lightdm - en to uz translation catalogue (12 entries)

en: Failed to start session
uz: Сеансни ишга тушириб бўлмади

en: Incorrect password, please try again
uz: Махфий сўз хато, илтимос, қайтадан уриниб кўринг

en: Failed to authenticate
uz: Тасдиқдан ўтиш муваффақиятсиз якунланди

en: Cancel
uz: Бекор қилиш

en: Restart
uz: Ўчириб-ёқиш

en: Are you sure you want to close all programs and restart the computer?
uz: Ҳамма дастурларни ёпишга ва компьютерни ўчириб-ёқишга розимисиз?

en: Other...
uz: Бошқа...

en: Suspend
uz: Кутиш усули

en: Hibernate
uz: Уйқуга кетиш

en: Restart...
uz: Ўчириб-ёқиш

en: Large Font
uz: Катта шрифт

en: High Contrast
uz: Юқори контраст
