lightdm - en to th translation catalogue (13 entries)

en: Unlock
th: ปลดล็อค

en: Failed to start session
th: เริ่มเปิดวาระไม่สำเร็จ

en: Incorrect password, please try again
th: รหัสผ่านไม่ถูกต้อง โปรดลองใหม่

en: Failed to authenticate
th: ยืนยันตัวบุคคลไม่สำเร็จ

en: Cancel
th: ยกเลิก

en: Restart
th: เริ่มเปิดเครื่องใหม่

en: Are you sure you want to close all programs and restart the computer?
th: คุณแน่ใจหรือไม่ว่าต้องการปิดโปรแกรมทั้งหมดแล้วเริ่มเปิดเครื่องใหม่?

en: Other...
th: อื่นๆ...

en: Suspend
th: พักเครื่อง

en: Hibernate
th: จำศีลเครื่อง

en: Restart...
th: เริ่มเปิดเครื่องใหม่...

en: Large Font
th: ตัวอักษรขนาดใหญ่

en: High Contrast
th: สีตัดกัน
