lightdm - en to kk translation catalogue (22 entries)

en: Restart
kk: Қайта жүктеу

en: Are you sure you want to close all programs and restart the computer?
kk: Барлық бағдарламаларды жауып, компьютеріңізді қайта жүктеуді қалайсыз ба?

en: Shut Down
kk: Сөндіру

en: Are you sure you want to close all programs and shut down the computer?
kk: Барлық бағдарламаларды жауып, компьютеріңізді сөндіруді қалайсыз ба?

en: Unlock
kk: Босату

en: Log In
kk: Жүйеге кіру

en: Failed to start session
kk: Сеанс бастау мүмкін емес

en: Other
kk: Басқа

en: Guest Session
kk: Қонақ сессиясы

en: Incorrect password, please try again
kk: Пароль қате, қайта енгізіп көріңіз

en: Failed to authenticate
kk: Кіру сәтсіз аяқталды

en: Other...
kk: Басқа...

en: Suspend
kk: Ұйықтату

en: Hibernate
kk: Гибернация

en: Restart...
kk: Қайта жүктеу...

en: Shut Down...
kk: Сөндіру...

en: Large Font
kk: Үлкен қаріп

en: High Contrast
kk: Жоғары контраст

en: On Screen Keyboard
kk: Экрандағы пернетақта

en: Cancel
kk: Бас тарту

en: Enter your username
kk: Пайдаланушы атыңызды енгізіңіз

en: Enter your password
kk: Пароліңізді енгізіңіз
