lightdm - en to sv translation catalogue (22 entries)

en: Restart
sv: Starta om

en: Are you sure you want to close all programs and restart the computer?
sv: Är du säker på att du vill stänga alla program och starta om datorn?

en: Shut Down
sv: Stäng av

en: Are you sure you want to close all programs and shut down the computer?
sv: Är du säker på att du vill stänga alla program och stänga av datorn?

en: Unlock
sv: Lås upp

en: Log In
sv: Logga in

en: Failed to start session
sv: Misslyckades med att starta sessionen

en: Other
sv: Annan

en: Guest Session
sv: Gästsession

en: Incorrect password, please try again
sv: Felaktigt lösenord, försök igen

en: Failed to authenticate
sv: Misslyckades med att autentisera

en: Other...
sv: Annat...

en: Suspend
sv: Vänteläge

en: Hibernate
sv: Viloläge

en: Restart...
sv: Starta om...

en: Shut Down...
sv: Stäng av...

en: Large Font
sv: Stort typsnitt

en: High Contrast
sv: Hög kontrast

en: On Screen Keyboard
sv: Skärmtangentbord

en: Cancel
sv: Avbryt

en: Enter your username
sv: Ange ditt användarnamn

en: Enter your password
sv: Ange ditt lösenord
