lightdm - en to be translation catalogue (22 entries)

en: Unlock
be: Разблакаваць

en: Log In
be: Увайсці

en: Failed to start session
be: Не атрымалася запусціць сэсію

en: Other
be: Іншыя

en: Guest Session
be: Гасцявая сесія

en: Incorrect password, please try again
be: Няправільны пароль, паспрабуйце ўвесці яшчэ раз

en: Failed to authenticate
be: Памылка аўтэнтыфікацыі

en: Cancel
be: Адмяніць

en: Restart
be: Перазапусціць

en: Are you sure you want to close all programs and restart the computer?
be: Вы ўпэўнены што хочаце зачыніць усе праграмы і перазапусціць кампутар?

en: Shut Down
be: Выключыць

en: Are you sure you want to close all programs and shut down the computer?
be: Вы сапраўды жадаеце зачыніць усе праграмы і выключыць кампутар?

en: Other...
be: Iншыя...

en: Enter your password
be: Увядзіце свой пароль

en: Enter your username
be: Увядзіце сваё імя

en: Suspend
be: Рэжым чакання

en: Hibernate
be: Гібернацыя

en: Restart...
be: Перазагрузіць ...

en: Shut Down...
be: Выключыць…

en: Large Font
be: Буйны шрыфт

en: High Contrast
be: Высокая кантраснасць

en: On Screen Keyboard
be: Экранная клавіятура
