lightdm - en to ku translation catalogue (11 entries)

en: Restart
ku: Dîsdestpêkirin

en: Are you sure you want to close all programs and restart the computer?
ku: Bi rastî dixwazî hemû bernameyan bigirî û komputerê dîsa bidî destpêkirin?

en: Failed to start session
ku: Destpêkirina danişinê bi ser neket

en: Incorrect password, please try again
ku: Nasnavê şaş, carekî din biceribîne

en: Failed to authenticate
ku: Piştrastkirin bi ser neket

en: Suspend
ku: Xew

en: Hibernate
ku: Xewa kûr

en: Restart...
ku: Dîsdestpêkirin...

en: Large Font
ku: Curenivîsê mezin

en: High Contrast
ku: Dijberiya berz

en: Cancel
ku: Betal
