to a folder under your Home Folder.
cs: Složka šablon není správná! Stávající složka ukazuje na "%s".
    Prosím přenastavte ji na složku ve vaší domovské složce.

en: Go And Set
cs: Přejít a nastavit

en: Restart This Module
cs: Restartuj tento modul

en: Rebuild System Templates
cs: Přetvořit systémové šablony

en: Templates path is still wrong, Please reset it!
cs: Cesta k šablonám není korektní. Prosím, nastavte ji!

en: This will delete all disabled templates.
    Do you wish to continue?
cs: Toto odstraní všechny zakázané šablony.
    Přejete si pokračovat?

en: Splash Screen (Click On Image)
cs: Úvodní obrazovka (klikněte na obrázek)

en: Choose a splash image
cs: Zvolte obrázek spouštěcí obrazovky

en: Automatically save open applications when logging out
cs: Automaticky ukládat otevřené aplikace při odhlášení

en: Show logout prompt
cs: Zobrazovat odhlašovací dialog

en: Allow TCP Connections (Remote Desktop Connect)
cs: Povolit TCP připojení (Připojení Vzdálené plochy)

en: Show splash screen
cs: Zobrazovat spouštěcí obrazovku

en: Session Control
cs: Sezení

en: Cleaning Package Config
cs: Čištění konfiguráků balíků

en: Cleaning...%s
cs: Probíhá čištění... %s

en: Cleaning Package Cache
cs: Vymazávám vyrovnávací paměť balíčků

en: Package
cs: Balík

en: Packages
cs: Balíky

en: Package Cache
cs: Vyrovnávací paměť balíků

en: <b>%s</b>
    Take %s of disk space
cs: <b>%s</b>
    zabírá %s místa na disku

en: Package Config
cs: Konfigurace balíků

en: %d package selected to remove | %d packages selected to remove
cs[0]: Balík '%d' byl vybrán k odstranění
cs[1]: Následující balíky byly vybrány k odstranění: %d
cs[2]: Následující balíky byly vybrány k odstranění: %d

en: %s of space will be freed
cs: Na disku bylo uvolněno %s místa

en: Canceled by user!
cs: Zrušeno uživatelem!

en: Clean up Successful!
cs: Vyčištění proběhlo úspěšně!

en: Clean up Failed!
cs: Vyčištění selhalo!

en: Package Cleaner
cs: Čistič balíků

en: Free up disk space by removing unneeded packages and cleaning the package download cache.
cs: Uvolněte místo na disku tím, že odstraníte nepotřebné balíčky a smažete již stažené balíčky.

note: create the button
en: Clean Package
cs: Vyčistit balíky

en: Clean Cache
cs: Vyčistit vyrovnávací paměť

en: Clean Config
cs: Smazat nepotřebné konfiguráky

en: Clean Kernel
cs: Smazat nepotřebná jádra systému

note: checkbutton
en: Select All
cs: Vybrat vše

en: Shortcut Commands
cs: Příkazy zkratek

en: By configuring keyboard shortcuts, you can access your favourite applications instantly.
    Enter the application's command and set the desired shortcut keys.
cs: Nastavením klávesových zkratek můžete okamžitě přistupovat ke svým oblíbeným aplikacím.
    Zadajte příkaz na spuštění aplikace a požadovanou klávesovou zkratku.

en: Command %d
cs: Příkaz %d

en: disabled
cs: neaktivní

en: Command
cs: Příkaz

en: Key
cs: Klávesa

en: Clean
cs: Vyčistit

en: _Name:
cs: _Název:

en: Co_mmand:
cs: _Příkaz:

en: Edit Startup Program
cs: Upravit program při přihlášení

en: New Startup Program
cs: Nový program ke spuštění

en: _Browse...
cs: P_rocházet...

en: Choose a Program
cs: Vybrat program

en: Delete from Disk
cs: Smazat z disku

en: Can't delete the system item from disk.
cs: Nemohu smazat systémovou položku z disku

en: No description
cs: Bez popisu

en: Session Programs
cs: Programy sezení

en: Here you can manage what programs get started when you login.
    You can hide items from view by selecting and clicking "Remove"
    To permanently delete an item, right-click and press "Delete".
cs: Zde si můžete nastavit, které programy poběží po přihlášení.
    Jednotlivé položky schováte tak, že je kliknutím myši zvolíte a pak kliknete na tlačítko "Odstranit"
    Pro trvalé odstranění položky na ni klikněte pravým tlačítkem myši a zvolte "Smazat z disku"

note: create the two checkbutton for extra options of auto run list
en: Show comments
cs: Zobrazit komentáře

en: Show all runnable programs
cs: Zobrazit všechny spustitelné programy

en: The name of the startup program cannot be empty
cs: Jméno programu ke spuštění nemůže být prázdné

en: Text was empty (or contained only whitespace)
cs: Text je prázdný (nebo obsahuje pouze mezery)

en: Cleaning...
cs: Čistí se...

en: Show advanced permissions in the Nautilus "File Properties" window
cs: Zobrazit pokročilá oprávnění na kartě "Vlastnosti souboru“

en: File Browser
cs: Správce souborů

en: Default thumbnail icon size (pixels)
cs: Výchozí velikost náhledové ikony (v pixelech)

en: Maximum size of the thumbnail cache (megabytes)
cs: Maximální velikost cache s náhledy (v megabajtech)

en: Maximum age for the thumbnail in the cache (days)
cs: Maximální stáří cache s náhledy (dny)

en: Thumbnails Settings
cs: Nastavení náhledů

en: Nautilus with Open Terminal
cs: Nautilus s otevíráním v terminálu

en: Nautilus with Root Privileges
cs: Nautilus s právy roota

en: Nautilus with Wallpaper
cs: Nautilus s pozadím

en: Nautilus Extensions
cs: Rozšíření Nautilu

en: Clean up the thumbnails cache (will free %s of disk space)
cs: Vymazat cache s náhledy (tím se uvolní %s místa na disku)

en: The thumbnails cache will be cleaned, Do you wish to continue?
cs: Cache s náhledy bylo vymazáno. Přejete si pokračovat?

en: The file "%s" already exists!
cs: Soubor "%s" již existuje!

en: The folder "%s" already exists!
cs: Složka "%s" již existuje!

en: The target "%s" already exists!
cs: Cíl "%s" již existuje!

en: Enter your password to perform the administrative tasks
cs: Zadejte heslo pro změnu systémového nastavení

en: Coudn't find any text editor in your system!
cs: Ve Vašem systému nemohu najít textový editor!

en: Select a folder
cs: Vyberte složku

en: Please select a target (files or folders).
cs: Vyberte prosím cíl (soubory či složky)

en: <b>Features</b>
cs: <b>Vlastnosti</b>

en: <b>User Interface</b>
cs: <b>Uživatelské rozhraní</b>

en: Default Launch Function
cs: Výchozí spouštěcí funkce

en: Default Window Height
cs: Výchozí výška okna

en: Default Window Width
cs: Výchozí šířka okna

en: Left Menubar Width
cs: Šířka levého menu

en: Ubuntu Tweak Preferences
cs: Nastavení Ubuntu Tweak

en: <big><b>Oops... a fatal error occured</b></big>
cs: <big><b>A sakra! Nastala vážná chyba</b></big>

en: <big><b>Oops... an error occured</b></big>
cs: <big><b>Á jé, chybička se vloudila</b></big>

en: Error Message
cs: Chybové hlášení

en: If you'd like to help us fix the problem, 
    Please choose <i>Report</i> to file a new bug report. Make sure to include the error message below:
cs: Chcete-li nám pomoci opravit tento problém,
    zvolte prosím <i>Nahlásit</i> a vyplňte nové hlášení o chybě. Nezapomeňte přiložit následující chybovou zprávu:

en: Ubuntu Tweak need to turn off.
    If you'd like to help us fix the problem, 
    Please choose <i>Report</i> to file a new bug report. Make sure to include the error message below:
cs: Ubuntu Tweak je třeba ukončit.
    Chcete-li nám pomoci opravii tento problém,
    zvolte prosím <i>Nahlásit</i> a vyplňte nové hlášení o chybě. Nezapomeňte přiložit následující chybovou zprávu:

en: _Report
cs: _Nahlásit

en: Add Application
cs: Přidat aplikaci

en: Edit Type
cs: Upravit typ

en: Select an application to view its description.
cs: Vyberte aplikaci k zobrazení jejího popisu.

en: _Use a custom command
cs: Po_užít vlastní příkaz
