lightdm - en to nl translation catalogue (18 entries)

en: Login
nl: Aanmelden

en: Cancel
nl: Annuleren

en: Suspend
nl: Pauzestand

en: Hibernate
nl: Slaapstand

en: Restart...
nl: Herstarten…

en: Shutdown...
nl: Afsluiten...

en: Large Font
nl: Groot lettertype

en: High Contrast
nl: Hoog contrast

en: Failed to start session
nl: Sessie starten mislukt

en: Incorrect password, please try again
nl: Onjuist wachtwoord, probeer het a.u.b. opnieuw

en: Failed to authenticate
nl: Authenticatie mislukt

en: Are you sure you want to close all programs and restart the computer?
nl: Weet u zeker dat u alle programma's wilt afsluiten en de computer wilt herstarten?

en: Return To Login
nl: Terugkeren naar het aanmeldscherm

en: Restart
nl: Herstarten

en: Are you sure you want to close all programs and shutdown the computer?
nl: Weet u zeker dat u alle programma's wilt afsluiten en de computer wilt uitzetten?

en: Shutdown
nl: Uitzetten

en: Guest Account
nl: Gasten

en: Other...
nl: Overig…
