lightdm - en to he translation catalogue (18 entries)

en: Login
he: כניסה

en: Cancel
he: ביטול

en: Suspend
he: השהיה

en: Hibernate
he: מצב שינה

en: Restart...
he: הפעלה מחדש...

en: Shutdown...
he: כיבוי...

en: Large Font
he: גופן גדול

en: High Contrast
he: ניגודיות גבוהה

en: Failed to start session
he: אירע כשל בהפעלה

en: Incorrect password, please try again
he: ססמה שגויה, נא לנסות שוב

en: Failed to authenticate
he: האימות נכשל

en: Are you sure you want to close all programs and restart the computer?
he: האם אכן ברצונך לסגור את כל התכניות ולהפעיל מחדש את המחשב?

en: Return To Login
he: חזרה לכניסה

en: Restart
he: הפעלה מחדש

en: Are you sure you want to close all programs and shutdown the computer?
he: האם אכן ברצונך לסגור את כל התכניות ולכבות את המחשב?

en: Shutdown
he: כיבוי

en: Guest Account
he: חשבון אורח

en: Other...
he: אחר...‏
