lightdm - en to ca translation catalogue (24 entries)

en: Unlock
ca: Desbloqueja

en: Log In
ca: Inicia la sessió

en: Failed to start session
ca: Ha fallat l'inici de la sessió

en: Other
ca: Altres

en: Guest Session
ca: Sessió de convidat

en: Incorrect password, please try again
ca: La contrasenya no és correcta, torneu-ho a provar

en: Failed to authenticate
ca: Ha fallat l'autenticació

en: Warning: There are still %d users logged in.
ca: Avís: encara hi ha %d usuaris que han iniciat sessió.

en: Warning: There is still %d user logged in.
ca: Avís: encara hi ha %d usuari que ha iniciat la sessió.

en: Cancel
ca: Cancel·la

en: Restart
ca: Reinicia

en: Are you sure you want to close all programs and restart the computer?
ca: Segur que voleu tancar tots els programes i reiniciar l'ordinador?

en: Shut Down
ca: Atura

en: Are you sure you want to close all programs and shut down the computer?
ca: Segur que voleu tancar tots els programes i aturar l'ordinador?

en: Other...
ca: Altres...

en: Enter your password
ca: Escriviu la contrasenya

en: Enter your username
ca: Escriviu el nom d'usuari

en: Suspend
ca: Suspèn

en: Hibernate
ca: Hiberna

en: Restart...
ca: Reinicia...

en: Shut Down...
ca: Atura...

en: Large Font
ca: Lletra gran

en: High Contrast
ca: Contrast alt

en: On Screen Keyboard
ca: Teclat a la pantalla
