ubuntu-tweak - en to lt translation catalogue (183 entries)

en: Update Manager
lt: Atnaujinimų tvarkytuvė

en: Downloading...%d
lt: Siunčiama...%d

en: Finished
lt: Baigta

en: Welcome to
lt: Sveiki atvykę į

en: Clean up unneeded packages to free diskspace.
lt: Išvalyti nereikalingus paketus ir atnaujinti vietą diske.

en: And many more useful features!
lt: Ir dar daugiau naudingų galimybių!

en: Welcome
lt: Sveiki atvykę

en: Applications
lt: Taikomosios programos

en: Startup
lt: Paleidimas

en: Desktop
lt: Darbastalis

en: Personal
lt: Asmeninė

en: System
lt: Sistema

en: _Donate
lt: _Auktos

en: Help the development of Ubuntu Tweak
lt: Padėkite Ubuntu Tweak išdirbimui

en: Never Show This Again
lt: Daugiau to nerodyti

en: Ubuntu Tweak Website
lt: Ubuntu Tweak Interneto Puslapis

en: Ubuntu Tweak is a tool for Ubuntu that makes it easy to configure your system and desktop settings.
lt: Ubuntu Tinkintojas yra įrankis skirtas Ubuntu, kuris leidžia lengvai valdyti sistemą ir darbastalio nuostatas.

en: A newer version: %s is available online.
    Would you like to update?
lt: Naujesnė versija: %s yra tinkle.
    Are norite atnaujinti versiją?

en: Software Update
lt: Programos atnaujinimas

en: None
lt: Nieko

en: File-Sharing Clients
lt: Duomenų Dalinimosi Klientai

en: Image Tools
lt: Atvaizdo įrankiai

en: Sound Tools
lt: Garso įrankiai

en: Video Tools
lt: Vaizdo įrankiai

en: Text Tools
lt: Teksto įrankiai

en: Internet Tools
lt: Interneto įrankiai

en: FTP Tools
lt: FTP įrankiai

en: Desktop Tools
lt: Darbastalio įrankiai

en: CD/Disk Tools
lt: CD/Laikmenos įrankiai

en: Development
lt: Kūrimas

en: Emulators
lt: Emuliatoriai

en: E-mail Tools
lt: El.pašto Įrankiai

en: Avant Window Navigator (Unstable Version)
lt: Avant Window Navigator (Nestabili versija)

en: Ubuntu Chinese Repository
lt: Ubuntu Kiniečių repozitorija

en: Gnome Global Menu
lt: Gnome globalus meniu

en: Banshee (Stable Version)
lt: Bankshee (Stabili versija)

en: Banshee (Unstable Version)
lt: Bankshee (Nestabili versija)

en: Ubuntu Tweak (Unstable Version)
lt: Ubuntu Tweak (Nestabili versija)

en: Unset
lt: Nepažymėtas

en: Rename
lt: Pervardinti

en: Download
lt: Atsiuntimai

en: Templates
lt: Šablonai

en: Public
lt: Viešas

en: Document
lt: Dokumentas

en: Music
lt: Muzika

en: Pictures
lt: Paveikslėliai

en: Videos
lt: Videoįrašai

en: Choose a folder
lt: Pasirinkite aplanką

en: Ubuntu Tweak will restore the chosen directory to the default location.
    However, you must move your files back into place by yourself.
    Do you wish to continue?
lt: Ubuntu Tweak atstatys pasirinktą aplanką į standartinę vietą.
    Tačiau savo dokumentus jūs turite perkelti patys.
    Ar norite tęsti?

en: Directory
lt: Aplankas

en: Path
lt: Kelias

en: Change
lt: Pakeisti

en: Restore to default
lt: Atstatyti numatytuosius parametrus

en: Default Folder Locations
lt: Numatytosios aplankų vietos

en: System information
lt: Informacija apie sistemą

en: Hostname
lt: Mazgo pavadinimas

en: Distribution
lt: Platinamoji programa

en: Desktop environment
lt: Darbastalio aplinka

en: Kernel
lt: Branduolys

en: Platform
lt: Platforma

en: CPU
lt: Procesorius

en: Memory
lt: Atmintis

en: User information
lt: Informacija apie vartotoją

en: Current user
lt: Einamasis vartotojas

en: Home directory
lt: Home katalogas

en: Shell
lt: Apvalkalas

en: Language
lt: Kalba

en: System Security options
lt: Sistemos Saugumo nustatymai

en: Disable "Run Application" dialog (Alt+F2)
lt: Išjungti "Paleisti Programą" dialogą (Alt+F2)

en: Disable "Lock Screen"
lt: Išjungti "Užrakinti Ekraną"

en: Disable printing
lt: Atjungti spausdinimą

en: Disable print setup
lt: Atjungti spausdinimo nustaymus

en: Disable save to disk
lt: Atjungti išsaugojimą į diską

en: Disable "Fast User Switching"
lt: Išjungti "Greitą vartotojo keitimą"

en: Details
lt: Detalės

en: Comm_ent:
lt: Kom_entaras:

en: Source Editor
lt: Šaltinių Redaktorius

en: Update Successful!
lt: Atnaujinimas sėkmingas!

en: Update Failed!
lt: Atnaujinimas nepavyko!

en: Third-Party Sources
lt: Trečių-šalių programų saugyklos

en: Description
lt: Aprašymas

en: Warning
lt: Dėmesio

en: Never show this dialog
lt: Niekada nerodyti šio dialogo

en: Categories
lt: Kategorijos

en: All Categories
lt: Visos kategorijos

en: Add/Remove Applications
lt: Įdiegti/Pašalinti programas

en: Audio
lt: Muzika

en: Text
lt: Tekstas

en: Image
lt: Paveiksliukas

en: Application
lt: Programa

en: All
lt: Visi

en: File Type
lt: Failų tipas

en: Associated Application
lt: Asocijuota programa

en: Open the files of type "%s" with:
lt: Atverti "%s" tipo failus su:

en: Select an application to open the type <b>%s</b>
lt: Pasirinkite programą "%s" tipo failų atverimui

en: Could not find %s
lt: Negaliu rasti "%s"

en: Could not find application
lt: Negaliu surasti programos

en: File Type Manager
lt: Failų Tipų Tvarkyklė

en: Window Decorate Effect
lt: Lango dekoravimo efektai

en: Use Metacity window theme
lt: Naudoti Metacity lango temą

en: Enable active window transparency
lt: Įjungti aktyvaus lango permatomumą

en: Active window transparency level
lt: Aktyvaus lango permatomumo lygis

en: Enable inactive window transparency
lt: Įjungti neaktyvaus lango permatomumą

en: Maximize
lt: Padidinti

en: Minimize
lt: Suma-inti

en: Menu
lt: Meniu

en: Show "Computer" icon on desktop
lt: Rodyti "Kompiuterio" piktogramą darbastalyje

en: Show "Trash" icon on desktop
lt: Rodyti "Šiukšlinės" piktogramą darbastalyje

en: Desktop Icon settings
lt: Darbastalio ikonų nustatymai

en: Show "Network" icon on desktop
lt: Rodyti "Tinklo" piktogramą darbastalyje

en: Enable panel animations
lt: Įjungti pulto animacijas

en: Notification-daemon popup location
lt: Pranešimų tarnybos pasirodymo vieta

en: Top Left
lt: Viršuje kairėje

en: Top Right
lt: Viršuje dešinėje

en: Bottom Left
lt: Apačioje kairėje

en: Bottom Right
lt: Apačioje dešinėje

en: PNG image (*.png)
lt: PNG paveiksliukas (*.png)

en: Show Windows
lt: Rodyti Langus

en: Show Desktop
lt: Rodyti Darbastalį

en: Widget
lt: Valdymo elementas

en: Install Advanced Desktop Effects Settings Manager
lt: Įdiegti Advanced Desktop Effects Settings Manager

en: Install Simple Desktop Effects Settings manager
lt: Įdiegti Simple Desktop Effects Settings manager

en: Install Screenlets Widget Application
lt: Įdiegti Screenlets Widget programą

en: Window Effects
lt: Lango efektai

en: Enable transparent menus
lt: Įjungti permatomą meniu

en: Menu Effects
lt: Meniu Efektai

en: Useful Extensions
lt: Naudingi išplietimai

en: Copy to ...
lt: Kopijuoti į ...

en: Copy to Desktop
lt: Kopijuoti į Darbastalį

en: Move to ...
lt: Pernešti į ...

en: Move to Desktop
lt: Pernešti į Darbastalį

en: Convert image to JPG
lt: Konvertuoti paveiksliuką į JPG

en: Convert image to PNG
lt: Konvertuoti paveiksliuką į PNG

en: Convert image to GIF
lt: Konvertuoti paveiksliuką į GIF

en: Enabled Scripts
lt: Įjungti skriptus

en: Disabled Scripts
lt: Išjungti skriptus

en: Manage Scripts
lt: Valdyti skriptus

en: Rebuild System Scripts
lt: Perkrauti Systeminius skriptus

en: HTML document
lt: HTML dokumentas

en: ODB Database
lt: ODB duomenų bazė

en: ODS Spreadsheet
lt: ODS lentelės

en: ODT Document
lt: ODT dokumentas

en: Plain text document
lt: Tekstinis dokumentas

en: ODP Presentation
lt: ODP Prezentacija

en: Python script
lt: Python skriptas

en: Pygtk Example
lt: Pygtk Pavyzdys

en: Shell script
lt: Shell skriptas

en: Enabled Templates
lt: Įjungti Šablonai

en: Disabled Templates
lt: Išjungti Šablonai

en: Manage Templates
lt: Valdyti Šablonus

en: Restart This Module
lt: Perkrauti Šį modulį

en: Rebuild System Templates
lt: Atstatyti Sistemos Šablonus

en: Session Control
lt: Sesijos Valdymas

en: Cleaning...%s
lt: Valomas...%s

en: Package
lt: Paketas

en: Packages
lt: Paketai

en: Package Config
lt: Paketo Konfigūracija

en: Clean up Successful!
lt: Valymas įvyko sėkmingai!

en: Clean up Failed!
lt: Valymo klaida!

en: Package Cleaner
lt: Paketų Valyklė

note: checkbutton
en: Select All
lt: Žymėti visus

en: Command %d
lt: Komanda %d

en: disabled
lt: deaktyvuota

en: Command
lt: Komanda

en: Key
lt: Raktas

en: Clean
lt: Valyti

en: _Name:
lt: _Pavadinimas:

en: Co_mmand:
lt: Ko_manda:

en: Edit Startup Program
lt: Redaguoti paleidžiamą programą

en: New Startup Program
lt: Nauja automatiškai paleidžiama programa

en: _Browse...
lt: _Naršyti....

en: Choose a Program
lt: Pasirinkite programą

en: Delete from Disk
lt: Ištrinti iš laikmenos

en: Can't delete the system item from disk.
lt: Negalima ištrinti sistemos elemento iš laikmenos.

en: Program
lt: Programa

en: Session Programs
lt: Sesijos Programos

note: create the two checkbutton for extra options of auto run list
en: Show comments
lt: Rodyti komentarus

en: Show all runnable programs
lt: Rodyti visas paleidžiamas programas

en: The name of the startup program cannot be empty
lt: Paleidimo komandos pavadinimas negali būti tuščias

en: Text was empty (or contained only whitespace)
lt: Tekstas buvo tuščias (arba turėjo vien tik tarpo simbolius)

en: Cleaning...
lt: Vyksta valymas...

en: Enter your password to perform the administrative tasks
lt: Įveskite savo slaptažodį norėdami atlikti administracinius veiksmus

en: Select a folder
lt: Pasirinkite aplanką
