lightdm - en to et translation catalogue (24 entries)

en: Unlock
et: Lukusta lahti

en: Log In
et: Logi sisse

en: Failed to start session
et: Sessiooni alustamine ebaõnnestus

en: Other
et: Teised

en: Guest Session
et: Külalisseanss

en: Incorrect password, please try again
et: Vale parool, palun proovi uuesti!

en: Failed to authenticate
et: Autentimine ebaõnnestus

en: Warning: There are still %d users logged in.
et: Hoiatus: Seal on ikkagi %d kasutajaid sees.

en: Warning: There is still %d user logged in.
et: Hoiatus: Seal on ikkagi %d kasutaja sees.

en: Cancel
et: Tühista

en: Restart
et: Taaskäivita

en: Are you sure you want to close all programs and restart the computer?
et: Kas oled kindel, et tahad kõik programmid sulgeda ja arvuti taaskäivitada?

en: Shut Down
et: Lülita välja

en: Are you sure you want to close all programs and shut down the computer?
et: Kas oled kindel, et tahad kõik programmid sulgeda ja arvuti välja lülitada?

en: Other...
et: Muu...

en: Enter your password
et: Sisesta oma parool

en: Enter your username
et: Sisesta oma kasutajanimi

en: Suspend
et: Uinak

en: Hibernate
et: Talveuni

en: Restart...
et: Taaskäivitamine...

en: Shut Down...
et: Väljalülitamine...

en: Large Font
et: Suur kiri

en: High Contrast
et: Kõrge kontrast

en: On Screen Keyboard
et: Ekraaniklaviatuur
