ubuntu-tweak - en to uk translation catalogue (570 entries)

en: Update Manager
uk: Менеджер оновлення

en: Downloading...%d
uk: Завантаження...%d

en: Finished
uk: Завершено

en: Welcome to
uk: Вітаємо в

en: Tweak otherwise hidden settings.
uk: Зміна прихованих налаштувань Tweak.

en: Clean up unneeded packages to free diskspace.
uk: Видалити непотрібні пакунки для вивільнення місця на диску

en: Easily install up-to-date versions of many applications.
uk: Проста установка оновлених версій багатьох програм.

en: Configure file templates and shortcut scripts for easy access to common tasks.
uk: Додавання шаблонів нових файлів та сценаріїв для автоматизації різних завдань.

en: And many more useful features!
uk: Додати багато більш корисних функцій!

en: Please wait a moment...
uk: Будь ласка зачекайте...

en: This feature isn't currently available in your distribution
uk: Ця можливість не доступна у вашому дистрибутиві

en: This feature is currently only available in GNOME Desktop Environment
uk: Ця функція доступна тільки в середовищі GNOME

en: This module is error while loading.
uk: Помилка під час завантаження модуля.

en: This is a major failure of your software management system. Please check for broken packages with synaptic, check the file permissions and correctness of the file '/etc/apt/sources.list' and reload the software information with: 'sudo apt-get update' and 'sudo apt-get install -f'.
uk: Це серйозна помилка у вашій системі керування програмним забезпеченням. Перевірте наявність пошкоджених пакунків за допомогою Synaptic, права доступу на файли та коректність вмісту файлу '/etc/apt/sources.list' та оновіть інформацію про програмне забезпечення за допомогою: 'sudo apt-get update' та 'sudo apt-get install -f'.

en: Welcome
uk: Вітаємо,

en: Applications
uk: Додатки

en: Startup
uk: Запуск

en: Desktop
uk: Стільниця

en: Personal
uk: Особисте

en: System
uk: Система

en: _Donate
uk: _Пожертвувати

en: Help the development of Ubuntu Tweak
uk: Допомогти розвитку Ubuntu Tweak

en: Ubuntu Tweak is a free-software, you can use it for free. If you like it, Please consider to donate for Ubuntu Tweak.
uk: Ubuntu Tweak вільне програмне забезпечення, і ви можете використовувати його безкоштовно. Але якщо воно вам сподобалося, задумайтеся про матеріальну допомогу Ubuntu Tweak.

en: Never Show This Again
uk: Більше не показувати це повідомлення

en: Ubuntu Tweak Website
uk: Сайт підлаштовування Ubuntu

en: Ubuntu Tweak is a tool for Ubuntu that makes it easy to configure your system and desktop settings.
uk: Убунту Твік це засіб для Убунту що дає можливість легко налаштовувати Вашу систему та робочий стіл.

en: A newer version: %s is available online.
    Would you like to update?
uk: Новіша версія: %s доступна онлайн.
    Чи бажаєте оновити?

en: Software Update
uk: Оновлення програмного забезпечення

en: None
uk: Відсутній

en: Enable Check Update
uk: Перевіряти оновлення

en: Use Separated Sources
uk: Використовувати розділені джерела

en: A color scheme designer
uk: Дизайнер схеми кольорів

en: Development version of an audio player for KDE
uk: Версія аудіоплеєра для KDE (в розробці)

en: Client for the eD2k and Kad networks
uk: Клієнт для мереж eD2K и Kad

en: GNOME IDE for C/C++, Java, Python
uk: GNOME IDE для C/C++, Java, Python

en: Arc-Colors is a set of wallpapers and GDM themes made to complement the Shiki-Colors GTK+ themes and the GNOME-Colors icon themes.
uk: Arc-Colors це набір шпалер і тем GDM, як доповнення до тем Shiki-Colors GTK+ та тем значків GNOME-Colors.

en: A skinned multimedia player for many platforms
uk: Мультимедійний програвач для різних платформ, який підтримує скіни

en: Record and edit audio files
uk: Запис та редагування аудіо файлів

en: Fully customisable dock-like window navigator
uk: Повністю настроюваний dock-like віконний навигатор

en: Fully customisable dock-like window navigator(Unstable)
uk: Повністю настроюваний dock-like віконний навігатор(Нестабільний)

en: A free video editor
uk: Вільний відеоредактор

en: BitTorrent client written in Java
uk: BitTorrent клієнт, написаний на Java

en: Audio Management and Playback application
uk: Програма для організації та відтворення аудіофайлів

en: GTK+ Bluetooth Manager
uk: Bluetooth менеджер, на GTK+

en: Simple backup system for GNOME Desktop
uk: Проста система резервного копіювання для GNOME

en: Simple backup system for KDE4 Desktop
uk: Проста система резервного копіювання для KDE4

en: The Breathe icon theme is a refresh of the Human icon theme using KDE's Oxygen icon set as an inspiration but with that distinctly Human feel.
uk: Тема піктограм Breathe - оновлена тема Human, джерелом натхнення стала тема KDE Oxygen, але все ж таки виразно відчувається вплив Human.

en: A true dock for linux
uk: Справжня прив'язана панель для Linux

en: A chm file viewer written in GTK+
uk: Переглядач chm-файлів написаний на GTK+

en: Desired to be small and fast, christine is a simple media player, that let you play your favorite music and videos from one single application.
uk: Розроблений бути маленьким та швидким, медіаплеєр Сhristine дозволяє відтворювати музику і відео одним єдиним додатком.

en: Chromium is an open-source browser project that aims to build a safer, faster, and more stable way for all Internet users to experience the web.
uk: Chromium - браузер з відкритим вихідним кодом, мета якого - забезпечити користувачам більш безпечний, швидкий та стабільний доступ до мережі Інтернет.

en: The open source, cross-platform IDE
uk: Повністю відкрите, кросплатформене IDE

en: Advanced Desktop Effects Settings Manager
uk: Розширене налаштування ефектів стільниці

en: An API documentation browser for GNOME.
uk: Браузер API документації для GNOME

en: A Bittorrent client written in PyGTK
uk: Bittorrent клієнт, написаний на PyGTK

en: Store, Sync and Share your files online.
uk: Зберігайте, синхронізуйте та діліться вашими файлами в мережі.

en: Extensible Tool Platform and Java IDE
uk: Розширювана платформа інструментів і Java IDE

en: EIOffice Personal 2009. Free for Chinese users. See http://www.evermoresw.com.
uk: EIOffice Personal 2009. Безкоштовно для китайських користувачів. Дивись http://www.evermoresw.com.

en: A client for the Windows Live Message network
uk: Клієнт для мережі Windows Live Message (MSN)

en: Empathy consists of a rich set of reusable instant messaging widgets, and a GNOME client using those widgets.
uk: Empathy має великий набір корисних віджетів для обміну миттєвими повідомленнями, та клієнт для GNOME, який їх використовує.

en: flexible audio player, similar to Amarok, but written in GTK+
uk: Гнучкий аудіопрогравач, схожий на Amarok, але написаний на GTK+

en: File transmission via ftp, sftp and ftps
uk: Передача файлів через ftp, sftp та ftps

en: An extremly fast and lightweight file manager
uk: Дійсно, швидкий та легкий файловий менеджер

en: Galaxium is an instant messenger application designed for the GNOME desktop
uk: Galaxium - це програма обміну миттєвими повідомленнями, створена спеціально для GNOME

en: A GTK+ jabber client
uk: Jabber клієнт, написаний на GTK+

en: A fast and lightweight IDE
uk: Швидке та легке IDE

en: A multithreaded FTP client
uk: Багатопоточный FTP-клієнт

en: GNOME Hex editor
uk: Шіснадцятковий редактор для GNOME

en: Gloobus is an extension of Gnome designed to enable a full screen preview of any kind of file.
uk: Gloobus - розширення Gnome, яке дозволяє попередній перегляд файлів на повний екран.

en: The GNU Image Manipulation Program
uk: Програма для обробки растрових зображеннь

en: A simple file sharing desktop application
uk: Проста програма для розділення файлів

en: Notifies the user upon arrival of new mail in Gmail
uk: Повідомляє користувачу про нові листи в GMail

en: GMChess is chinese chess game write by gtkmm
uk: GMChess це гра в китайські шахи, написана на gtkmm

en: A powerful, speedy, and sexy remote control for the GNOME Desktop
uk: Потужне, швидке, та легке дистанційне управління для стільниці GNOME

en: Extra functionality for GNOME-Do launcher
uk: Додаткова функціональність для GNOME-Do

en: Global Menu Bar for GNOME
uk: Загальний рядок меню для GNOME(як в Mac OS)

en: GNOME-Colors is a set of GNOME icon themes, with some inspiration from Tango, Elementary, Discovery, Tango Generator and others.
uk: GNOME-Colors це набір тем піктограм GNOME, з деяким впливом тем Tango, Elementary, Discovery, Tango Generator та інших.

en: a C++ port of Tomboy
uk: Портована на C++ версія Tomboy

en: A program that combines satellite imagery and maps to put the world's geographic information at your fingertips.
uk: Програма, яка об'єднує супутникові знімки та мапи, щоб надати вам географічну інформацію про цілий світ.

en: Platform for running Google Gadgets on Linux
uk: Платформа для використання ґаджетів Google на Linux

en: Google Chrome is a browser that combines a minimal design with sophisticated technology to make the web faster, safer, and easier.
uk: Google Chrome це браузер, який має мінімалістичний дизайн та витончені технології, щоб зробити перегляд мережі швидшим, простішим та безпечнішим.

en: GNOME partition editor
uk: Редактор розділів для GNOME

en: Lightweight image viewer
uk: Легкий переглядач зображень

en: Graphical frontend for recordmydesktop
uk: Графічна оболонка для recordmydesktop

en: GTG is a personal organizer for the GNOME desktop environment, it focuses on ease of use and flexibility, while keeping things simple.
uk: Органайзер для робочого столу GNOME, що надає легкість у використанні та гнучкість, одночасно залишається простим.

en: Gwibber is an open source microblogging client for GNOME
uk: Клієнт для мікроблоггінга з відкритим вихідним кодом для GNOME

en: A graphical CD image editor
uk: Редактор образів компакт-дисків з графічним інтерфейсом

en: Intelligent Input Bus for Linux / Unix OS
uk: "Розумна" шина вводу (Input Bus) для Linux / Unix OS

en: It is a PinYin engine for IBus.
uk: Засіб вводу PinYin для IBus.

en: IBus-Table is the IM Engine framework for table-based input methods, such as ZhengMa, WuBi, ErBi, ChangJie and so on.
uk: IBus-Table - це каркас засобів вводу для методів, заснованих на таблицях ZhengMa, WuBi, ErBi, ChangJie, та подібних.

en: Wubi input method based on table engine of ibus
uk: Метод вводу Wubi на основі механізму таблиць ibus

en: Create and edit Scalable Vector Graphics images
uk: Створення та редагування зображень у форматі SVG

en: Non-linear editor for Digital Video data
uk: Нелінійний редактор для цифрового формату Digital Video

en: A music player for Last.fm personalized radio
uk: Музичний програвач для персонального радіо Last.fm

en: GTK+ based simple text editor
uk: Простий текстовий редактор заснований на GTK+

en: Feed aggregator for GNOME
uk: Агрегатор новин для GNOME

en: Mail notification in system tray
uk: Повідомлення про пошту в системному треї

en: Adcal tool to diff and merge files
uk: Інструмент для порівняння і злиття файлів

en: A fast and simple GTK+ Image Viewer
uk: Швидка та проста програма перегляду зображень на GTK+

en: Open internet TV, beyond anything else
uk: Відкрите інтернет-телебачення, і нічого іншого

en: Webkit based lightweight web browser
uk: Легкий веб-браузер, заснований на Webkit

en: The free media player - play all your files
uk: Безкоштовний медіа-плеєр - програвайте всі ваші файли

en: An IDE to Develop .NET applications.
uk: IDE для разробки .NET додатків

en: A moblin feature enabled environment for Ubuntu (Testing Only)
uk: Оточення з функціями Moblin для Ubuntu (лише для тестування)

en: The Ultimate Movie Player For Linux
uk: Відеопрогравач для Linux

en: IDE for Java, C/C++, Ruby, UML, etc.
uk: IDE для Java, C/C++, Ruby, UML, та інших.

en: The Opera Web Browser
uk: Веб-браузер Opera

en: Pidgin is a graphical modular messaging client based on libpurple which is capable of connecting to AIM, MSN, Yahoo!, XMPP, ICQ, IRC, SILC, SIP/SIMPLE, Novell GroupWise, Lotus Sametime, Bonjour, Zephyr, MySpaceIM, Gadu-Gadu, and QQ all at once.
uk: Програма обміну миттєвими повідомленнями на основі libpurple. Підтримує протоколи XMPP (Jabber), ICQ, IRC, AIM, MSN, Yahoo!, SILC, SIP/SIMPLE, Novell GroupWise, Lotus Sametime, Bonjour, Zephyr, MySpaceIM, Gadu-Gadu, та QQ, все відразу.

en: PlayOnLinux is a front-end for wine. It permits you to install Windows Games and softwares on Linux.
uk: PlayOnLinux - графічна оболонка для wine, яка дозволяє встановлювати ігри та програми Windows в Linux.

en: Image management application from Google
uk: Програма для управління колекцією зображень від Google

en: IDE for Development with Qt
uk: Інтегроване середовище розробки додатків Qt

en: RedNotebook is a graphical diary and journal to keep track of notes and thoughts throughout the day. It includes a calendar navigation, customisable templates for each day, and a keyword search and cloud.
uk: RedNotebook — графічний щоденник та журнал для зберігання низки записів й думок протягом дня. Дозволяє навігацію за календарем, налаштовує шаблони для кожного дня, пошук за ключовими словами та хмаркою тегів.

en: Shiki-Colors is a set of Metacity/GTK-2+ themes which mix the elegance of a dark theme with the usability of a light theme, resulting in a hybrid theme.
uk: Shiki-Colors це набір тем Metacity/GTK-2+, які поєднують елегантність темних тем зі зручністю використання світлих, в результаті маємо гібридну тему.

en: A framework for desktop widgets
uk: Система віджетів стільниці

en: Feature-rich screenshot application(formerly known as GScrot)
uk: Функціональна програма для створення знімків екрану (раніше відома, як GScrot)

en: Make audio/video calls using this VoIP Software
uk: Робіть аудіо/відео дзвінки, використовуючи VoIP

en: A great MPlayer front-end, written in QT4
uk: Чудовий інтерфейс для MPlayer, написаний на QT4

en: Convert audio files into other formats
uk: Конвертує аудіофайли в інші формати

en: A fully integrated mail, PIM and instant messaging client
uk: Повністю інтегрований менеджер персональної інформації, клієнт обміну повідомленнями та поштовий клієнт

en: An international dictionary
uk: Багатомовний словник

en: Swiftweasel is an optimized build of the Mozilla Firefox web browser for Linux
uk: Swiftweasel — це оптимізована розробка Mozilla Firefox для Linux

en: A desktop application that will watch for events (website updates, emails, file and folder changes...)
uk: Програма для стільниці, яка буде стежити за подіями (оновлення сайтів, прихід пошти, зміна файлів та тек...)

en: An instant messaging application powered by qt-mono-bindings
uk: Система обміну миттєвими повідомленнями, написана на qt-mono-bindings

en: A Useful Task List
uk: Корисний перелік завдань

en: Multiple GNOME terminals in one window
uk: Кілька терміналів GNOME в одному вікні

en: Transmission is a fast, easy, and free multi-platform BitTorrent client.
uk: Швидкий, простий та вільний багатоплатформовий BitTorrent клієнт.

en: Ubuntu Tweak makes it easier to configure Ubuntu
uk: Ubuntu Tweak полегшує налаштування Ubuntu

en: Commonly used restricted packages
uk: Популярні пакети з комерційними обмеженнями

en: configure your USB ADSL modem and connection easier than ever!
uk: налаштуйте USB ADSL-модем та зв'язок простіше, ніж будь-коли!

en: A feature rich, high performance virtualization software
uk: Багате можливостями програмне забезпечення для віртуалізації

en: Read, capture, broadcast your multimedia streams
uk: Слухайте, зберігайте, транслюйте мультимедійні потоки

en: Run Virtual Machines using VMware
uk: Запускайте віртуальні машини, використовуючи VMware

en: A compatibility layer for running Windows programs
uk: Шар сумісності для запуску Windows-програм

en: Wine-doors is an application designed to make installing windows software on Linux, Solaris or other Unix systems easier.
uk: Wine-doors програма, призначена зробити простішою установку програм Windows на Linux, Solaris та інші системи Unix.

en: XBMC is a free and open source software media player and entertainment hub
uk: XBMC - повністю безкоштовний і відкритий медіа-плеєр та центр розваг

en: Zim is a WYSIWYG text editor. It aims at bringing the concept of a wiki to your desktop.
uk: Zim це WYSIWYG редактор тексту. Його мета - перенесення концепції вікі на Вашу стільницю

en: Step-into-freedom theme contains a full theme for GNOME based system.
uk: Тема Step-into-freedom містить повну тему для систем базованих на GNOME.

en: Ubuntu-sunrise theme contains a full theme for GNOME based system.
uk: Тема Ubuntu-sunrise містить повну тему для систем базованих на GNOME.

en: Bamboo-zen theme contains a full theme for GNOME based system.
uk: Тема Bamboo-zen містить повну тему для систем базованих на GNOME.

en: Exotic theme contains a full theme for GNOME based system.
uk: Тема Exotic містить повну тему для систем базованих на GNOME.

en: Aquadreams theme contains a full theme for GNOME based system.
uk: Тема Aquadreams містить повну тему для систем базованих на GNOME.

en: Showtime theme contains a full theme for GNOME based system.
uk: Тема Showtime містить повну тему для систем базованих на GNOME.

en: Infinity theme contains a full theme for GNOME based system.
uk: Тема Infinity містить повну тему для систем базованих на GNOME.

en: Tropical theme contains a full theme for GNOME based system.
uk: Тема Tropical містить повну тему для систем базованих на GNOME.

en: Wild-shine theme contains a full theme for GNOME based system.
uk: Тема Wild-shine містить повну тему для систем базованих на GNOME.

en: Balanzan theme contains a full theme for GNOME based system.
uk: Тема Balanzan містить повну тему для систем базованих на GNOME.

en: Dia is an editor for diagrams, graphs, charts etc.
uk: Dia - редактор діаграм, графіків, схем тощо.

en: non-linear audio/video editor using GStreamer
uk: нелінійний аудіо/відео редактор, який використовує GStreamer

en: LyX is an almost WYSIWYG-frontend for LaTeX.
uk: LyX - перша та єдина WYSIWYG-оболонка для LaTeX.

en: Texmaker is a clean, highly configurable LaTeX editor with good hot key support and extensive LaTeX documentation.
uk: Texmaker - охайний, добре налаштовуваний LaTeX редактор з підтримкою "гарячих" клавіш та обширною документацією LaTeX.

en: Tomboy is a desktop note-taking application which is simple and easy to use.
uk: Tomboy - редактор для створення приміток, простий і легкий у використанні.

en: PDF Mod is a simple tool for modifying PDF documents.
uk: PDF Mod - простий інструмент для модифікації PDF документів.

en: An OSD lyrics show compatible with various media players.
uk: OSD lyrics - сумісна з різними медіа-плеєрами.

en: OpenShot Video Editor is a free, open-source, non-linear video editor, based on Python, GTK, and MLT.
uk: OpenShot Video Editor - вільний, з відкритим вихідним кодом, нелінійний редактор відео, базований на Python, GTK, і MLT.

en: Development Version of Mozilla Firefox
uk: Версія Mozilla Firefox яка розробляється

en: Development version of Compiz
uk: Версія Compiz яка розробляється

en: Google's Linux Repository
uk: Репозиторій Google для linux

en: Development Version of K Desktop Environment
uk: Версія графічного середовища KDE яка розробляється

en: Lightweight X11 Desktop Environment: GPicView, PCManFM
uk: Легке графічне середовище для X11: GPicView, PCManFM

en: WebkitGtk+, Liferea (Webkit), Midori and other WebKit related projects.
uk: WebkitGtk+, Liferea (Webkit), Midori та інші WebKit пов'язані проекти.

en: Multimedia, Entertainment and Distraction In Ubuntu
    Medibuntu is a repository of packages that cannot be included into the Ubuntu distribution for legal reasons (copyright, license, patent, etc).
uk: Мультимедіа та розваги в Ubuntu
    Medibuntu містить пакунки, які не можуть бути включені в Ubuntu через легальні причини (авторські права, ліцензії, патенти і таке інше).

en: Ubuntu repository for Chinese users.
    Including EIOffice, Ubuntu Tweak, ibus input method, OpenOffice.org 3.0 and other softwares.
uk: Репозиторій Ubuntu для китайських користувачів.
    Включає EIOffice, Ubuntu Tweak, метод вводу ibus, OpenOffice.org 3.0 та інше програмне забезпечення.

en: GetDeb extends the existing software options for Ubuntu (and derived) Linux distributions by providing major updates and software not yet available on the official Ubuntu repositories.
uk: GetDeb розширює вибір програм в Ubuntu (та її похідних), забезпечуючи оновлення та програми, ще не доступні в офіційних репозиторіях.

en: Updated versions of X.org drivers, libraries, etc. for Ubuntu.
uk: Оновлені версії X.org драйверів, бібліотек і такого іншого для Ubuntu.

en: Gnome Games built from Git, with all experimental features and staging games enabled.
uk: Ігри для Gnome, зібрані з Git, з новими експериментальними можливостями.

en: Ubuntu Mozilla Security Team provides beta and final stable/security updates for mozilla software in its PPA
uk: Ubuntu Mozilla Security Team надає бета і фінальні оновлення безпеки для ПЗ Mozilla в своєму репозиторії PPA.

en: A cross-platform application and UI framework
uk: Крос-платформовий додаток та UI framework

en: Mono is a cross platform, open source .NET development framework.
uk: Моно це крос-платформовий набір інструментів з відкритим вихідним кодом для .NET.

en: Clutter is an OpenGL based interactive canvas library, designed for creating fast, mainly 2D single window applications such as media box UIs, presentations, kiosk style applications and so on.
uk: Clutter є OpenGL інтерактивна бібліотека, призначена для швидкого створення, в основному 2D програм в одному вікні таких, як media box UIs, презентацій, програм в стилі kiosk і таке інше.

en: Behind this African word, referring to the notion of imagination, you can find some themes for GNOME
uk: За цим африканським словом, тільки уявіть, ви можете знайти декілька тем для GNOME

en: Updates for Kubuntu releases which are due to go to Ubuntu Updates. Mostly KDE point releases.
uk: Оновлення для релізів Kubuntu які підійдуть і для оновлення Ubuntu.

en: Backports of new versions of KDE for Kubuntu which are not yet tested enough to go to Ubuntu Backports.
uk: Backports нових версій KDE для Kubuntu, які ще не протестовані досить, щоб увійти в Ubuntu Backports.

en: File-Sharing Clients
uk: Клієнти для колективного використання файлів

en: Image Tools
uk: Засоби роботи зі зображеннями

en: Sound Tools
uk: Засоби для роботи зі звуком

en: Video Tools
uk: Засоби для роботи з відео

en: Text Tools
uk: Засоби для роботи з текстом

en: Instant Messengers
uk: Програми миттєвого обміну повідомленнями

en: Internet Tools
uk: Засоби для роботи з мережею Інтернет

en: FTP Tools
uk: Засоби для роботи з мережею FTP

en: Desktop Tools
uk: Засоби для роботи зі стільницею

en: CD/Disk Tools
uk: Засоби для роботи з жорстким/компакт диском

en: Development
uk: Розробка

en: Emulators
uk: Програма-емулятор

en: Themes
uk: Теми

en: E-mail Tools
uk: Засоби для роботи з електронною поштою

en: Avant Window Navigator (Unstable Version)
uk: Avant Window Navigator (нестабільна версія)

en: aMule (Stable Version)
uk: aMule (стабільна версія)

en: Breathe Icon Theme
uk: Тема піктограм Breathe

en: Ubuntu Chinese Repository
uk: Китайський репозитарій Ubuntu

en: IBus (Old Version)
uk: IBus (Стара версія)

en: IBus 1.2 for intrepid
uk: IBus 1.2 для Intrepid

en: IBus 1.2 for jaunty
uk: IBus 1.2 для Jaunty

en: IBus 1.2 for karmic
uk: IBus 1.2 для Ubuntu Karmic

en: Christine Media Player
uk: Медіаплеєр Christine

en: Experimental Gnome Games
uk: Експериментальні ігри для Gnome

en: Chinese Chess
uk: Китайскі шахи

en: Gnome Global Menu
uk: Глобальне меню Gnome

en: GetDeb.net (Mirror)
uk: GetDeb.net (Зеркало)

en: Gwibber (Daily Version)
uk: Gwibber (щоденні збірки)

en: GIMP (Testing Version)
uk: GIMP (тестова версія)

en: Banshee (Stable Version)
uk: Banshee (Стабільна версія)

en: Banshee (Unstable Version)
uk: Banshee (Нестабільна версія)

en: Google Repository
uk: Репозиторій Google

en: Google Testing Repository
uk: Тестовий репозиторій Google

en: Ubuntu Tweak (Unstable Version)
uk: Ubuntu Tweak (нестабильна версія)

en: Spicebird (Testing Version)
uk: Spicebird (тестова версія)

en: SMPlayer (Unstable Version)
uk: SMPlayer (нестабільна версія)

en: VirtualBox (Open Source Edition)
uk: VirtualBox (версія Open Source)

en: VLC media player
uk: Медіаплеєр VLC

en: Moblin Desktop for Ubuntu 9.04 Jaunty
uk: Moblin Desktop для Ubuntu 9.04 Jaunty

en: Moblin Desktop for Ubuntu 9.10 Karmic
uk: Moblin Desktop для Ubuntu 9.10 Karmic

en: Bisigi Theme Project
uk: Теми проекту Bisigi

en: PiTiVi video editor
uk: Відео редактор PiTiVi

en: Tomboy (Stable Version)
uk: Tomboy (Стабільна версія)

en: Tomboy (Unstable Version)
uk: Tomboy (Нестабільна версія)

en: Unset
uk: Не встановлено

en: Please press the new key combination
uk: Будь ласка, натисніть нову комбінацію клавіш

en: Disabled
uk: Вимкнено

en: Create folder
uk: Створити теку

en: Rename
uk: Перейменувати

en: Delete
uk: Видалити

en: Input the dir name
uk: Введіть назву теки

en: Can't rename the root folder
uk: Неможливо перейменувати системну теку

en: Can't delete the root folder
uk: Неможливо видалити системну теку

en: Can't rename!
    
    There are files in it!
uk: Не вдається перейменувати!
    
    Там є файли!

en: An unexpected error has occurred.
uk: Виникла несподівана помилка.

en: Could not authenticate
uk: Не вдалось пройти автентифікацію

en: You need to restart your computer.
uk: Необхідно перезавантажити ваш комп'ютер

en: Service hasn't initialized yet
uk: Сервіс ще не сформовано

en: _Unlock
uk: _Розблокувати

en: (Not available)
uk: (Не доступно)

en: %(size)d byte | %(size)d bytes
uk[0]: %(size)d байт
uk[1]: %(size)d байта
uk[2]: %(size)d байтів

en: %.1f KB
uk: %.1f КБ

en: %.1f MB
uk: %.1f МБ

en: %.1f GB
uk: %.1f ГБ

en: Download
uk: Завантаження

en: Templates
uk: Шаблони

en: Public
uk: Загальнодоступні

en: Document
uk: Документи

en: Music
uk: Музика

en: Pictures
uk: Зображення

en: Videos
uk: Відео

en: Choose a folder
uk: Виберіть теку

en: Ubuntu Tweak will restore the chosen directory to the default location.
    However, you must move your files back into place by yourself.
    Do you wish to continue?
uk: Ubuntu Tweak відновить для вибраної теки розміщення за замовчуванням.
    Проте, Ви повинні перемістити файли назад на місце власноруч.
    Чи бажаєте продовжити?

en: Directory
uk: Каталог

en: Path
uk: Шлях

en: Change
uk: Змінити

en: Restore to default
uk: Відновити стандартні налаштування

en: Default Folder Locations
uk: Розміщення теки за замовчуванням

en: You can change the paths of the default folders here.
    Don't change the location of your desktop folder unless you know what you are doing.
uk: Тут можна змінити шляхи до стандартних папок.
    Не змінюйте ці шляхи, якщо ви не впевнені в своїх діях.

en: Update successful!
uk: Оновлено успішно!

en: Unknown
uk: Невідомо

en: System information
uk: Інформація про систему

en: Hostname
uk: Ім'я комп'ютера

en: Distribution
uk: Дистрибутив

en: Desktop environment
uk: Стільниця

en: Kernel
uk: Ядро

en: Platform
uk: Платформа

en: CPU
uk: Процесор

en: Memory
uk: Пам’ять

en: User information
uk: Інформація про користувача

en: Current user
uk: Поточний користувач

en: Home directory
uk: Домашній каталог

en: Shell
uk: Оболонка

en: Language
uk: Мова

en: System Security options
uk: Налаштування Системи Безпеки

en: Disable "Run Application" dialog (Alt+F2)
uk: Заборонити діалог "Виконувати програму" (Alt+F2)

en: Disable "Lock Screen"
uk: Заборонити "Блокування екрану"

en: Disable printing
uk: Вимкнути друк

en: Disable print setup
uk: Вимкнути налаштовування друку

en: Disable save to disk
uk: Вимкнути збереження на диск

en: Disable "Fast User Switching"
uk: Вимкнути "Швидку Зміну Користувача"

en: Fix the theme appearance when grant the root privileges
uk: Виправити зовнішній вигляд програм отримавши права суперкористувача

en: Miscellaneous Options
uk: Інші налаштування

en: Choose the sources
uk: Виберіть джерела

en: You can read the title and comment to determine which source is suitable for you.
uk: Ви можете прочитати назву та коментар, щоб визначити, яке джерело додатків Вас влаштовує.

en: Details
uk: Подробиці

en: Submit your sources
uk: Відіслати свої джерела

en: You can submit your sources to the server for other people to use.
uk: Ви можете відіслати свої джерела на сервер, щоб інші користувачі теж змогли ними користуватись.

en: _Source Title:
uk: _Назва джерела:

en: _Locale:
uk: _Мова:

en: Comm_ent:
uk: Ком_ентар:

en: Enter the title of the source, e.g. "Ubuntu Official Repostory"
uk: Введіть назву джерела, наприклад «Ubuntu Official Repostory»

en: If the locale isn't correct you can edit manually
uk: Якщо мова визначилась невірно, виправте це вручну

en: Submit
uk: Надіслати

en: Please check your network connection!
uk: Перевірте ваше з'єднання з мережею

en: Network Error
uk: Помилка мережі

en: Uploading...
uk: Передача...

en: Updating...
uk: Оновлення...

en: Source Editor
uk: Редактор коду

en: Freely edit your software sources to fit your needs.
    Click "Update Sources" if you want to change the sources.
    Click "Submit Sources" if you want to share your sources with other people.
uk: Вільно редагуйте джерела додатків на свій розсуд.
    Натисніть "Оновити джерела" щоб змінити їх.
    Натисніть "Відіслати джерела", якщо хочете поділитися ними з іншими людьми.

en: Update Sources
uk: Оновити джерела

en: Submit Sources
uk: Відіслати джерела

en: Please input the correct information about sources!
uk: Будь ласка, введіть правильну інформацію про джерела!

en: You can submit your sources to our server to help building the sources list, or you can use the official sources.
    Do you wish to use the official sources?
uk: Ви можете відіслати свої джерела на наш сервер, щоб допомогти створити новий список джерел, або використовуйте офіційні джерела.
    Чи Ви бажаєте використовувати офіційні джерела?

en: No source data available
uk: Немає джерел даних

en: Your sources will be reviewed and made available for others soon.
    Thank you!
uk: Ваші джерела переглядаються і незабаром будуть доступні іншим користувачам.
    Дякуємо Вам!

en: Successfully submitted
uk: Успішно відіслані

en: You've changed the sources.list without saving it.
    Do you want to save it?
uk: Ви змінили файл sources.list без збереження.
    Чи Ви хочете зберегти його?

en: Please check the permission of the sources.list file
uk: Будь ласка, перевірте права доступу до sources.list файлу

en: Save failed!
uk: Не вдалося зберегти

en: The current content will be lost after reloading!
    Do you wish to continue?
uk: Поточний вміст списку буде втрачено після перезавантаження!
    Ви хочете продовжити?

en: You can't delete sources.list!
uk: Ви не можете видалити файл sources.list!

en: The "%s" will be deleted!
    Do you wish to continue?
uk: Файл "%s" буде видалений!
    Ви хочете продовжити?

en: You can install the new applications by selecting them and choose "Yes".
    Or you can install them at Add/Remove by choose "No".
uk: Щоб встановити нові програми, виберіть їх і натисніть «Так».
    Щоб встановити їх через «Установку/видалення», натисніть «Ні».

en: New applications are available to update
uk: Доступне оновлення для нових додатків

en: Update Successful!
uk: Оновлення Успішне!

en: Update Failed!
uk: Оновлення Невдале!

en: Your system is clean and there's no update yet.
uk: Ваша система очищена, та непотребує оновлення.

en: The software information is up-to-date now
uk: Інформація про програми вже оновлена.

en: Available New Applications
uk: Доступні нові програми

en: Available Package Updates
uk: Доступні оновлення пакунків

en: To install software and updates from newly added or changed sources, you have to reload the information about available software.
    
    You need a working internet connection to continue.
uk: Щоб встановити програми та оновлення зі щойно доданих або змінених джерел, необхідно оновити інформацію про доступні програми.
    
    Для продовження потрібне з'єднання з Інтернет.

en: The information about available software is out-of-date
uk: Інформація про доступні програми застаріла.

en: Third-Party Sources
uk: Код третьої сторони

en: To enable this Source, You need to enable "%s" at first.
    Do you wish to continue?
uk: Щоб додати цей репозиторій необхідно ввімкнути "%s" спочатку.
    Хочете продовжити?

en: Dependency Notice
uk: Відстежувати залежності

en: You can't disable this Source because "%(SOURCE)s" depends on it.
    To continue you need to disable "%(SOURCE)s" first.
uk: Ви не можете відключити цей репозиторій тому що "%(SOURCE)s" залежить від нього.
    Щоб продовжити Ви маєте відключити "%(SOURCE)s" спочатку.

en: You can't enable this Source because "%(SOURCE)s" conflicts with it.
    To continue you need to disable "%(SOURCE)s" first.
uk: Ви не можете відключити цей репозиторій тому що "%(SOURCE)s" конфліктує з ним.
    Щоб продовжити Ви маєте відключити "%(SOURCE)s" спочатку.

en: New source has been enabled
uk: Новий репозиторій був включений

en: %s is enabled now, Please click the refresh button to update the application cache.
uk: %s зараз вимкнено, Будь ласка, натисніть кнопку "Оновити" для оновлення кешу програм.

en: Homepage
uk: Домашня сторінка

en: Source URL
uk: Вихідние посилання

en: Description
uk: Опис

en: Description is here
uk: Оипс тут

en: Third-Party Software Sources
uk: Сторонні джерела додатків

en: After every release of Ubuntu there comes a feature freeze.
    This means only applications with bug-fixes get into the repository.
    By using third-party DEB repositories, you can always keep up-to-date with the latest version.
    After adding these repositories, locate and install them using Add/Remove.
uk: Після кожного випуску Ubuntu набуває стадію "заморожування".
    Це означає, що в репозиторії надходять лише пакети з виправленнями помилок.
    Використовуючи репозиторії сторонніх виробників, ви завжди можете отримувати найновіші версії пакетів.
    Після додавання джерел, знайдіть та встановіть нові пакети через «Установку/видалення» в головному меню.

en: Some of your PPA Sources need to be updated.
    Do you wish to continue?
uk: Деякі Ваші джерела пакетів слід оновити.
    Чи Ви хочете продовжити?

en: PPA Sources has expired
uk: Джерела пакетів застаріли

en: It is a possible security risk to use packages from Third-Party Sources.
    Please be careful and use only sources you trust.
uk: Використання сторонніх репозиторіїв може бути небезпечним.
    Використовуйте тільки ті джерела, яким ви довіряєте.

en: Warning
uk: Попередження

en: Never show this dialog
uk: Ніколи не показувати цей діалог.

en: Categories
uk: Категорії

en: All Categories
uk: Всі Категорії

en: Add/Remove Applications
uk: Встановити/Вилучити Програми

en: A simple but more effecient method for finding and installing popular packages than the default Add/Remove.
uk: Простий але більш ефективний метод пошуку та встановлення популярних пакетів ніж типове Додати/Вилучити.

en: Audio
uk: Аудіо

en: Text
uk: Текст

en: Image
uk: Зображення

en: Video
uk: Відео

en: Application
uk: Програма

en: All
uk: Все

en: File Type
uk: Тип файлу

en: Associated Application
uk: Пов'язаний додаток

en: Open the files of type "%s" with:
uk: Відкривати файли типу "%s" за допомогою:

en: Choose an application
uk: Виберіть програму

en: Select an application to open the type <b>%s</b>
uk: Виберіть програму щоб відкрити <b>%s</b>

en: Could not find %s
uk: Не вдалось знайти %s

en: Could not find application
uk: Не вдалось знайти програму

en: File Type Manager
uk: Управління типами файлів

en: Here you can manage which application will open which filetypes.
uk: Тут можна призначати, які програми будуть відкривати різні типи файлів.

en: Only show filetypes with an associated application
uk: Показувати тільки типи файлів, з якими пов'язана яка-небудь програма.

en: Window Decorate Effect
uk: Ефект декорацій вікон

en: Use Metacity window theme
uk: Використовувати тему вікон Metacity

en: Enable active window transparency
uk: Ввімкнути прозорість активних вікон

en: Active window transparency level
uk: Рівень прозорості активних вікон

en: Enable inactive window transparency
uk: Ввімкнути прозорість неактивних вікон

en: Inactive window shade transparency level
uk: Рівень прозорості тіні неактивних вікон

en: Window Titlebar Action
uk: Дія на заголовку вікон

en: Titlebar mouse wheel action
uk: Дія колеса миші на заголовку вікон

en: Roll up
uk: Згорнути в заголовок

en: Titlebar double-click action
uk: Подвійний клік на заголовку вікна

en: Maximize
uk: Розгорнути

en: Minimize
uk: Згорнути

en: Lower
uk: Знизити

en: Menu
uk: Меню

en: Titlebar middle-click action
uk: Клік середньою кнопкою на заголовку вікна

en: Titlebar right-click action
uk: Клік правою кнопкою на заголовку вікна

en: Enable Metacity's Compositing feature
uk: Ввімкнути композитний Metacity (тіні та прозорість)

en: Compositing Manager
uk: Менеджер композиції

en: To enable the compositing feature of metacity, you should manually disable Visual Effects in "Appearance".
uk: Щоб ввімкнути композитний Metacity потрібно вручну вимкнути візуальні ефекти в налаштуваннях зовнішнього вигляду.

en: Show "Computer" icon on desktop
uk: Показати значок "Комп'ютер" на робочому столі

en: Show "Home Folder" icon on desktop
uk: Показувати іконку "Домашня тека" на стільниці

en: Show "Trash" icon on desktop
uk: Показати значок "Смітник" на робочому столі

en: Desktop Icon settings
uk: Налаштування іконки стільниці

en: Show "Network" icon on desktop
uk: Показати значок "Мережа" на робочому столі

en: Show mounted volumes on desktop
uk: Показувати примонтовані томи на стільниці

en: Use "Home Folder" as desktop (Logout for changes to take effect)
uk: Використовувати домашню теку як стільницю (набуде чинності після завершення сеансу)

en: Panel and Menu
uk: Панель і меню

en: Display warning when removing a panel
uk: Показувати попередження під час видалення панелі

en: Complete lockdown of all panels
uk: Заблокувати всі панелі

en: Enable panel animations
uk: Анімувати панелі

en: Show Input Method menu on the context menu
uk: Показувати «Метод вводу» в контекстному меню

en: Show Unicode Method menu on the context menu
uk: Показувати «Вставити символ Юнікод» в контекстному меню

en: Screensaver
uk: Зберігач екрану

en: Enable user switching when screen is locked.
uk: Дозволити перемикати користувачів, коли екран заблокований

en: Enable system-wide "Recently Documents" list
uk: Ввімкнути список недавніх документів для всіх користувачів

en: History
uk: Історія

en: Notification-daemon popup location
uk: Місце появи спливаючих повідомлень

en: Top Left
uk: Верхній лівий кут

en: Top Right
uk: Верхній правий кут

en: Bottom Left
uk: Нижній лівий кут

en: Bottom Right
uk: Нижній правий кут

en: Click the button to change the menu logo
uk: Натисніть кнопку для зміни логотипу меню

en: Choose a new logo
uk: Виберіть новий логотип

en: PNG image (*.png)
uk: PNG зображення (*.png)

en: The size isn't suitable for the panel.
    It should be 24x24.
uk: Розмір значка не підходить для панелі.
    Значок має бути 24x24 пікселя.

en: Do you want your changes to take effect immediately?
uk: Застосувати зміни негайно?

en: Advanced Power Management Settings
uk: Розширені налаштування керування живленням

en: Enable "Hibernation"
uk: Дозволити «Глибокий сон» ("Hibernation")

en: Enable "Suspend"
uk: Дозволити «Режим очікування»

en: Show "CPU frequency control option" in Power Management Preferences
uk: Показувати «Контроль частоти процесора» в налаштуваннях керування живленням

en: Disable Network Manager when asleep
uk: Вимикати Network Manager під час «засинання» системи

en: Enable "Lock screen" when "Blank Screen" activates
uk: Дозволити «Блокувати екран» коли активний «Пустий екран»

en: Display "Power Manager" panel item
uk: Показувати значок «Управління живленням» на панелі

en: Never display
uk: Не показувати ніколи

en: When charging
uk: Під час зарядки

en: Always display
uk: Завжди показувати

en: Normal
uk: Звичайна

en: On Demand
uk: На вимогу

en: Power Save
uk: Збереження енергії

en: Performance
uk: Продуктивність

en: CPU Policy
uk: Політика управління ЦП

en: The Performance value when on AC power
uk: Продуктивність під час живлення від мережі

en: The Performance value when on battery power
uk: Продуктивність під час живлення від батареї

en: The CPU frequency policy when on AC power
uk: Політика керування частотою ЦП під час живлення від мережі

en: The CPU frequency policy when on battery power
uk: Політика керування частотою ЦП під час живлення від батареї

en: Expo
uk: Експозиція

en: Show Windows
uk: Показати вікна

en: Show Desktop
uk: Показати стільницю

en: Widget
uk: Віджети

en: Install Advanced Desktop Effects Settings Manager
uk: Встановити Advanced Desktop Effects Settings Manager

en: Install Simple Desktop Effects Settings manager
uk: Встановити Simple Desktop Effects Settings manager

en: Install Screenlets Widget Application
uk: Встановити систему віджетів Screenlets

en: Edge Settings
uk: Жести мишею

en: Enable snapping windows
uk: Зробити межі вікон «липкими»

en: Enable wobbly windows
uk: Зробити вікна «хиткими»

en: Window Effects
uk: Ефекти для вікон

en: Enable transparent menus
uk: Зробити меню прозорими

en: Enable wobbly menus
uk: Зробити меню "хиткими"

en: Menu Effects
uk: Ефекти для меню

en: Useful Extensions
uk: Корисні додатки

en: Prerequisite Conditions
uk: Необхідні умови

en: Create Launcher ...
uk: Створити кнопку запуску...

en: Copy to ...
uk: Копіювати у...

en: Copy to Desktop
uk: Копіювати на стільницю

en: Copy to Download
uk: Копіювати в теку для завантажень

en: Copy to Home
uk: Копіювати в домашній каталог

en: Check md5 sum
uk: Перевірити контрольну суму md5

en: Move to ...
uk: Перенести у...

en: Move to Desktop
uk: Перемістити на стільницю

en: Move to Download
uk: Перемістити в теку для завантажень

en: Move to Home
uk: Перемістити в домашній каталог

en: Link to ...
uk: З'єднатись з...

en: Link to Desktop
uk: Зробити закладку на стільниці

en: Link to Download
uk: Створити посилання в теці завантажень

en: Link to Home
uk: Створити посилання в домашньому каталозі

en: Open with your favourite text editor
uk: Відкрити в текстовому редакторі

en: Open with your favourite text editor (as root)
uk: Відкрити в текстовому редакторі (як root)

en: Browse as root
uk: Подивитися з правами користувача root

en: Search in current folder
uk: Шукати в поточній папці

en: Convert image to JPG
uk: Конвертувати зображення в JPG

en: Convert image to PNG
uk: Конвертувати зображення в PNG

en: Convert image to GIF
uk: Конвертувати зображення в GIF

en: Set image as wallpaper
uk: Зробити фоном стільниці

en: Make hard shadow to image
uk: Надати зображенню різку тінь

en: Enabled Scripts
uk: Включити скрипти

en: Disabled Scripts
uk: Відключити скрипти

en: Manage Scripts
uk: Управління скриптами

en: You can do all kinds of tasks with scripts.
    You can drag and drop from File Manager.
    'Scripts' will be added to the context menu.
uk: За допомогою скриптів можете виконувати будь-які завдання.
    Ви можете перетягти нові скрипти в це вікно з файлового менеджера.
    Активні скрипти будуть доступні через контекстне меню файлу.

en: Rebuild System Scripts
uk: Перезібрати системні скрипти

en: This will delete all disabled scripts.
    Do you wish to continue?
uk: Всі неактивні скрипти будуть видалені.
    Ви хочете продовжити?

en: HTML document
uk: Документ HTML

en: ODB Database
uk: ODB База даних

en: ODS Spreadsheet
uk: Таблиця ODS

en: ODT Document
uk: ODT Документ

en: Plain text document
uk: Текстовий документ

en: ODP Presentation
uk: ODP Презентація

en: Python script
uk: Скрипт Python

en: Pygtk Example
uk: Приклад на PyGtk

en: Shell script
uk: Скрипт оболонки

en: Enabled Templates
uk: Активні шаблони

en: Disabled Templates
uk: Неактивні шаблони

en: Manage Templates
uk: Керування шаблонами

en: Here you can freely manage your document templates.
    You can add files as templates by dragging them onto this window.
    You can create new documents based on these templates from the Nautilus right-click menu.
uk: Тут ви можете повністю керувати вашими шаблонами документів.
    Ви можете додавати файли як шаблони перетягуючи їх у це вікно.
    Ви можете створити новий документ на основі цих шаблонів з контекстним меню Nautilus.

en: Templates path is wrong! The current path is point to "%s".
    Please reset it to a folder under your Home Folder.
uk: Помилковий шлях до шаблонів! Поточний шлях "%s".
    Будь ласка, скиньте його в теку у Вашому домашньому каталозі.

en: Go And Set
uk: Налаштувати

en: Restart This Module
uk: Перезапустити цей модуль

en: Rebuild System Templates
uk: Перезібрати системні шаблони

en: Templates path is still wrong, Please reset it!
uk: Шлях до шаблонів все ще помилковий. Будь ласка, відкоригуюте його!

en: This will delete all disabled templates.
    Do you wish to continue?
uk: Всі неактивні шаблони будуть видалені.
    Чи Ви хочете продовжити?

en: Splash Screen (Click On Image)
uk: Заставка під час запуску (клацніть на зображенні)

en: Choose a splash image
uk: Виберіть зображення під час старту

en: Automatically save open applications when logging out
uk: Автоматично запам'ятовувати запущені програми під час виходу

en: Show logout prompt
uk: Показувати попередження під час виходу з системи

en: Allow TCP Connections (Remote Desktop Connect)
uk: Дозволити TCP з'єднання (віддалені підключення до Вашої стільниці)

en: Show splash screen
uk: Показувати заставку під час запуску

en: Session Control
uk: Контроль сессії

en: Cleaning Package Config
uk: Очистити налаштування пакетів

en: Cleaning...%s
uk: Очистка ...%s

en: Cleaning Package Cache
uk: Очистити кеш пакетів

en: Package
uk: Пакунок

en: Packages
uk: Пакунки

en: Package Cache
uk: Кеш пакунків

en: <b>%s</b>
    Take %s of disk space
uk: <b>%s</b>
    Займає %s місця на диску

en: Package Config
uk: Налаштування пакунків

en: %d package selected to remove | %d packages selected to remove
uk[0]: %d пакет вибраний для видалення
uk[1]: %d пакета вибрано для видалення
uk[2]: %d пакетів вибрано для видалення

en: %s of space will be freed
uk: %s місця вивільниться

en: Canceled by user!
uk: Скасовано користувачем

en: Clean up Successful!
uk: Очищення вдале

en: Clean up Failed!
uk: Невдалося очистити

en: Package Cleaner
uk: Прибиральник пакунків

en: Free up disk space by removing unneeded packages and cleaning the package download cache.
uk: Звільнення місця на диску шляхом видалення непотрібних пакетів та очищення кешу завантажених пакетів.

note: create the button
en: Clean Package
uk: Очистити пакунки

en: Clean Cache
uk: Очистити кеш

en: Clean Config
uk: Очистити Config

en: Clean Kernel
uk: Очистити ядро

note: checkbutton
en: Select All
uk: Вибрати все

en: Shortcut Commands
uk: Гарячі клавіші

en: By configuring keyboard shortcuts, you can access your favourite applications instantly.
    Enter the application's command and set the desired shortcut keys.
uk: Налаштування комбінації клавіш дозволяє здійснювати швидкий доступ до ваших улюблених програм.
    Введіть команду для запуску програми, та призначте комбінацію клавіш для її виконання.

en: Command %d
uk: Команда %d

en: disabled
uk: заблоковано

en: ID
uk: Ідентифікатор

en: Command
uk: Команда

en: Key
uk: Комбінація клавіш

en: Clean
uk: Очистити

en: _Name:
uk: _Назва

en: Co_mmand:
uk: Ко_манда:

en: Edit Startup Program
uk: Змінити програму, яка стартує під час завантаження

en: New Startup Program
uk: Нова програма, яка стартує під час завантаження

en: _Browse...
uk: _Огляд...

en: Choose a Program
uk: Виберіть програму

en: Delete from Disk
uk: Видалити з диску

en: Can't delete the system item from disk.
uk: Неможливо видалити системний файл з диску.

en: No description
uk: Опис відсутній

en: Program
uk: Програма

en: Session Programs
uk: Програми сессії

en: Here you can manage what programs get started when you login.
    You can hide items from view by selecting and clicking "Remove"
    To permanently delete an item, right-click and press "Delete".
uk: Тут Ви можете керувати програмами, що автоматично запускаються при вході.
    Ви можете сховати записи від перегляду вибравши та натиснувши "Вилучити"
    Для повного видалення запису, натисніть праву кнопку миші та виберіть "Видалити"

note: create the two checkbutton for extra options of auto run list
en: Show comments
uk: Показати коментарі

en: Show all runnable programs
uk: Показати всі доступні програми

en: The name of the startup program cannot be empty
uk: Назва програми початкового запуску не може бути порожньою

en: Text was empty (or contained only whitespace)
uk: Текст порожній (чи містить лише пропуски)

en: Cleaning...
uk: Очистка...

en: Show advanced permissions in the Nautilus "File Properties" window
uk: Показувати розширені права у вікні Nautilus "Властивості файлу"

en: File Browser
uk: Оглядач файлів

en: Default thumbnail icon size (pixels)
uk: Стандартний розмір значків (в пікселях)

en: Maximum size of the thumbnail cache (megabytes)
uk: Максимальний розмір кешу значків (в мегабайтах)

en: Maximum age for the thumbnail in the cache (days)
uk: Максимальний час життя кешу ескізів (днів)

en: Thumbnails Settings
uk: Налаштування ескізів

en: Nautilus with Open Terminal
uk: Nautilus з Відкритим терміналом

en: Nautilus with Root Privileges
uk: Nautilus з привілеями адміністратора

en: Nautilus with Wallpaper
uk: Nautilus з фоновим малюнком

en: Nautilus Extensions
uk: Розширення для Nautilus

en: Clean up the thumbnails cache (will free %s of disk space)
uk: Очистити кеш ескізів (звільниться %s місця на диску)

en: The thumbnails cache will be cleaned, Do you wish to continue?
uk: Кеш ескізів буде очищений.
    Чи Ви хочете продовжити?

en: The file "%s" already exists!
uk: Файл "%s" вже існує!

en: The folder "%s" already exists!
uk: Папка "%s" вже існує!

en: The target "%s" already exists!
uk: Об'єкт "%s" вже існує!

en: Enter your password to perform the administrative tasks
uk: Введіть Ваш пароль для виконання адміністративних задач

en: Coudn't find any text editor in your system!
uk: Не можу знайти жодного текстового редактора!

en: Select a folder
uk: Виберіть теку

en: Please select a target (files or folders).
uk: Будь ласка, виберіть об'єкт (файли або теки).

en: <b>Features</b>
uk: <b>Налаштування</b>

en: <b>User Interface</b>
uk: <b>Інтерфейс користувача</b>

en: Default Launch Function
uk: Відкривати під час запуску

en: Default Window Height
uk: Типова висота вікна

en: Default Window Width
uk: Типова ширина вікна

en: Left Menubar Width
uk: Ширина лівої панелі

en: Ubuntu Tweak Preferences
uk: Налаштування Ubuntu Tweak

en: <big><b>Oops... a fatal error occured</b></big>
uk: <big><b>На жаль... виникла фатальна помилка</b></big>

en: <big><b>Oops... an error occured</b></big>
uk: <big><b>На жаль... виникла помилка</b></big>

en: Error Message
uk: Повідомлення про помилку

en: If you'd like to help us fix the problem, 
    Please choose <i>Report</i> to file a new bug report. Make sure to include the error message below:
uk: Якщо ви хочете допомогти вирішити цю проблему, 
    Будь ласка, натисніть <i>Report</i> щоб передати нове повідомлення про помилку. Обов'язково вкажіть таке повідомлення про помилку нижче:

en: Ubuntu Tweak need to turn off.
    If you'd like to help us fix the problem, 
    Please choose <i>Report</i> to file a new bug report. Make sure to include the error message below:
uk: Ubuntu Tweak необхідно вимкнути.
    Якщо ви хочете допомогти вирішити цю проблему,
    Будь ласка, натисніть <i>Report</i> щоб передати нове повідомлення про помилку. Обов'язково вкажіть таке повідомлення про помилку нижче:

en: _Report
uk: _Повідомити

en: Add Application
uk: Додати програму

en: Edit Type
uk: Редагувати тип

en: Select an application to view its description.
uk: Виберіть програму, щоб переглянути її опис.

en: _Use a custom command
uk: _Використовувати власну команду
