lightdm - en to sk translation catalogue (22 entries)

en: Restart
sk: Reštartovať

en: Are you sure you want to close all programs and restart the computer?
sk: Ste si istý, že chcete zavrieť všetky programy a reštartovať počítač?

en: Shut Down
sk: Vypnúť

en: Are you sure you want to close all programs and shut down the computer?
sk: Ste si istý, že chcete zavrieť všetky programy a vypnúť počítač?

en: Unlock
sk: Odomknúť

en: Log In
sk: Prihlásiť sa

en: Failed to start session
sk: Zlyhalo spustenie relácie

en: Other
sk: Iný

en: Guest Session
sk: Hosťovská relácia

en: Incorrect password, please try again
sk: Nesprávne heslo. Prosím, skúste to znovu.

en: Failed to authenticate
sk: Zlyhalo overenie totožnosti

en: Other...
sk: Niekto iný...

en: Suspend
sk: Uspať

en: Hibernate
sk: Hibernovať

en: Restart...
sk: Reštartovať...

en: Shut Down...
sk: Vypnúť...

en: Large Font
sk: Veľké písmo

en: High Contrast
sk: Vysoký kontrast

en: On Screen Keyboard
sk: Klávesnica na obrazovke

en: Cancel
sk: Zrušiť

en: Enter your username
sk: Zadajte vaše používateľské meno

en: Enter your password
sk: Zadajte vaše heslo
