lightdm - en to cs translation catalogue (17 entries)

en: Are you sure you want to close all programs and restart the computer?
cs: Opravdu chcete ukončit všechny programy a restartovat počítač?

en: Cancel
cs: Storno

en: Restart
cs: Restartovat

en: Are you sure you want to close all programs and shutdown the computer?
cs: Opravdu chcete ukončit všechny programy a vypnout počítač?

en: Shutdown
cs: Vypnout

en: Large Font
cs: Velké písmo

en: High Constrast
cs: Vysoký kontrast

en: Options
cs: Volby

en: Language
cs: Jazyk

en: Keyboard Layout
cs: Rozložení klávesnice

en: Session
cs: Sezení

en: Suspend
cs: Uspat

en: Hibernate
cs: Hibernovat

en: Restart...
cs: Restartovat...

en: Shutdown...
cs: Vypnout...

note: Description on how to use Light Display Manager displayed on command-line
en: Usage:
      %s - Display Manager
cs: Použití:
      %s - správce přihlášení

note: Description on how to use Light Display Manager displayed on command-line
en: Help Options:
      -c, --config <file>             Use configuration file
          --pid-file <file>           File to write PID into
      -d, --debug                     Print debugging messages
          --test-mode                 Run as unprivileged user
      -v, --version                   Show release version
      -h, --help                      Show help options
cs: -c, --config <soubor>    načíst konfiguraci ze souboru <soubor>
      --pid-file <soubor>    název souboru, do kterého bude zapsáno PID
      -d, --debug    zobrazovat ladicí hlášení
      --test-mode    spustit pod běžným uživatelem (otestovat nastavení)
      -v, --version    zobrazit verzi
      -h, --help    zobrazit nápovědu
