ubuntu-tweak - en to hu translation catalogue (401 entries)

en: Update Manager
hu: Frissítéskezelő

en: Downloading...%d
hu: Letöltés...%d

en: Finished
hu: Kész

en: Welcome to
hu: Üdvözöl az

en: Tweak otherwise hidden settings.
hu: Egyébként rejtett beállítások kezelése

en: Clean up unneeded packages to free diskspace.
hu: Felesleges csomagok törlése helymegtakarítás céljából.

en: Easily install up-to-date versions of many applications.
hu: Könnyedén telepítheted sok alkalmazás legfrissebb változatát.

en: And many more useful features!
hu: És sok egyéb hasznos funkció!

en: This is a major failure of your software management system. Please check for broken packages with synaptic, check the file permissions and correctness of the file '/etc/apt/sources.list' and reload the software information with: 'sudo apt-get update' and 'sudo apt-get install -f'.
hu: Ez a szoftverkezelő rendszer súlyos hibáját jelzi. Ellenőrizze a törött csomagokat a Synaptickal, ellenőrizze a fájl jogosultságait és az /etc/apt/sources.list fájl helyességét, majd töltse újra a szoftverinformációkat a "sudo apt-get update" és "sudo apt-get install -f" parancsok kiadásával.

en: Welcome
hu: Üdvözöljük

en: Applications
hu: Alkalmazások

en: Startup
hu: Indítás

en: Desktop
hu: Munkaasztal

en: Personal
hu: Személyes

en: System
hu: Rendszer

en: _Donate
hu: _Támogatás

en: Help the development of Ubuntu Tweak
hu: Segítse az Ubuntu Tweak fejlesztését

en: Ubuntu Tweak is a free-software, you can use it for free. If you like it, Please consider to donate for Ubuntu Tweak.
hu: Az Ubuntu Tweak szabad szoftver, ingyenesen használhatod. Ha szereted, akkor fontold meg, hogy támogatod.

en: Never Show This Again
hu: Ne mutassa ezt többet

en: Ubuntu Tweak Website
hu: Az Ubuntu Tweak weboldala

en: Ubuntu Tweak is a tool for Ubuntu that makes it easy to configure your system and desktop settings.
hu: Az Ubuntu Tweak egy eszköz az Ubuntuhoz, amivel könnyen beállíthatja a rendszerét, és a munkaasztalát.

en: A newer version: %s is available online.
    Would you like to update?
hu: Egy újabb (%s) verzió elérhető online.
    Szeretne frissíteni?

en: Software Update
hu: Szoftverfrissítés

en: None
hu: Semmi

en: Enable Check Update
hu: Engedélyezze a frissítések keresését

en: Client for the eD2k and Kad networks
hu: eD2k és Kad hálózati kliens

en: GNOME IDE for C/C++, Java, Python
hu: GNOME IDE a C/C++, Java és Python nyelvekre

en: A skinned multimedia player for many platforms
hu: Egy témázott multimédialejátszó számos platformra

en: Record and edit audio files
hu: Hangok rögzítése és szerkesztése

en: Fully customisable dock-like window navigator
hu: Teljesen testreszabható dokkoló-stílusú ablakkezelő

en: Fully customisable dock-like window navigator(Unstable)
hu: Teljesen testreszabható, dokk-szerű ablaknavigátor (fejlesztői)

en: A free video editor
hu: Egy ingyenes videószerkesztő

en: BitTorrent client written in Java
hu: Java-s Bittorrent kliens

en: Audio Management and Playback application
hu: Hang beálítások, és lejátszási alkalmazás

en: GTK+ Bluetooth Manager
hu: GTK+ Bluetooth kezelő

en: A true dock for linux
hu: Egy valódi dokk linuxra

en: A chm file viewer written in GTK+
hu: GTK+-ban írt CHM-megjelenítő

en: The open source, cross-platform IDE
hu: Nyílt forráskódú, platformfüggetlen fejlesztői környezet

en: An API documentation browser for GNOME.
hu: API dokumentáció böngésző a GNOME-hoz

en: A Bittorrent client written in PyGTK
hu: PyGTK-ban írt Bittorrent kliens

en: Extensible Tool Platform and Java IDE
hu: Bővíthető eszközplatform és Java IDE

en: A client for the Windows Live Message network
hu: Egy Windows Live Message kliens

en: File transmission via ftp, sftp and ftps
hu: Fájlátvitel ftp-n, sftp-n, és ftpfs-en keresztül

en: An extremly fast and lightweight file manager
hu: Egy nagyon gyors és egyszerű fájlkezelő

en: A GTK+ jabber client
hu: Egy GTK+ jabber kliens

en: A fast and lightweight IDE
hu: Egy gyors és egyszerű IDE

en: A multithreaded FTP client
hu: Egy többszálú FTP kliens

en: GNOME Hex editor
hu: GNOME Hexa szerkesztő

en: The GNU Image Manipulation Program
hu: A GNU képfeldolgozó program

en: Notifies the user upon arrival of new mail in Gmail
hu: Értesíti a felhasználót ha a Gmail-en új levele érkezik.

en: Platform for running Google Gadgets on Linux
hu: Google Gadget futtató platform Linuxra

en: GNOME partition editor
hu: GNOME-partíciószerkesztő

en: Lightweight image viewer
hu: Egyszerű képnézegető

en: Graphical frontend for recordmydesktop
hu: Grafikus felület a recordmydesktop-hoz

en: A graphical CD image editor
hu: Egy grafikus CD kép szerkesztő

en: Create and edit Scalable Vector Graphics images
hu: Scalable Vector Graphics (méretezhető vektorgrafika, SVG)-képek létrehozása és szerkesztése

en: Non-linear editor for Digital Video data
hu: Nem lineáris szerkesztő digitális videóadathoz (DV)

en: A music player for Last.fm personalized radio
hu: Egy zenelejátszó a saját Last.fm rádiódhoz

en: GTK+ based simple text editor
hu: GTK+-ra épülő egyszerű szövegszerkesztő

en: Feed aggregator for GNOME
hu: Hírforrás olvasó GNOME alá

en: A fast and simple GTK+ Image Viewer
hu: Egy gyors és egyszerá GTK+ képnézegető

en: Webkit based lightweight web browser
hu: Webkit alapú egyszerű webböngésző

en: The Ultimate Movie Player For Linux
hu: A legjobb filmlejátszó Linuxra

en: IDE for Java, C/C++, Ruby, UML, etc.
hu: IDE a Java, C/C++, Ruby, UML, stb. nyelvekhez

en: The Opera Web Browser
hu: Az Opera webböngésző

en: A framework for desktop widgets
hu: Asztali widget keretrendszer

en: A great MPlayer front-end, written in QT4
hu: Egy nagyszerű MPlayer felület QT4-ben megírva

en: Convert audio files into other formats
hu: Hang fájlok konvertálása eltérő formátumokba

en: An international dictionary
hu: Egy nemzetközi szótár

en: A Useful Task List
hu: Hasznos feladatlista

en: Multiple GNOME terminals in one window
hu: Több GNOME terminál egy ablakban

en: Transmission is a fast, easy, and free multi-platform BitTorrent client.
hu: A Transmission egy gyors, egyszerű és szabad platformfüggetlen BitTorrent kliens.

en: Ubuntu Tweak makes it easier to configure Ubuntu
hu: Az Ubuntu Tweak megkönnyíti az Ubuntu beállítását

en: Commonly used restricted packages
hu: Gyakran használt korlátozott csomagok

en: A feature rich, high performance virtualization software
hu: Egy lehetőség a látványos és gyors látványelemekhez

en: Read, capture, broadcast your multimedia streams
hu: Olvassa, tárolja, valamint megjeleníti a multimédia-folyamokat

en: Run Virtual Machines using VMware
hu: Futtasson virtuális gépeket a VMware használatával

en: A compatibility layer for running Windows programs
hu: Egy kompatibilitási megoldás a Windows-os programokhoz

en: XBMC is a free and open source software media player and entertainment hub
hu: Az XBMC egy ingyenes, nyílt forrású médialejátszó és szórakoztató központ.

en: Multimedia, Entertainment and Distraction In Ubuntu
    Medibuntu is a repository of packages that cannot be included into the Ubuntu distribution for legal reasons (copyright, license, patent, etc).
hu: Multimédia, szórakozás és kikapcsolódás az Ubuntuban.
    A Medibuntu olyan csomagok tárolója, melyeket törvényi okok miatt (szerzői jog, licenc, szabadalom) az Ubuntu nem tartalmazhat.

en: Ubuntu repository for Chinese users.
    Including EIOffice, Ubuntu Tweak, ibus input method, OpenOffice.org 3.0 and other softwares.
hu: Ubuntu tároló kínai felhasználóknak.
    Tartalmazza az ElOffice, Ubuntu Tweak, ibus beviteli mód, OpenOffice.org 3.0 és más szoftvereket.

en: File-Sharing Clients
hu: Fájlmegosztó kliensek

en: Image Tools
hu: Képeszközök

en: Sound Tools
hu: Hangeszközök

en: Video Tools
hu: Videoeszközök

en: Text Tools
hu: Szövegeszközök

en: Instant Messengers
hu: Azonnali üzenetküldők

en: Internet Tools
hu: Interneteszközök

en: FTP Tools
hu: FTP eszközök

en: Desktop Tools
hu: Asztali eszközök

en: CD/Disk Tools
hu: CD/Lemez eszközök

en: Development
hu: Fejlesztés

en: Emulators
hu: Emulátorok

en: Themes
hu: Témák

en: E-mail Tools
hu: E-mail eszközök

en: Avant Window Navigator (Unstable Version)
hu: Avan Window Navigator (Fejlesztői verzió)

en: aMule (Stable Version)
hu: aMule (Stabil Verzió)

en: Ubuntu Chinese Repository
hu: Ubuntu Kínai tároló

en: IBus (Old Version)
hu: IBus (régi verzió)

en: IBus 1.2 for intrepid
hu: IBus 1.2 intrepid -hez

en: IBus 1.2 for jaunty
hu: Ibus 1.2 jaunty-hoz

en: Ubuntu Mozilla Security Team
hu: Ubuntu Mozilla Biztonsági Csapat

en: Christine Media Player
hu: Christine médialejátszó

en: Experimental Gnome Games
hu: Kísérleti Gnome játékok

en: Gnome Global Menu
hu: Globális Gnome Menü

en: GetDeb.net (Mirror)
hu: GetDeb.net (Tükör)

en: Gwibber (Daily Version)
hu: Gwibber (napi verzió)

en: Banshee (Stable Version)
hu: Banshee (Stabil verzó)

en: Banshee (Unstable Version)
hu: Banshee (Fejlesztői verzió)

en: Ubuntu Tweak (Unstable Version)
hu: Ubuntu Tweak (Fejlesztői verzió)

en: VLC media player
hu: VLC médialejátszó

en: Unset
hu: Visszaállít

en: Please press the new key combination
hu: Kérem nyomja meg az új billentyű kombinációt

en: Disabled
hu: Letiltva

en: Create folder
hu: Mappa létrehozása

en: Rename
hu: Átnevezés

en: Delete
hu: Törlés

en: Input the dir name
hu: Írja be a könyvtár nevét

en: Can't rename the root folder
hu: A root mappa nem nevezhető át

en: Can't delete the root folder
hu: A root mappa nem törölhető

en: An unexpected error has occurred.
hu: Váratlan hiba történt.

en: Could not authenticate
hu: Nem hitelesíthető

en: You need to restart your computer.
hu: Újra kell indítania a számítógépet.

en: Service hasn't initialized yet
hu: A szolgáltatás még nem áll készen

en: _Unlock
hu: _Feloldás

en: (Not available)
hu: (nem elérhető)

en: Download
hu: Letöltés

en: Templates
hu: Sablonok

en: Public
hu: Nyilvános

en: Document
hu: Dokumentum

en: Music
hu: Zene

en: Pictures
hu: Képek

en: Videos
hu: Videók

en: Choose a folder
hu: Válasszon mappát

en: Ubuntu Tweak will restore the chosen directory to the default location.
    However, you must move your files back into place by yourself.
    Do you wish to continue?
hu: Az Ubuntu Tweak visszaállítja a kiválasztott könyvtárat alapértelmezett helyére.
    A fájlokat azonban önnek kell visszahelyezni.
    Kívánja folytatni?

en: Directory
hu: Könyvtár

en: Path
hu: Útvonal

en: Change
hu: Módosítás

en: Restore to default
hu: Visszaállítás alapértelmezettre

en: Default Folder Locations
hu: Alapértelmezett mappahelyek

en: You can change the paths of the default folders here.
    Don't change the location of your desktop folder unless you know what you are doing.
hu: Itt megváltoztathatja az alapértelmezett mappák útvonalát.
    Ne változtassa meg a munkaasztal mappa helyét, hacsak nem tudja, hogy mit csinál.

en: Update successful!
hu: Sikeres frissítés!

en: System information
hu: Rendszerinformáció

en: Hostname
hu: Gépnév

en: Distribution
hu: Disztribúció

en: Desktop environment
hu: Asztali környezet

en: CPU
hu: Processzor

en: Memory
hu: Memória

en: User information
hu: Felhasználói információ

en: Current user
hu: Jelenlegi felhasználó

en: Home directory
hu: Saját könyvtár

en: Shell
hu: Parancsértelmező

en: Language
hu: Nyelv

en: System Security options
hu: Rendszer Biztonsági beállítások

en: Disable "Run Application" dialog (Alt+F2)
hu: "Alkalmazás futtatása" párbeszédablak tiltása (Alt+F2)

en: Disable "Lock Screen"
hu: „Képernyőzárolás” tiltása

en: Disable printing
hu: Nyomtatás letiltása

en: Disable print setup
hu: Nyomtatóbeállítás letiltása

en: Disable save to disk
hu: Lemezre mentés tiltása

en: Disable "Fast User Switching"
hu: Gyors felhasználóváltás tiltása

en: Miscellaneous Options
hu: Egyéb beállítások

en: Choose the sources
hu: Források kiválasztása

en: Details
hu: Részletek

en: Comm_ent:
hu: Me_gjegyzés:

en: Submit
hu: Küldés

en: Please check your network connection!
hu: Kérem ellenőrizze a hálózati kapcsolatát!

en: Network Error
hu: Hálózat Hiba

en: Uploading...
hu: Feltöltés...

en: Updating...
hu: Frissítés…

en: Source Editor
hu: Forrás szerkesztő

en: Update Sources
hu: Források frissítése

en: Please input the correct information about sources!
hu: Kérjük adja meg a helyes információt a forrásokról!

en: No source data available
hu: A forrás adatai nem elérhetőek

en: Your sources will be reviewed and made available for others soon.
    Thank you!
hu: Forrásait ellenőrizzük és hamarosan mások számára is elérhetővé tesszük.
    Köszönjük!

en: Please check the permission of the sources.list file
hu: Kérjük ellenőrizze a sources.list fájl jogosultságait

en: Save failed!
hu: Mentés sikertelen4

en: Update Successful!
hu: Sikeres frissítés!

en: Update Failed!
hu: Frissítés sikertelen!

en: Your system is clean and there's no update yet.
hu: A rendszere tiszta és jelenleg nincs elérhető frissítés.

en: The software information is up-to-date now
hu: A programinformációk most frissek

en: To install software and updates from newly added or changed sources, you have to reload the information about available software.
    
    You need a working internet connection to continue.
hu: Új vagy megváltozott forrásból származó frissítések és programok telepítéséhez, újra kell töltenie az elérhető szoftverekkel kapcsolatos információkat.
    
    A folytatáshoz működő internetkapcsolatra van szükség.

en: The information about available software is out-of-date
hu: Az elérhető szoftverekkel kapcsolatos információk elavultak.

en: Third-Party Sources
hu: Harmadik féltől származó források

en: Dependency Notice
hu: Függőségi értesítés

en: Homepage
hu: Kezdőlap

en: Source URL
hu: Forrás URL

en: Description
hu: Leírás

en: Description is here
hu: Itt a leírás

en: Third-Party Software Sources
hu: Harmadik féltől származó programforrások

en: Some of your PPA Sources need to be updated.
    Do you wish to continue?
hu: Néhány PPA forrását frissíteni kell.
    Kívánja folytatni?

en: PPA Sources has expired
hu: A PPA források érvényüket vesztették

en: It is a possible security risk to use packages from Third-Party Sources.
    Please be careful and use only sources you trust.
hu: Lehetséges biztonsági kockázat külső tárolók használatakor. Legyen óvatos és csak olyan forrásokat használjon, melyekben megbízik.

en: Warning
hu: Figyelmeztetés

en: Never show this dialog
hu: Ne mutasd ezt az ablaköt többször

en: Categories
hu: Kategóriák

en: All Categories
hu: Minden kategória

en: Add/Remove Applications
hu: Alkalmazások hozzáadása/eltávolítása

en: A simple but more effecient method for finding and installing popular packages than the default Add/Remove.
hu: Egyszerűbb, ám hatékonyabb módszer népszerű csomagok kereséséhez és telepítéséhez, mint az alapértelmezett Hozzáadás/eltávolítás.

en: Audio
hu: Hang

en: Text
hu: Szöveg

en: Image
hu: Kép

en: Video
hu: Videó

en: Application
hu: Alkalmazás

en: All
hu: Mind

en: File Type
hu: Fájltípus

en: Associated Application
hu: Társított alkalmazás

en: Open the files of type "%s" with:
hu: A(z) "%s" típusú fájlok megnyitása ezzel:

en: Choose an application
hu: Alkalmazás kiválasztása

en: Select an application to open the type <b>%s</b>
hu: Válasszon egy alkalmazást a(z) <b>%s</b> megnyitásához

en: Could not find %s
hu: A(z) %s nem található

en: Could not find application
hu: Az alkalmazás nem található

en: File Type Manager
hu: Fájltípus kezelő

en: Here you can manage which application will open which filetypes.
hu: Itt állíthatod be, hogy melyik fájltípust melyik program nyissa meg.

en: Only show filetypes with an associated application
hu: Csak az alkalmazáshoz társított fájltípusokat mutassa

en: Window Decorate Effect
hu: Ablakdekorációs Effektek

en: Use Metacity window theme
hu: A Metacity téma használata

en: Enable active window transparency
hu: Aktív ablak átlátszóságának engedélyezése

en: Active window transparency level
hu: Aktív ablak átlátszósága

en: Enable inactive window transparency
hu: Inaktív ablak átlátszóságának engedélyezése

en: Inactive window shade transparency level
hu: Inaktív ablak átlátszósága

en: Window Titlebar Action
hu: Ablak címsorának hatása

en: Titlebar mouse wheel action
hu: Címsor egér görgő

en: Roll up
hu: Felgördítés

en: Titlebar double-click action
hu: Címsor dupla-kattintás

en: Maximize
hu: Maximalizálás

en: Minimize
hu: Minimalizálás

en: Lower
hu: Alacsonyabb

en: Menu
hu: Menü

en: Titlebar middle-click action
hu: Címsor középső gomb

en: Titlebar right-click action
hu: Címsor jobb-kattintás

en: Compositing Manager
hu: Kompozíciókezelő

en: Show "Computer" icon on desktop
hu: Mutassa a "Számítógép" ikont a munkaasztalon

en: Show "Home Folder" icon on desktop
hu: A "Saját mappa" ikon megjelenítése az asztalon

en: Show "Trash" icon on desktop
hu: Mutassa a "Kuka" ikont a munkaasztalon

en: Desktop Icon settings
hu: Asztali ikonok beállításai

en: Show "Network" icon on desktop
hu: Mutassa a "Hálózat" ikont a munkaasztalon

en: Show mounted volumes on desktop
hu: Csatolt kötetek megjelenítése az asztalon

en: Use "Home Folder" as desktop (Logout for changes to take effect)
hu: "Saját mappa" használata munkaasztalként (jelentkezzen ki a változtatások érvényre juttatásához)

en: Panel and Menu
hu: Panel és menü

en: Display warning when removing a panel
hu: Panel eltávolításakor figyelmeztessen

en: Complete lockdown of all panels
hu: Minden panel teljes zárolása

en: Enable panel animations
hu: Panel animációk engedélyezése

en: Screensaver
hu: Képernyővédő

en: Enable user switching when screen is locked.
hu: Engedélyezze a felhasználóváltást zárolt képernyőnél.

en: Enable system-wide "Recently Documents" list
hu: Engedélyezze a rendszerszintű "Legutóbbi dokumentumok" listát

en: History
hu: Előzmények

en: Notification-daemon popup location
hu: Értesítő-démon felugró ablakának helye

en: Top Left
hu: Balra fent

en: Top Right
hu: Jobbra fent

en: Bottom Left
hu: Balra lent

en: Bottom Right
hu: Jobbra lent

en: Choose a new logo
hu: Új logó kiválasztása

en: PNG image (*.png)
hu: Png kép (*.png)

en: The size isn't suitable for the panel.
    It should be 24x24.
hu: A méret nem alkalmas a panelen való használatra.
    A kívánt méret 24x24.

en: Do you want your changes to take effect immediately?
hu: Szeretné a változtatásait azonnal érvényre juttatni?

en: Advanced Power Management Settings
hu: Haladó energiagazdálkodási lehetőségek

en: Enable "Hibernation"
hu: „Hibernálás” engedélyezése

en: Enable "Suspend"
hu: „Felfüggesztés” engedélyezése

en: Enable "Lock screen" when "Blank Screen" activates
hu: Engedélyezze a képernyő zárolását amikor az "Üres képernyő" aktiválódik

en: Never display
hu: Sosem

en: When charging
hu: Töltés közben

en: Always display
hu: Mindig

en: Normal
hu: Normál

en: On Demand
hu: Igény szerint

en: Power Save
hu: Energiatakarékos

en: Performance
hu: Teljesítmény

en: CPU Policy
hu: CPU szabály

en: The Performance value when on AC power
hu: A Teljesítmény érték használata hálózati tápellátás esetén

en: The Performance value when on battery power
hu: A Teljesítmény érték használata akkumulátoros tápellátás esetén

en: The CPU frequency policy when on AC power
hu: A CPU órajel szabályozása hálózati feszültségen

en: The CPU frequency policy when on battery power
hu: A CPU órajel szabályozása akkumulátoron

en: Show Windows
hu: Ablakok megjelenítése

en: Show Desktop
hu: Munkaasztal megjelenítése

en: Widget
hu: Felületi elem

en: Install Advanced Desktop Effects Settings Manager
hu: Telepíti az Advanced Desktop Effects Settings Manager-t

en: Install Simple Desktop Effects Settings manager
hu: Telepíti a Simple Desktop Effects Settings manager-t

en: Install Screenlets Widget Application
hu: Telepíti a Screenlets Widget alkalmazást

en: Window Effects
hu: Ablak effektek

en: Enable transparent menus
hu: Atlátszó menük engedélyezése

en: Menu Effects
hu: Menü effektek

en: Useful Extensions
hu: Hasznos kiegészítők

en: Prerequisite Conditions
hu: Előfeltételek

en: Copy to ...
hu: Másolás...

en: Copy to Desktop
hu: Másolás az Asztalra

en: Copy to Download
hu: Másolás a Letöltésekbe

en: Copy to Home
hu: Másolás a Saját mappába

en: Move to ...
hu: Áthelyezés...

en: Move to Desktop
hu: Áthelyezés az Asztalra

en: Move to Download
hu: Áthelyezés a Letöltésekbe

en: Move to Home
hu: Áthelyezés a Saját mappába

en: Link to ...
hu: Link...

en: Open with your favourite text editor
hu: Nyissa meg kedvenc szövegszerkesztőjével

en: Open with your favourite text editor (as root)
hu: Nyissa meg kedvenc szövegszerkesztőjével (root-ként)

en: Browse as root
hu: Böngészés rendszergazdaként

en: Search in current folder
hu: Keresés a jelenlegi könyvtárban

en: Convert image to JPG
hu: Kép átalakítása JPG-be

en: Convert image to PNG
hu: Kép átlakítása PNG-be

en: Convert image to GIF
hu: Kép átalakításe GIF-be

en: Set image as wallpaper
hu: Kép beállítása háttérképként

en: Enabled Scripts
hu: Engedélyezett parancsfájlok

en: Disabled Scripts
hu: Parancsfájlok letiltva

en: Manage Scripts
hu: Parancsfájlok kezelése

en: You can do all kinds of tasks with scripts.
    You can drag and drop from File Manager.
    'Scripts' will be added to the context menu.
hu: Rengeteg feladatot elvégezhet a parancsfájlokkal.
    Megfoghatja és átdobhatja a fájlkezelőből.
    A "Parancsfájlok" hozzáadódnak a környezeti menühöz.

en: Rebuild System Scripts
hu: Rendszerszkriptek újraépítése

en: This will delete all disabled scripts.
    Do you wish to continue?
hu: Ez törli az összes letiltott szkriptet.
    Kívánja folytatni?

en: HTML document
hu: Html dokumentum

en: ODB Database
hu: ODB adatbázis

en: ODS Spreadsheet
hu: ODS táblázatkezelő

en: ODT Document
hu: ODT dokumentum

en: Plain text document
hu: Egyszerű szöveg

en: ODP Presentation
hu: ODP prezentáció

en: Python script
hu: Python-parancsfájl

en: Pygtk Example
hu: Pygtk példa

en: Shell script
hu: Parancsfájl

en: Enabled Templates
hu: Sablonok engedélyezése

en: Disabled Templates
hu: Sablonok tiltása

en: Manage Templates
hu: Sablonok kezelése

en: Here you can freely manage your document templates.
    You can add files as templates by dragging them onto this window.
    You can create new documents based on these templates from the Nautilus right-click menu.
hu: Itt szabadon kezelheti a dokumentumsablonjait.
    Fájlokat is beállíthat sablonként, ha erre az ablakra húzza őket.
    E sablonokon alapuló új dokumentumokat hozhat létre a Nautilus jobb-gomb menüjéből.

en: Templates path is wrong! The current path is point to "%s".
    Please reset it to a folder under your Home Folder.
hu: A sablonok elérési útja rossz! A jelenlegi útvonal: "%s".
    Kérem adjon meg egy a Saját mappájában található könyvtárat.

en: Go And Set
hu: Menj És Állíts

en: Restart This Module
hu: Modul újraindítása

en: Rebuild System Templates
hu: Rendszersablonok újraépítése

en: Templates path is still wrong, Please reset it!
hu: A sablonok elérési útja továbbra is rossz! Kérjük állítsa helyre!

en: This will delete all disabled templates.
    Do you wish to continue?
hu: Ez eltávolít minden letiltott sablont.
    Kívánja folytatni?

en: Splash Screen (Click On Image)
hu: Nyitó képernyő (kattintson a képre)

en: Choose a splash image
hu: Válasszon egy nyitó képet

en: Automatically save open applications when logging out
hu: Automatikusan mentse a futó alkalmazásokat kijelentkezéskor

en: Show logout prompt
hu: Kijelentkezési prompt megjelenítése

en: Allow TCP Connections (Remote Desktop Connect)
hu: TCP kapcsolatok engedélyezése (Távoli asztal kapcsolat)

en: Show splash screen
hu: Nyitókép megjelenítése

en: Session Control
hu: Munkafolyamat vezérlés

en: Cleaning Package Config
hu: Csomagbeállítások törlése

en: Cleaning...%s
hu: Tisztítás...%s

en: Cleaning Package Cache
hu: Csomag-gyorsítótár törlése

en: Package
hu: Csomag

en: Packages
hu: Csomagok

en: Package Cache
hu: Csomag-gyorsítótár

en: <b>%s</b>
    Take %s of disk space
hu: <b>%s</b>
    %s lemezterületet foglal

en: Package Config
hu: Csomagbeállítások

en: %d package selected to remove | %d packages selected to remove
hu[0]: %d csomag kiválasztva eltávolításra
hu[1]: %d csomagok kiválasztva eltávolításra

en: %s of space will be freed
hu: %s lemezterület lesz felszabadítva

en: Canceled by user!
hu: Felhasználó által megszakítva!

en: Clean up Successful!
hu: Tisztítás Sikeres!

en: Clean up Failed!
hu: Tisztítás Sikertelen!

en: Package Cleaner
hu: Csomagtisztító

en: Free up disk space by removing unneeded packages and cleaning the package download cache.
hu: Szabadítson fel lemezterületet a szükségtelen csomagok törlésével és a csomag-gyorsítótár kiürítésével.

note: create the button
en: Clean Package
hu: Csomag eltávolítása

en: Clean Cache
hu: Gyorsítótár kiürítése

note: checkbutton
en: Select All
hu: Összes kijelölése

en: Shortcut Commands
hu: Billentyűparancsok

en: Command %d
hu: %d parancs

en: disabled
hu: letiltva

en: Command
hu: Parancs

en: Key
hu: Billentyű

en: Clean
hu: Tiszta

en: _Name:
hu: _Név:

en: Co_mmand:
hu: _Parancs:

en: Edit Startup Program
hu: Elindítandó program szerkesztése

en: New Startup Program
hu: Új automatikusan elinduló program

en: _Browse...
hu: _Tallózás...

en: Choose a Program
hu: Válasszon programot

en: Delete from Disk
hu: Törlés a merevlemezről

en: Can't delete the system item from disk.
hu: Nem törölhető a rendszereszköz a merevlemezről.

en: No description
hu: Nincs leírás

en: Session Programs
hu: Munkamenet alkalmazások

en: Here you can manage what programs get started when you login.
    You can hide items from view by selecting and clicking "Remove"
    To permanently delete an item, right-click and press "Delete".
hu: Itt állítható be, mely programok induljanak el bejelentkezés után.
    Az elemek eltávolíthatók kijelölésükkel, majd az "Eltávolítás" gombra kattintással.
    Végleges törlés: jobb egérkattintás, majd "Törlés".

note: create the two checkbutton for extra options of auto run list
en: Show comments
hu: Megjegyzések megjelenítése

en: Show all runnable programs
hu: Összes futtatható program mutatása

en: The name of the startup program cannot be empty
hu: Az elindítandó program neve nem lehet üres

en: Text was empty (or contained only whitespace)
hu: A szöveg üres volt (vagy legfeljebb üreshely-karaktereket tartalmazott)

en: Cleaning...
hu: Tisztítás...

en: File Browser
hu: Fájlböngésző

en: Default thumbnail icon size (pixels)
hu: Alapértelmezett bélyegkép méret (képpont)

en: Maximum size of the thumbnail cache (megabytes)
hu: A bélyegkép gyorsítótár maximális mérete (megabájt)

en: Maximum age for the thumbnail in the cache (days)
hu: Bélyegkép maximális élettartama a gyorsítótárban (napok)

en: Thumbnails Settings
hu: Bélyegképek beállításai

en: Nautilus with Open Terminal
hu: Nautilus Open Terminal-al

en: Nautilus with Root Privileges
hu: Nautilus rendszergazdai jogokkal

en: Nautilus with Wallpaper
hu: Nautilus háttérrel

en: Nautilus Extensions
hu: Nautilus kiegészítők

en: Clean up the thumbnails cache (will free %s of disk space)
hu: Takarítsa ki a bélyegkép gyorsítótárat (%s lemezterületet szabadít fel)

en: The thumbnails cache will be cleaned, Do you wish to continue?
hu: A bélyegkép gyorsítótár takarításra kerül; kívánja folytatni?

en: The file "%s" already exists!
hu: A(z) "%s" fájl már létezik!

en: The folder "%s" already exists!
hu: A(z) "%s" könyvtár már létezik!

en: The target "%s" already exists!
hu: A(z) "%s" cél már létezik!

en: Enter your password to perform the administrative tasks
hu: Írja be a jelszavát az adminisztációs feladatok végrehajtásához

en: Coudn't find any text editor in your system!
hu: Nem található semmilyen szövegszerkesztő a rendszerben!

en: Select a folder
hu: Válasszon egy könyvtárat

en: Please select a target (files or folders).
hu: Válassza ki a célt (fájlokat vagy mappákat)

en: <b>Features</b>
hu: <b>Szolgáltatások</b>

en: <b>User Interface</b>
hu: <b>Felhasználói felület</b>

en: Default Window Height
hu: Alapértelmezett ablakmagasság

en: Default Window Width
hu: Alapértelmezett ablakszélesség

en: <big><b>Oops... a fatal error occured</b></big>
hu: <big><b>Hoppá... Végzetes hiba történt</b></big>

en: <big><b>Oops... an error occured</b></big>
hu: <big><b>Hoppá... hiba történt</b></big>

en: Error Message
hu: Hibaüzenet

en: _Report
hu: _Jelentés

en: Add Application
hu: Alkalmazás hozzáadása

en: Edit Type
hu: Típus szerkesztése

en: Select an application to view its description.
hu: Válasszon egy alkalmazást leírásának megtekintéséhez.

en: _Use a custom command
hu: Eg_yéni parancs használata
